Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Pořadí Simona -Módy-

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Pořadí Simona -Módy-

    Částečně mají pravdu skoro všichni. Je to tak jak píše Dan, jak píše Angel a jak píše zbytek, že pokud přežiješ, máš další kolo simona. Jen chci ale upozornit, že tento problém není pouze u modů, ale i v normální běžné hře. Když je normální kolo a já vidím, že jsem v 1. v řadě na simona, ale v tom kolem já umřu (zabiju se, nebo někdo mě) a vyhrají T tak nejsem simon. Když by CT vyhráli, tak jsem na řadě i přesto já, pokud však Simon, který simonuje přežije celé kolo. Takže ve finále by to mělo být nastaveno tak, že je úplně jedno kdo vyhrá, kdo umře, kdo se napojí k CT, ale ten kdo je v pořadí by měl být další kolo Simon. Jestli to tak jde, tak by to bylo dobré.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Pořadí Simona -Módy-

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Částečně mají pravdu skoro všichni. Je to tak jak píše Dan, jak píše Angel a jak píše zbytek, že pokud přežiješ, máš další kolo simona. Jen chci ale upozornit, že tento problém není pouze u modů, ale i v normální běžné hře. Když je normální kolo a já vidím, že jsem v 1. v řadě na simona, ale v tom kolem já umřu (zabiju se, nebo někdo mě) a vyhrají T tak nejsem simon. Když by CT vyhráli, tak jsem na řadě i přesto já, pokud však Simon, který simonuje přežije celé kolo. Takže ve finále by to mělo být nastaveno tak, že je úplně jedno kdo vyhrá, kdo umře, kdo se napojí k CT, ale ten kdo je v pořadí by měl být další kolo Simon. Jestli to tak jde, tak by to bylo dobré.
    Přesně jak píšeš pravdu mají všichni. Je to prostě věc názoru zdy by se to mohlo či nemohlo udělat. Někdo to uvítá někdo ne.. Někomu to příjde zbytečné někomu opět NE. Takže asi tak.
    Podle mě by to šlo britny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •