Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: -.O

  1. #1
    taanzo
    Guest


    6 z 14 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    -.O


  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305


    Re: -.O

    Nechápem to...

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335


    1 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Kedy ste ma natocili :D nechapem nevedel som ze mam paparaci to sa mi zrovna nevydarilo

  4. #4
    Pepik.skill
    Guest


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    us bes citu?

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Citovat Původně založeno Pepik.skill Zobrazit příspěvky
    us bes citu?
    co si napisal??!!!

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761


    Re: -.O

    cheatZ00

  7. #7
    taanzo
    Guest


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    cheatZ00
    Píše ten co ví o hns/kz hovno. :-))

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Nějaké dalśí přivlastněné videjko?
    DM


  9. #9
    taanzo
    Guest


    Re: -.O

    Citovat Původně založeno hatlos Zobrazit příspěvky
    Nějaké dalśí přivlastněné videjko?


    ano

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344


    Re: -.O

    Song?

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Cheater co si tu žádal o práva nemohl pomoct svojí duševní nemoci a cpe sem další video, který vydává za své a který nikoho nezajímá? Měl by konečně něco v životě dokázat jiného než cheatovat, snažit se přivlastnit úspěchy jiných a snažit se schazovat ostatní. Nebo konečně navštívit psychiatra. Většího ubožáka sem neviděl, proti němu je Jur0b príma kluk.

    EDIT k níže napsanému:

    Když sem dá Rixie video, tak je to jeho práce od skoků až po závěrečný titulky. Tenhle panák si umí akorát zapnout developer a "obsadit" první příčky v topkách LJ a BJ , tím jeho práce na videu končí. Bylo to tu v minulosti už dokázaný, nemám potřebu to rozebírat znovu, ale nebudu snášet urážky od lhářů a těch co o tom nic nevědí. o 5 let mladší cheaterskej hoch mi nebude říkat, že sem 14i letý děcko. Dostane ode mě perma stejně jako Lukatu, jur0b nebo další nenapravitelní sprostí/cheaterkové okamžitě jak si ho všimnu.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 19-03-12 v 10:26.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    1


    10 z 13 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Cheater co si tu žádal o práva nemohl pomoct svojí duševní nemoci a cpe sem další video, který vydává za své a který nikoho nezajímá? Měl by konečně něco v životě dokázat jiného než cheatovat, snažit se přivlastnit úspěchy jiných a snažit se schazovat ostatní. Nebo konečně navštívit psychiatra. Většího ubožáka sem neviděl, proti němu je Jur0b príma kluk.

    Proč sem píšeš až po tom co jsem dostal ban? A toto video je moje, a cheater nejsem, tak drž hubu ty 14 letej kokůtku, hraješ si na velkýho pána admina a moderátora, a přitom seš akorát tak pičus. Vzpomínám si, jak si každej den psal do admin sekce o pomoc s banama, že jsi nevěděl jestli ten hráč něco má, a ted' příjdu, a pán kokůtek má práva na všechny servery a ještě k tomu je moderátor a půlka adminů co tu byla odešla, no co, neříkal jsem to? Zůstaly tu ted' akorát pošahaný děcka jako ty a cigáni jako je zeus, tak jdi do hajzlu, ty kryple, ahoj mucQqqQQ :*** btw. to co jsi napsal do sekce vtipy, si jako fakt zabil starý ^^ -1.

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    Citovat Původně založeno restaurace Zobrazit příspěvky
    Proč sem píšeš až po tom co jsem dostal ban? A toto video je moje, a cheater nejsem, tak drž hubu ty 14 letej kokůtku, hraješ si na velkýho pána admina a moderátora, a přitom seš akorát tak pičus. Vzpomínám si, jak si každej den psal do admin sekce o pomoc s banama, že jsi nevěděl jestli ten hráč něco má, a ted' příjdu, a pán kokůtek má práva na všechny servery a ještě k tomu je moderátor a půlka adminů co tu byla odešla, no co, neříkal jsem to? Zůstaly tu ted' akorát pošahaný děcka jako ty a cigáni jako je zeus, tak jdi do hajzlu, ty kryple, ahoj mucQqqQQ :*** btw. to co jsi napsal do sekce vtipy, si jako fakt zabil starý ^^ -1.
    Nepáči sa ti? Tak sa nevracaj miliónty krát s ďalším mega videom, ktorých je na nete plná prdel aj tri.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    35


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: -.O

    :DD:D:D Takže keby tu dal rixie video,tak mu pišete že nice edit,nice song,wau :o a ine pi*oviny..

    No ked pride taAnzo zo svojim videom,ktoré robil,tak sa tu do neho všetci jebete.
    Charon troluje všetko a vie najvačši kokot..

    Bia od kedy dostal fialku tak je z neho velky pán madafaka..

    Nemusite jebať vždy do každeho..

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: -.O

    Citovat Původně založeno Nov3 Zobrazit příspěvky
    :DD:D:D Takže keby tu dal rixie video,tak mu pišete že nice edit,nice song,wau :o a ine pi*oviny..

    No ked pride taAnzo zo svojim videom,ktoré robil,tak sa tu do neho všetci jebete.
    Charon troluje všetko a vie najvačši kokot..

    Bia od kedy dostal fialku tak je z neho velky pán madafaka..

    Nemusite jebať vždy do každeho..
    Nes*rem do každého, ale do tých, čo majú aspoň 5 banov, mi to problém nerobí. Toto je už trochu moc. Aj ty si trochu moc, preto ti to asi nepríde divné.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •