Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

  1. #1

    Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Vypadá to, že v řadách adminů tu jsou jisté neshody co se týče připojování bývalého VD do právě rozběhnuté atrakce. Je všeobecně známé, že pokud byla nějaká atrakce nebo hra vybrána hráčem s výhodou, tak by se toho nemělo bývalé VD zúčastnit, neboť by to pro něj byla nevýhoda kvůli tomu, že se nemohl té reakce na výhodu zúčastnit. Poslední dobou na serverech koluje domnění (z mé strany domnění), že se bývalé VD nemůže v žádném případě připojit do rozběhnuté atrakce. Hraju tady už nějakou dobu a za celou tu dobu jsem si v přítomnosti jak hráčů, tak spešlů i adminů mnohokrát dovolil zavolat bývalé VD, aby se připojilo do právě probíhající atrakce a nebyl jsem ze strany vyšších řad upozorněn, že to dělat nesmím. Proč taky, když o tom není jediná zmínka v pravidlech. Před chvilkou jsem se dozvěděl, že si tu někdo myslí opak (nebudu jmenovat). Chtěl bych v tom mít pořádek, tak chci slyšet jednotný názor adminů a spešlů na tuto situaci.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-09-17 v 12:09.

  2. #2

    Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Já byl zastáncem toho názoru, že se VD nesmí za žádnou cenu připojit do již zmíněné probíhající atrakce, jak už jsi napsal, byla by to nevýhoda pro VD...
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3

    Re: Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Já byl zastáncem toho názoru, že se VD nesmí za žádnou cenu připojit do již zmíněné probíhající atrakce, jak už jsi napsal, byla by to nevýhoda pro VD...
    Pročpak by to byla nevýhoda? Jakmile hráči skončí VD, stává se normálním vězněm jako každý jiný a musí poslouchat příkazy Simona.

    Edit: Byla by to nevýhoda, kdyby už měl někdo výhodu na vybírání pořadí / poslední účast / neúčast. Jestli sis ale někdy všiml mého simonování, tak já takové výhody nepoužívám. Vždy se zeptám na dobrovolníky a pak vybírám ty, kteří porušují moje příkazy a zákazy. Téměř vždy se najde někdo, kdo se chytne.

    Edit2: Abych tedy byl úplně korektní, vypíšu zde seznam situací jasných, kdy se VD nemůže zúčastnit atrakce:

    • Bývalé VD se nemůže účastnit probíhající atrakce / hry, která byla vybrána hráčem s výhodou.
    • Bývalé VD se nemůže účastnit probíhající atrakce / hry, ve které je cílem se někam dostat v určitém pořadí nebo v určitém čase (popř. do určitého času).
    • Bývalé VD se nemůže účastnit probíhající atrakce / hry, ve které je ovlivněno určování pořadí vězněm s výhodou (tedy pokud je někdo, kdo má výhodu na určování pořadí / poslední účast / neúčast).
    • Bývalé VD se nemůže účastnit probíhající atrakce / hry , která je hrána na týmy.


    Ve všech ostatních situacích je Simon povinen nakázat bývalému VD, aby se zúčastnil probíhající atrakce, jinak by mu nadržoval.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-09-17 v 16:44.

  4. #4

    Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Samozřejmě jsem myslel, že to je nevýhoda když dal někomu výhodu o vybrání atrakce, nebo když jde o atrakci, kde si Téčka mohou vybrat lepší pozici "kdo dřív příjde, ten dřív mele" př. Wipeout nebo race.
    P.S: tvoje simonování mi je úplně ukradený.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Já to beru tak, že VD když už mám začlou atrakci tak ho nezapojuju. Jelikož nechci nějak čekat než doběhne přes půlku mapy.Pokud na atrakci teprve vedu lidi ihned ho zapojím.Pokud tu atrakci nevybere hráč. Pak je to přesně jak říkáš nevýhoda pro minulé VD.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    VD sa z mojej strany nema pripajat ku atrakcií pretoze VD ma pocas tej doby ako sa vysvetlila atrakcia a pravidla okolo nich napr pocet pokusov atd... to pre VD neplati a akonahle mu skonci a chcel by si ho pripojit tak by si mu mal vysvetlit pravidla ak nie moze ich porusit pretoze VD nemusi pocuvat prikazy simona (ako ktore) preto ja z principu VD nepripajam do atrakcie pretoze jednak nebudem vysvetlovat pravidla znovu a jednak nebudem VD pripajat do hry uz len s toho dovodu ze atrakcia ked zacne a on ma VD tak do kym nezacne nova tak on by sa mal hrat alebo si ho zavolaj k sebe ale rozhodne by som ho nepripajal do atrakcie



  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Bývalé VD a právě probíhající atrakce

    Když začne atrakce, tak už by se nemělo VD zapojit. Většinou se dává nějaká výhoda/nevýhoda a hráč který měl VD je v tuhle chvíli v nevýhodě. Já osobně to dělám tak, že pokud zkončí VD a mám probíhající atrakci, tak mu bud VD prodloužím nebo ho pošlu ještě si někam hrát. Popřípadě ho pošlu hrát na určitou atrakci, aby se 5minut nenudil, ale měl ho pod kontrolou. Jsem naprosto proti tomu, aby se VD zapojovalo do probíhající atrakce.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •