Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

  1. #1

    Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Opět vás vítám u mého denního programu a to je "Hlášení Chuligánů". Tentokrát tu mám dva úžasné hráče u CT, kteří mi opět dokázali vykouzlit úsměv na tváři, ovšem to nic nemění na tom, že porušují pravidla a ten kdo porušuje pravidla musí být náležitě potrestán ! (Nebrání simona, úmyslný Free killy a demence.) Děkuji a doufám že udeří kladivo spravedlnosti !

    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=dS9j0upc
    http://csko.cz/dema?UPD=OyrnMJ91

    Tibor VALVE_0:0:1247383218 109.230.3.13 SK
    wrbwa VALVE_0:0:975489619 178.255.168.105 CZ


    kka VALVE_0:0:1907474098 178.18.68.154 - první demo, čas kolem 00:00 (boti2) možný speed hack + obchází trvalý ban
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 13-09-17 v 20:11.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Tak obidve demá som pozrel,

    Tibor - Nebranie simona, MFK
    wrbwa - Nebranie simona

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Děkuji a doufám že udeří kladivo spravedlnosti !
    V tom prípade keďže si toho simona nebral ani ty,
    .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3 STEAM_0:1:176162134 185.71.41.238 - Nebranie simona

  3. #3

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Tak obidve demá som pozrel,

    Tibor - Nebranie simona, MFK
    wrbwa - Nebranie simona



    V tom prípade keďže si toho simona nebral ani ty,
    .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3 STEAM_0:1:176162134 185.71.41.238 - Nebranie simona
    Blue, promiň, ale toto už tu jednou bylo, nebral jsem ho z toho důvodu, aby bylo vidět že ho neberou oni. Jak jednou napsal jeden moudrý admin (mluvím o tobě Frisco) a teď cituji "To je asi to samé, jako kdyby na aimech hráč záměrně kempil, aby poukázal na něčí wh a následně dostal ban za kemp." Jo a další věc je že wrbwa dal také MFK.

    E: tady máš link pro upřesnění http://csko.cz/forum/showthread.php?...=JustDoItNigga
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 13-09-17 v 22:16.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Na toho "wrbwa" nemáš natočené ako dal MFK. Kedysi si točil aj 10min. demá, keby urobíš tak aj teraz a vyčasuješ to kde kto čo urobil tiež by to šlo.
    A spravodlivosť si chce sám tak sa u toho držme.


    Keepo

  5. #5

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Na toho "wrbwa" nemáš natočené ako dal MFK. Kedysi si točil aj 10min. demá, keby urobíš tak aj teraz a vyčasuješ to kde kto čo urobil tiež by to šlo.
    A spravodlivosť si chce sám tak sa u toho držme.


    Keepo
    Podívej se na to druhý demo (boti3) ještě jednou a uvidíš že v čase kdy nebyl žádný simon zabíjel hráče za to, že se hýbají
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    + teď jsem objevil na prvním demu (boti2) kolem času 00:00 jak hráč s nickem kka má možná speed hack + na jeho ip adresu je udělen trvalý ban VALVE_0:0:1907474098 178.18.68.154 kka
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 13-09-17 v 20:10.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Prepáč demo sa mi nechcelo samé spustiť od začiatku a zle som to pretočil na presný začiatok kde dal 2 fk.

    K postu #3 - Porovnávať kemp a nebranie simona tu teraz nebudem ale bohato by stačilo zo začiatku kola čakať 30s kde by bolo videť že toho simona neberú schválne a potom by si ho zobral ty aby hráči zbytočne nečakali a nepodostávali fk. 2-3 kolá stačia kde je videť že na začiatku nemajú simona.

  8. #8

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Prepáč demo sa mi nechcelo samé spustiť od začiatku a zle som to pretočil na presný začiatok kde dal 2 fk.

    K postu #3 - Porovnávať kemp a nebranie simona tu teraz nebudem ale bohato by stačilo zo začiatku kola čakať 30s kde by bolo videť že toho simona neberú schválne a potom by si ho zobral ty aby hráči zbytočne nečakali a nepodostávali fk. 2-3 kolá stačia kde je videť že na začiatku nemajú simona.
    Dobře, simona jsem si vzal v čase 00:03 (asi) neboť v čase 00:00 už by měli být otevřený cely. + jsem prodloužil VDčko jednomu hráči.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    1. Banned, díky!

    2. Banned, díky!


    Poznámka: Jestli kolegové chtějí zabanovat i Just do it Nigga, tak můžete.

    + Prověřít obcházení hráče kka
    Naposledy upraveno Latins; 13-09-17 v 20:59.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    kka s největší pravděpodobností neobchází.

  11. #11

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    kka s největší pravděpodobností neobchází.
    Nevím, ip adresa se shoduje s tím zabanovaným týpkem + počítám s tím, že jsi asi neviděl to demo, vypadalo to, že má SH
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Mohl mít SH a mohl mít jen lag, bohužel při takové nepatrné akci se to těžko dá posoudit na ban
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    To je pravda, ale je divný, že na jeho Ip addressu je udělená perma a teď toto.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14

    Odpověď: Pro dobrotu, na žebrotuu. :--D

    Jestli si myslíte, že ten hráč neobchází, tak asi můžeme lck ne ?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •