Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Comando - balanc classy

  1. #1

    Comando - balanc classy

    Zdravíčko
    Nejdříve než navrhnu změny , který bych provedl bych chtěl napsat aby jste si všichni vzpomněli co se teď hraje a kolikrát jste ve hře viděli hrát comma.
    Správně , hrají ho 3 lidi , z toho 2 jen občas. Kvůli tomu si myslím že by potřeboval nějakou podporu ze strany systému xd
    Tákže :
    1. Přidat anti slowdown , když už je to jediná classa s nožem tak by neměla být omezena tím že po začátku střelby zůstane stucknutá na místě a k tomu killu se prostě
    nedostane.
    2. Vrátit comandovi Glocka , Buďto přidat jako druhou zbraň (glock,deagle) jak to bylo dříve , a nebo oddělat deagle a vrátit glocka.
    (Tohle je kvůli využití itemu "střelec fart" , Který stejně nikdo nepoužívá ani když padne ten nejlepší 1/6 protože všechny ostatní classy mají automatické pušky )
    Napadlo mě ještě pár věcí ale to už jsou jen pohádky a scifi xd
    Tohle co jsem napsal je podle mě čistej balanc , 1. comma nebude hrát nikdy moc lidí , 2. Ale vrátí to tu classu do hry

  2. #2

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Anti slowdown? Nezbláznil jsi se? Víš jak by to bylo OP ?
    csko.cz/banlist

  3. #3

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Nebylo , nastavil bych to tak aby zpomaloval jen zasah do hlavy
    Podívej se teď , hraje se každá class jen comando ne

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.

  6. #6

    Re: Comando - balanc classy

    Názor jednoho neaktivního hráče se sice nepočítá, ale zrovna commando je taková jediná troll classa, která by mě jako jediná přinutila se k tomu zase zpět vrátit, nebo si to alespoň občas zahrát. Za tu dobu, co jsem to tam všechno odzkoušel, mě asi tahle classa nejvíce bavila.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-09-17 v 23:58.

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Pro teraz sa sním dá jedine kempiť za rohom nič viac swat ho dá na 2 rany chcelo by to ho boostnuť nejako ale ten no slow mi príde že je boost až moc čo takto mu dať to vystrelenie dopredu ? (sry teraz si nespomeniem na meno toho itemu:D) je to dosť dobrá úprava a neni až tak moc OP lebo musíte byť v osi jeho skoku... ináč sa mu dostanete za chrbát:D

  8. #8

    Re: Comando - balanc classy

    Tak, jak je nastavený teď, tak to je nejlepší. Je celkem sranda se snažit někoho instakillnout nožem. Velká nevýhoda je, že jakmile do commanda někdo střelí tak ho to zpomalí a musí vytáhnout deagle. Tak se mi to líbí. Není to žádný OP létající furien, ale rychle běžící postava s pistolemi a instakillem na nůž. Třeba mu ale zakázat pár itemů.

  9. #9

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.
    Hrám za neho.

    Citovat Původně založeno 1337Nash Zobrazit příspěvky
    Nebylo , nastavil bych to tak aby zpomaloval jen zasah do hlavy
    Podívej se teď , hraje se každá class jen comando ne
    Tak keď ťa trafí do hlavy veľmi veľká šanca že prežiješ tam nie je

    Ale slowndown by šlo. Aspoň by mal comando akú takú možnosť zdrhnúť na otvorenom priestranstve pred hráčom s lepším aimom.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: Comando - balanc classy

    Na commandu nepotřebuješ nic přidávat.. Dá se hrát.. Ale musíš u toho používat mozek :))))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •