Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    8

    Exclamation Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

    Včera večer jsem hrál na JailBreaku a bylo tam asi 5 lidí co porušovali pravidla (CT...) (zabraňování vzpouře,No Mik,příkazy na myš,neschopnost simonovat,bezdůvodné FK a bezdůvodné HVD,neohlášené mody atd...) psal jsem adminům asi půl hodiny jak na TS tak přes příkaz ! a nikdy žádný admin/spešl nepřišel... je to hrozný když se porušují pravidla a všem je to jedno... proto navrhuji aby admini/spešli začali být aktivnější! a nebo dát další nábor , protože já vždy hraju večer a nejčastěji potkávám lidi co porušují pravidla... takže bych požadoval aspoň o práva na KICK aby tam ti blbci co to porušují tak abych je mohl KICKnout... prosím o reakce pouze adminů nebo založení nového náborů spešlů/adminů!!! (dementní odpovědi od hráčů si můžete odpustit...)

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

    Odpovím alá admin

    Admin je bohužel většinou pracující člověk a nemá čas tu sedět 24/7 a musí též v noci spát.

    Snad mi to šlo
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

    Ty hlášení jsi psal ve 2 ráno a to už tam opravdu žádný admin nebyl. Kdybys dostal práva, tak se ničemu nepomůže, protože začne škola a půjdeš v 10 hodin spát.

  4. #4

    Odpověď: Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

    Adminů je celkově dost. Ale bohužel tam nejsme vždy, když se něco porušuje. Jestli porušují pravidla, tak se neboj, jednou na ně spadne klec (Taky můžeš natočit demo a dát ho sem na forum).:


    Kandidátů je dost, kteří by měli zájem. Rádi by pomáhali na serveru než svou aktivitou, ale má to vždy nějaké to ''ale''.

    Náš náborář se ještě nerozhodl, komu to TA dá.
    Asi se mu nikdo nelíbí. Nebo nemá čas? Nebo se mu momentálně nechce... Nikdo neví

    Spešlové hlášení přes ! nevidí.

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva

    Nábor je otvorený, práva výhradne len na kick sa neudeľujú. Ak máš záujem, je možné o práva požiadať, ale musíš spĺňať niektoré podmienky.

    Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •