Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Adminka na JB?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Adminka na JB?

    Nazdárek, tak jsem se rozhodla zkusit to se žádostí.

    Něco o mě: Jmenuji se Jana, je mi 17 let a chodím na gymnázium. Svůj volný čas trávím hlavně tady na csku a u učení.. Normálně jsem ukecaný človíček, ale jsou to přeci jenom soukromé věci a většina mě zde stejně zná. Umím si ze sebe udělat srandu a nenávidím lidi, co se hned kvůli každé kravině naštvou. Jsem klidný člověk a hádky řeším v klidu, tedy pokud se nejedná o mojí rodinu nebo blízké.

    Benny je hodná: Co se týče banů, ban list na steamu mám skoro čistý, kromě jednoho banu za bugování zbraní. Na nonsteamu je tu nějaký ten ban za demenci, ale to je vše z dob, kdy jsem začínala. + zase nějaký ten bug

    Co se týče hry: Začínala jsem klasicky s kamarády na rezervovaných serverech, ale oni šli potom na intr a přestali hrát.. Mě to ovšem bavilo a narazila jsem na JB. Nevím, kolik hodin mám nahraných na nonsteamu, ale na steamu je to něco okolo 700h s tím, že steam mám asi 10 měsíců, ovšem na Jb trávím svůj volný čas už zhruba 2 roky. 95% nahraných hodin je právě z JB (nejvíce JB6). S hráči nemám problém. Když někdo zlobí, tak většinou hlásím přes chat na steamu (Troppe, AnGeL, Kajsínek, Opěrák, Taťka a další, kdo jsou zrovna online). Poslední dobou ale spíše přes "!".. a když nikdo nepřijde, tak jdu teprve někoho otravovat na steamu a kdykoliv něco nevím, tak to jsou právě oni, kdo mi poradí co a jak :))

    Ve hře mne najdete většinou pod nickem Benny<3
    SteamID: STEAM_0:1:195528044

    Díky za přečtení,
    s láskou Benny<3

    +kdo máte tu možnost, opravte mi prosím tu chybu v názvu :DD..
    Naposledy upraveno Benny; 19-09-17 v 17:10.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Adminja na JB?

    To otravovanie na steame potvrdzujem. Keby si mala lepší net, tak by som bol aj PRO. Schopnosť by tam bola, ale myslím, že môj hlas tu nemá veľkú váhu.
    PRO



  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminja na JB?

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    To otravovanie na steame potvrdzujem. Keby si mala lepší net, tak by som bol aj PRO.
    PRO
    Hele jakooo, nech můj net :DD já za to nemůžu. Jinej v téhle díře, kde bydlím, ani nechytáme. :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Adminja na JB?

    Vůbec si tě nevybavuji, viděl jsem tě jen párkrát na TTT, pokud vím.
    Budu sledovat a později editnu.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminja na JB?

    Citovat Původně založeno Gregyy Zobrazit příspěvky
    Vůbec si tě nevybavuji, viděl jsem tě jen párkrát na TTT, pokud vím.
    Budu sledovat a později editnu.
    Jo, já tě taky moc nepotkávám :)) akorát v banlistu někdy vidím tvůj nick .)) chodím spíše na Jb6 :)

  6. #6

    Odpověď: Adminka na JB?

    Nebudu tu vypisovat klady, kdo zná tak ví.
    Bojím se, aby jsi nezneužívala práva, v tom smyslu, že se mi zdáš jako člověk, kterej se néchá lehce přetáhnout na "druhou stranu". Ses si jistá, že bys dokázala zabanovat i kamaráda?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Adminka na JB?

    Proti - vysvětlení podám pouze adminům

    Edit: informaci už jsem podal pár adminům, takže pokud chcete také informaci, stačí napsat PM.
    Naposledy upraveno Nihilia; 20-09-17 v 16:54.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Adminka na JB?

    Tak to můžeš napsat do AF ale myslím si, že jako žadatel o práva, by to měla vědět. Svůj postoj editnu.

    e: Byl tady lepší kandidát na práva, který se provinil stejně jako ty, on nedostal šanci a to říkám, že byl lepší kandidát, proto jsem proti udělení práv.
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 20-09-17 v 17:32.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nebudu tu vypisovat klady, kdo zná tak ví.
    Bojím se, aby jsi nezneužívala práva, v tom smyslu, že se mi zdáš jako člověk, kterej se néchá lehce přetáhnout na "druhou stranu". Ses si jistá, že bys dokázala zabanovat i kamaráda?
    Ahoj Dane, myslím si, že moc dobře víš, že mám vlastní hlavu.
    Co se týče přetáhnutí na "druhou stranu": Mám vlastní názory, za kterými si stojím, nelezu nikomu do zadku a nehodlám na tom všem nic měnit. Vždy se přikláním na stranu, která má stejné názory. A pokud má se mnou někdo problém, je to pouze jeho problém. A zabanovat kamaráda? Toto je složité pro každého admina, ale musí se s tím počítat, protože je to jeho "práce". (Popravdě.. nad touto otázkou jsem přemýšlela vážně hodně, než jsem podala tuhle žádost). Potrpím si na pravidlech, a každý je zodpovědný za svoje přestupky a nese za ně vlastní zodpovědnost a také odpovídající trest...kamarád nekamarád.. Takže ANO, dokázala.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Proti - vysvětlení podám pouze adminům
    Vím, na co narážíš a respektuji tvůj názor.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Benny Zobrazit příspěvky
    Vím, na co narážíš a respektuji tvůj názor.
    Ok. Nejsem tady jedinný, takže pokud dostaneš PRO od většiny, tak budeš mít práva a já s tím neudělám nic. Je to zkrátka můj názor, ale jak jsem psal, je tady dalších 15,20 adminů, od kterých můžeš mít PRO.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Tak to můžeš napsat do AF ale myslím si, že jako žadatel o práva, by to měla vědět. Svůj postoj editnu.

    e: Byl tady lepší kandidát na práva, který se provinil stejně jako ty, on nedostal šanci a to říkám, že byl lepší kandidát, proto jsem proti udělení práv.
    Bylo to trošku jiný, ale co no.. počítám, že po tom, co vám řekne Nihilia to, co si myslí, budete mít všichni zase úplně jiný názor..:)) stačily 3 slova, smutné

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Adminka na JB?

    Jsi v pohodě člověk, ale fakt který mi napsal Nihilia, Seabi (Upřímě nevím ani o kom je řeč) mi nedovolí ti dát pro.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Jsi v pohodě člověk, ale fakt který mi napsal Nihilia, Seabi (Upřímě nevím ani o kom je řeč) mi nedovolí ti dát pro.
    Chápu.. :) díky za názor ❤

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Adminka na JB?

    Ona vás šikanovala nebo proč tady nemůžete napsat proč jste proti? :D Když se vyjádřím za sebe, tak si tě nějak nedokážu představit jako admina. Bylo tady více lepších kandidátů. Navíc vždycky když dostala nějaké práva na jb holka, tak to byl průšvih. Buď začala být uřvaná a nebo nedělala naopak vůbec nic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •