Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 40

Téma: Vážne ?

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    ja som sa snažil aj ti robotu uľahčiť aj skin som urobil na ten dynamit čo mal dostať aj vyjadrení som mal od 20 hráčov CCA včetne tvojho a ty si súhlasil no len si riešil vtedy CSGO tak som čakal a jedného dňa kent zmizol ja len som sa chcel zapísať ako ten čo ho dal na 200 ale teraz ani nikdo nevie že som ho dal na 200 lebo som ho mal na 200 asi mesiac a potom bol fuč

    tu je môj pôvodný návrh http://csko.cz/forum/showthread.php?...da-za-Kentaura

    a tu je zasa niečo novšie po tom resete

    http://csko.cz/forum/showthread.php?58642-%FAprava-COD
    Naposledy upraveno Exot; 01-09-17 v 19:19.

  2. #17
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vážne ?

    Sorry, ale návrh napsaný v jednom odstavci se moc číst nedá.

    Kentaur se vrátit může, ale s nějakou úpravou. Aby měl místo min něco jiného. Zbytek co tu píšeš pořád nechápu. Jak mohlo odejít 90% hráčů (oprava, nespočet), když jich tam hraje víc. Ale to beru s rezervou.

    SWAT, grenadier, alpha jsou speciální classy které se hodí jen na některé mapy. Na zbytku jsou prostě horší. Ale nenapsal jsi, jaký je u nich problém, takže těžko říct, co ti vadí.
    Naposledy upraveno Kotel; 01-09-17 v 19:33.

  3. #18
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    myslím že 90 procent nevidelo návrh na swata ani granadmana proste se to jen tak zjavilo:D a tam je návrh aby dostal časovaný dynamit ...

  4. #19

    Re: Vážne ?

    Ahoj, tady jsem před rokem a třemi měsíci navrhoval poprvé grenademana. Jsou to asi dva měsíce, kdy proběhly změny? Takže to znamená, že to tu leželo minimálně rok. Sory, ale nemůžeš lidi na serverech nutit, aby se ti regli na fórum a něco k tomu napsali.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-09-17 v 20:04.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    zdar ja nevravím že od každého chcem aby dal názor ale zasa to je nezmysel aby sa proste upravilo COD keď proste 5 ludí povie že pro bolo by to fajn a ja som nikomu nedržal pištol pri hlave som ich poprosil ale takých čo tu hrajú roky či by sa mohli vyjadriť k danej veci. keďže mám na škole Ekonomiku tak nás naučili obkecávať ľudí :D takže to bola hračka zohnať tých 15 až 20 ľudí a ja neberem všetko zo svojej hlavy proste veľa hráčov nemá rado swata a granada ja vždy pozorujem správanie ľudí na servery a až potom niečo píšem :D
    Naposledy upraveno Exot; 01-09-17 v 20:11.

  6. #21

    Re: Vážne ?

    Hrával jsem tam dřív (i s Connanem, teď už se tam neukazuju) a už tenkrát šlo vidět, že s tím módem to jde do kytek, co se hráčské komunity týče. To proto, že na ten mód dlouho nikdo nešáhnul a byly tam jisté problémy, které bylo třeba vyvážit. S Connanem jsme tedy prodiskutovali spoustu věcí a vytvořili jsme vlákno, které jsem tu postnul výše. Vyjádřilo se tam pár hráčů a to bylo vše. Po celý rok ty servery chátraly a mě už tam přestalo bavit hrát, neboť mám radši servery s více hráči. Teď se dívej na výsledek. Kotel tam udělal jisté změny a je vidět, že se inspiroval i z našich návrhů a najednou je ten mód zase živý. Je hezké, že umíš přesvědčit dvacet lidí. Takže, kde jsou? Nikdo tu nic kromě tebe nenapsal. A jak tedy máme vědět, co by se mělo upravit, když se tu sotva vyjádří pár hráčů. Ten server umíral a ten update byla poslední šance, jak to oživit a povedlo se. Pokud tedy grenadier a swat je opravdu obrovský problém, který není schopna vystát více jak polovina komunity, která tam teď hraje, ok. Ale musí nám někdo dát vědět.

  7. #22
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    veď jasné ja sa nehádam že to bude tak ako bude chcieť väčšina len toho kentaura by som rád videl naspäť ak by sa dalo lebo už sa dosť rozbiehal keď som ukázal jeho kvality.

  8. #23
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vážne ?

    Na fóru se stejně nedá všechno vyřešit, proto raději při úpravách hraju přímo na serveru a řeším to s hráči, co tam hrajou. A že cs 1.6 upadá, s tím nikdo z nás nic udělat nemůže. Pokud myslíte, že za to můžu já a bude tu kvůli tomu vznikat flame, tak prostě budete dostávat bany. Blbost nelze vyléčit.

    Na kentaura to chce něco jiného než dynamit nebo miny.
    Naposledy upraveno Kotel; 01-09-17 v 21:16.

  9. #24
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    ja to poviem takto vy hráte natom servery chvýlu ale potom už nehráte ale ostatný to hrajú stále proste ja som nikdy netvrdil že vy ste zrušili kotelnu ale tvrdím že niektoré úpravy na COD boli Blbosť napríklad ten reset mňa Fuggison mal 200 snipera keď som začínal a zabíjal ma furt alebo medik čo nešiel zabiť na zásobník .a prežil som to dokonca najmenší lvl som mal lvl 50 proste všetko sa dá .... len plakaním sa nič nevyrieši ....a tým resetom ste o viac hráčov prišli ako získali zachvýlu to bude zasa tak ako predtým len iné nicky... a tak ja tu mám cez 220 príspevkov na Forum takže sa snažím vždy keď sa dá buď povedať svoj názor alebo zrušiť nejakú inú vec čo sa mi zdá ako nevhodná pre daný server
    Naposledy upraveno Exot; 01-09-17 v 21:22.

  10. #25
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vážne ?

    Znovu píšu, že hráčů tam je víc, takže jich nemůže být míň. Čo je veľa to je málo

    prostě tady neplatí

    Můžeš se stavět na hlavu, ale matika je jasná.

  11. #26
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    už sme do diskutovali asi čo ? ja sa nesprávam kvám arogantne ani nijak inák tak si vyprosím aby ste sa somnou takto bavili .... my sme spolu husi nepásli ako sa hovorí .... takže to múžeš se stavet na hlavu si vyprosím.....

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vážne ?

    Pokud nějaké úpravy odsuzuješ z důvodu, že tam nikdo nehraje, že většina odešla a není to pravda, tak to musím uvést na pravou míru, protože kdybych s tebou souhlasil, ostatní to budou šířit dál. Stačí psát fakta. Pokud je něco špatně a napíšeš proč, tak já s tím mohu něco dělat. Pokud to špatně není nebo nevíš proč, tak s tím nic dělat nemohu. S argumentem "je to na hovno" nemůžu dál pracovat. Je to stejné jako bys rodičům neustále říkal, že tohle jíst nebudeš, ale oni neví, co bys chtěl jíst. Chci ti to vysvětlit tak, abys to pochopil.
    Naposledy upraveno Kotel; 01-09-17 v 21:48.

  13. #28
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud nějaké úpravy odsuzuješ z důvodu, že tam nikdo nehraje, že většina odešla a není to pravda, tak to musím uvést na pravou míru, protože kdybych s tebou souhlasil, ostatní to budou šířit dál. Stačí psát fakta. Pokud je něco špatně a napíšeš proč, tak já s tím mohu něco dělat. Pokud to špatně není nebo nevíš proč, tak s tím nic dělat nemohu. S argumentem "je to na hovno" nemůžu dál pracovat. Je to stejné jako bys rodičům neustále říkal, že tohle jíst nebudeš, ale oni neví, co bys chtěl jíst. Chci ti to vysvětlit tak, abys to pochopil.
    tak za prvé ja mám priemyslovku takže rozumiem tomu dobre takže nerob zomňa dementa.....
    za druhé asi 4 hodiny ti vysvetlujem že tie úpravy na cod stoja za hovno furt tam len pridávaš miesto toho aby si ubral proste za rok tam bude všetko mať staty 150 v základu .... a fakt si proste porovnaj čísla kolko si mal hráčov na COD pred tvojou zmenou a potom a nevrav mi že ich máš viac :P

  14. #29
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Vážne ?

    No je jich víc :P Říkají ti to tu i hráči, co tam hrajou. Ale ok, odložíme diskuzi na jindy.
    Naposledy upraveno Kotel; 01-09-17 v 22:20.

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Vážne ?

    víš co nemám už silu ani chuť míňať na teba moju mozgovú kapacitu ...... proste lockni to a ľudia si spravia svoj názor ..... ale tu máš jeden tematický song :D https://www.youtube.com/watch?v=VKyVoAGSbp4 a blokni ma ak cheš už je mi to ukradnuté..... lebo za 5 hodin sme sa dopracovali nikam akurát mne už teče pot z teba :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •