Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Ahoj
    Byl bych rád kdyby jste naučili hráče 2 věci:

    A) Šachta kill není věta
    B) Šachta kill není příkaz ani zákaz → není to nic.


    Děkuji za vyřízení všem pravidly nikdy obeznámeny děti a za to že sem nebude psát eseje o hovn//(Grakon a místní elita).

    btw. to nedavá smysl ale poentu chápete.
    Naposledy upraveno Airsoft; 06-09-17 v 22:08.

  2. #2

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Ja si to tiež myslím preto poviem na začiatku kola pustite klávesnicu čiže šachtu ísť nemôže :)
    NIE JE DÔLEŽITÉ ČO DOSIAHNEŠ V ŠKOLE ALE TO ČO DOSIAHNEŠ V ŽIVOTE

  3. #3

    Re: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Ahoj, je to stejně zaběhnutý výraz jako "do boxu" (viz tady). Každému je jasné, co tím Simon myslel (kdo je v šachtě, dostane kill) a tuplem, když před tím dal příkaz na puštěnou klávesnici.

  4. #4

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Na začátku každého kola by si měl říct klasickou a ohranou větu na puštěnou klávesnici. Takhle zabráníš, aby ti vězni utekli.

    A popravdě se mi taky nelíbí ten příkaz na tu šachtu. Tohle si hráči vymysleli sami.

    Mluvím o situaci, kdy Simon řekne jenom tu šachtu.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    U jail_assault:Někdy řekne šachta kill později a už tam někdo je a oni ho stejně zabijou a to třeba i když po řeknutí puštěné klávesnice už je dole v šachte a zabije ho a to se nehýbal.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  6. #6

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    V tomhle případě to byl FK.

    Proto říkám, že puštěná klavesnice je lepší než ta šachta.

    E//: Tímhle jsem reagoval na ten Assult, ne na ostatní mapy
    Naposledy upraveno Latins; 06-09-17 v 21:30.

  7. #7

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Citovat Původně založeno Airsoft Zobrazit příspěvky
    Ahoj
    Byl bych rád kdyby jste naučili hráče 2 věci:

    A) Šachta kill není věta
    B) Šachta kill není příkaz ani zákaz šipka není to nic.


    Děkuji za vyřízení všem pravidly nikdy obeznámeny děti a za to že sem nebude psát eseje o hovn//(Grakon a místní elita).

    btw. to nedavá smysl ale poentu chápete.
    Souhlasím s tebou, ale btw. "Šachta kill." je věta
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Jěště si spousta lidí myslí, že každá šachta je CT zona.
    → Taky prosím vymítit.(ale to asi nepude protože ty pravidla čte málo kdo)
    a menší dodatek nešlo by k pravidlu č.6 dopsat do závorky (přímou cestou a bez zdržování), nikde jsem to v pravidlech nenašel a jako staronového hráče mě to dost mátlo dokud jsem to nevymlatil z admina jak to je.


    Citovat Původně založeno boneslash Zobrazit příspěvky
    U jail_assault:Někdy řekne šachta kill později a už tam někdo je a oni ho stejně zabijou a to třeba i když po řeknutí puštěné klávesnice už je dole v šachte a zabije ho a to se nehýbal.
    Někdo kdo to chápe.
    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    V tomhle případě to byl FK.


    Proto říkám, že puštěná klavesnice je lepší než ta šachta.
    Není možná, jednou na straně práva.
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, je to stejně zaběhnutý výraz jako "do boxu" (viz tady). Každému je jasné, co tím Simon myslel (kdo je v šachtě, dostane kill) a tuplem, když před tím dal příkaz na puštěnou klávesnici.
    Já Tě prosil.

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s tebou, ale btw. "Šachta kill." je věta
    Asi hej, ale není smysluplná. To je jedno hej.
    Důležité chápeš.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    V tomhle případě to byl FK.

    Proto říkám, že puštěná klavesnice je lepší než ta šachta.
    Máš snow, simon: Šachta kill.
    Fajn šachtu jako tu věc si zabí ale ti hráči v ní nemusí mít puštěnou klávesnici a ejhle(dál chápete, pokud někdo ne rozepíšu mu to klidně)
    Naposledy upraveno Airsoft; 06-09-17 v 22:08.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Ahoj, v tomto ťa opravím. Strašne málo ľudí si myslí, že šachta je automaticky CT zóna. Klasicky sa ich len upozorní a pochopia to. Ešte sa mi ani raz nestalo, že to niekto nepochopil.
    Áno, ja s tebou súhlasím, že "šachta kill" nie je príkaz, ale je to už tak zaužívané ako píše Granko. Samozrejme sa na to upozorňuje a dúfam, že sa to časom zmení, ale admini i spešly sa o to snažia, ale niekedy proste sa to berie ako samozrejmosť a znovu smerujem ku Grankovy post #3.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Ahoj, v tomto ťa opravím. Strašne málo ľudí si myslí, že šachta je automaticky CT zóna. Klasicky sa ich len upozorní a pochopia to. Ešte sa mi ani raz nestalo, že to niekto nepochopil.
    Áno, ja s tebou súhlasím, že "šachta kill" nie je príkaz, ale je to už tak zaužívané ako píše Granko. Samozrejme sa na to upozorňuje a dúfam, že sa to časom zmení, ale admini i spešly sa o to snažia, ale niekedy proste sa to berie ako samozrejmosť a znovu smerujem ku Grankovy post #3.
    Napíšeš že mám pravdu a upozornuješ na to. Pak řekneš, že slovíčkařím. Cg Cg Cg Cg
    Spešl co dává příkazy typu ještě Cg. Taky jsem Tě prosil.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Zle si to asi pochopil. Ja som napísal, že súhlasím s tebou, že tá veta nie je príkaz a ani zákaz, ale používa to strašne veľa ľudí, tak sa to nedá zmeniť zo dňa na deň. Chceš aby sme ich to naučili a taktiež som napísal, že sa na to upozorňuje, ale nie vždy. A ja túto vetu ani nepoužívam. Aspoň tak som túto vetu pochopil.
    Citovat Původně založeno Airsoft Zobrazit příspěvky
    Spešl co dává příkazy typu ještě Cg.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    aaach jo, nechápu vás. Jenom tak pro jistotu, tohle se říká dlouho a když dlouho tak ještě déle.
    Nechápu hlavně to že si začínáte na tyhle slova "šachta kill" stěžovat až teď, proč jste si nestěžovali hned co někdo tuhle větu řekl ? Proč v tenhle moment se tu probírá taková blbost z prominutím.
    Taky ta věta že se na to upozorňuje je na omylu, protože kámoš dostal ban za demenci jen co to řekl :) (tedy ne doslova) [jeho jméno nebudu zmiňovat].
    Takže nevím proč se to řeší, a pokud nás to chcete naučit aby jsme to neříkali, podle mě pozdě.
    Jen to zbytečně pak banujete.

  13. #13

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Nevím, kdo je tady od toho, aby vymýšlel pravidla.
    Ty to ale určitě nebudeš Asiimovíčku.

    Takže jestli nechceš mít problém, tak to nepoužívej. Bere se to jako nesmyslný příkaz.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    aaach jo, nechápu vás. Jenom tak pro jistotu, tohle se říká dlouho a když dlouho tak ještě déle.
    Nechápu hlavně to že si začínáte na tyhle slova "šachta kill" stěžovat až teď, proč jste si nestěžovali hned co někdo tuhle větu řekl ? Proč v tenhle moment se tu probírá taková blbost z prominutím.
    Taky ta věta že se na to upozorňuje je na omylu, protože kámoš dostal ban za demenci jen co to řekl :) (tedy ne doslova) [jeho jméno nebudu zmiňovat].
    Takže nevím proč se to řeší, a pokud nás to chcete naučit aby jsme to neříkali, podle mě pozdě.
    Jen to zbytečně pak banujete.
    Toto sa tu nepoužívalo, potom si to začali vymýšľať hráči sami a nevzťahuje sa to na žiadneho hráča, preto sa na to upozorňuje.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: FK každé kolo šipka ŠACHTA KILL

    Já a problémy nejdou k sobě, nevím kde jsi vzal to že tu vymýšlím pravidla, jde o názor a pravdu. Myslím že na toto mam dostatečně velké oprávnění se vyjádřit stručně :) nebo snad ne ?
    Ano možná to je nesmyslný příkaz ale proč na to někteří uposlechnou ? Tedy možná pár odpovědí znám ze své zkušenosti a to třeba že se zde nachází opravdu mladí hráči/hráčky.
    No jo ale to si vysvětlím tak +- 60% ?

    A ano pokusím se nepoužívat tento příkaz.

    Příjemný zbytek dne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •