Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Notebook

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    Notebook

    Zdarec. Budu kupovat nový notebook, ale nějak extra se v tom nevyznám, tak píšu sem, aby mi nějaké hodné duše poradily jaký notebook bude vhodný.
    Ptal jsem se už jednoho týpka, co trochu rozumí notebookům a poslal mi tyto 3 nabídky.
    ___________________________________________
    notebook, Intel Core i5-7200U 2.5GHz DC, 4GB DDR4, 1TB (5400), DVD, 15,6" 1920x1080 FHD LED, int. graf., wlan, LAN, BT, kamera, čtečka, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, HDMI, VGA, 4čl. + 2čl. aku, 1.85kg,

    __________________________________________________ ________________________________________

    Notebook HP ProBook 450 G4 15,6" Full HD,Intel Core i3-7100U,4GB,1TB,DVD,USB-C,Windows 10 Home

    __________________________________________________ ___________________________
    Notebook DELL Inspiron 15 5000 15,6" Full HD,Intel Core i5-7200U,4GB,1TB,DVD,AMD R7 M445 2GB,Windows 10 Home,2YNBD on-site,šedý
    ___________________________________________

    Poprosil bych vás o názor, zda by jste nějaký z těchto vzali. Případně když budete tak hodní, klidně sem hoďte nějakou nabídku jiného notebooku.
    Cenově bych se rád vlezl do 15000,- Kč. Budu ho mít hlavně kvůli škole, ale určitě si tam hodím i nějakou tu gejm.
    Děkuju za každou radu.


    Edit: Do PM mi přišla zpráva na tento notebook.
    Naposledy upraveno Troppe; 02-09-17 v 16:00.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Notebook

    mám Dell a nejvíc spokojenost :P

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110


    Odpověď: Notebook

    Ja by som inu znacku ako asus nekupoval ale povul dobr e recenzie aj na acer ale je to na tebe ked to bude hlavne na skolu tak aj ine znacky sa oplatia ale myslim si ze ten asus co si sem hodil je super siel by som do toho



  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Notebook

    Citovat Původně založeno Benny Zobrazit příspěvky
    mám Dell a nejvíc spokojenost :P

    Citovat Původně založeno replika Zobrazit příspěvky
    Ja by som inu znacku ako asus nekupoval ale povul dobr e recenzie aj na acer ale je to na tebe ked to bude hlavne na skolu tak aj ine znacky sa oplatia ale myslim si ze ten asus co si sem hodil je super siel by som do toho



    K téme -> Na čo potrebuješ ntb? Ak chceš na ňom hrať, tak by ti stačil aj ten ntb čo ti prišiel do PM a pripojil by si si k nemu externý harddisk (to SSD by ti malo stačiť na OS + nejakú tú hru alebo filmy/seriály), ale ak ho nechceš na hry, tak nejako extra sa v tom netreba hrabať a stačí ti integrovaná grafika. (na hranie je stolný pc nie ntb )
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 03-09-17 v 11:30.



  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    Odpověď: Notebook

    Notebook už mám koupený.
    Děkuji všem, co mi pomohli a dávali mi různé návrhy a rady k daným notebookům ať už na steamu, formou PM nebo přímo do threadu. Díky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •