Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Half-life Zombie server

  1. #1
    Turnan.
    Guest


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Talking Half-life Zombie server

    Zdravíčko!

    Chtěl jsem se zeptat, jestli bylo někdy v plánu založit na Half-Life Zombie Plague mod od Kotelny?

    Mám dojem, že už tu někdy byl, ale přesně nevím, bylo to před 2 roky co jsem naposledy hrál ZM na Half-Lifu. A taky dnes.

    Důvod je ten, že moc rád hrávám Zombie servery a můj nejoblíbenější byl Zombie Biohazard, který se velmi podobal každému ZM serveru co jsem našel na half-lifu.

    Možná by tam sice hrálo minimum lidí, ale pokud se nemýlím, tak to hraje i na klasickém HLDM serveru.

    -

    Toď ode mně vše.

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Half-life Zombie server

    Half-life hraje minimum lidí, to by na serveru už vůbec nikdo nehrál a nevím o zm módu, který by byl dělaný pro hl.

  3. #3
    Turnan.
    Guest


    Odpověď: Half-life Zombie server

    A co kdybych ti ho našel?

    Však to nemusí být bůhví jaký epický ZM mod, escape, basebuilder apod. prostě jen přidat skiny "jakože T bude zombík", přidat mu víc HP a další věci co na ZM běžně jsou, jenom předělávka do HL modu.

    Klidně ti najdu 5 lidí, co natom serveru budou hrát (nepočítám sebe) a pět lidí je celkem hodně, když ráno na HLDM od kotelny najdu 3-5 hráčů (ráno).

    Já jsem dneska našel jen 1 ZM server, takže nějaké mapky stažené mít budu.

    Zas tak těžké to udělat ani není, si myslím já, jen přidat skiny, mapy l upravit HP, gravitaci, rychlost, u map "background" a to je tak vše.

    --------------------------------------------------------------

    E: Možný plugin : https://forums.alliedmods.net/showpo...40&postcount=1

    Jen jsem to našel a hodil sem, ez. Jestli by něco škodilo serveru (nevyrovnanost týmů) zde to napíšu, nebo do jiného threadu pokuď se tuto lockne.
    Naposledy upraveno Turnan.; 29-08-17 v 13:46.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Half-life Zombie server

    To spíš udělám biohazard na 1.6, který tu chtělo víc lidí.

  5. #5
    Turnan.
    Guest


    Odpověď: Half-life Zombie server

    Tak naten plugin nemám :(((((( :D

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Half-life Zombie server

    Na 1.6 je to absolútne, ale absolútne zbytočné. Za pol roka tam zbehla 1, možno 2 nohy za deň... V prvom rade nech sa spravia radšej prioritne úpravy už na existujúcich serveroch.
    Naposledy upraveno Samco; 29-08-17 v 19:29.

  7. #7
    Turnan.
    Guest


    Odpověď: Half-life Zombie server

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    nech sa spravia radšej prioritne úpravy
    Tak mně přišlo lehčí udělat server, než nějaké úpravy na které není čas, viz. nový mod na TF2

    Takže když už jsem mu tu hodil plugin, tak si myslím, že není takový problém to nahodit, gor tam, kde je to lepší, než tu na 1.6.

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Povodne zombie lovili ludi :D
    Hráči se jen naučili dobře hrát za CT

    --------------------------

    Přesně souhlasím s Pisulákem.

    Na biohazardu granáty plnily účely, oslepovaly, ubíraly HP, zombie neměly bůhví jaké superschopnosti, jako např. healovat se, choďit po zdech.
    Celkové chození po zdech by z biohazardu neudělalo biohazard, protože biohazard byl převážně o tom, že se CT pomocí kulometu a laseru dostávaly na otížnější místa, kde se ZM jentak nedostanou, jen pomocí boostu.

    Bylo to víc "realističtější, když to byl ZM mod v cs 1.6"

    Byl tam klid, nehrála hudba, žádné epic songy na konci kola, prostě takový "chill ZM mod" na (ač to zní absurdně) kterém jsem hrál.

    Mám i přesný důvod proč jsem na biohazardě nehrál a těd bych tu neaktivitu rád zlepšil a hrál tam třeba 1 hodinu, možná víc, prostě kdy bude čas.

    Byl bych moc, moc, mooooc rád, kdyby se oba servery (biohazard a ten HL ZM mod) nahodily a myslím si, že by to hráče nějakou dobu bavilo (zní to sice ďivně, když tam nikdo nehrál, ale na zkoušku (po 2) nic nedáte)
    Naposledy upraveno Turnan.; 29-08-17 v 19:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •