Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Adminka na JB?

  1. #16

    Odpověď: Adminka na JB?

    Momentálně ještě neznám důvod od Nihilia, ale nechci, aby se opakovala historie (Zdravím naší oblíbenou Kajušku).

    To však není důvot dát NE.

    Vyčkám na důvod od Nihilia. Následně se rozhodnu.

    22.9. E//: Mé rozhodnutí je NE. Tvá aktivita je převážně na TTT. Nevím, jestli by tvá aktivita zůstala primárně na JB.







    Pro Britny:
    E//: Ano, můj názor může být asi trošku zkreslen, ale i tak. Přínos pro portál je již 0 (Ne, že by někdy byl nějaký větší). Prakticky já mám své už dávno, ale doopravdy dávno odbanované. Respekt na serveru neměla, lidi si dělali co chtěli, když byla na serveru. Z mého hlediska tam byl problém při náboru.
    Naposledy upraveno Latins; 22-09-17 v 16:00.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Adminka na JB?

    Káji zase trošku křivdíš, sama si už odbanovala a odpsešlovala svoje, je fakt že je ted úplně neaktivní, ale když to vezmu z pohledu adminek, tak to je nás dost, kdo už nechodí aktivně do hry, já max vyřešením něco v hlášení na webu. To je jenom z pohledu holek, u adminů ani nemluvím.. Takže aktivita není moc problém si myslím..

    Já osobně vidím problém v tom, že lítáš často na TTT a jak u všech by to za chvilku bylo i rozšíření na TTT, jenže JB a TTT jsou pro mě skoro stejné sekce, v čem se dá dost provinit. Možná vím, co Nihi naznačuje, nebo je v tom něco víc? To sama netuším, ale tvůj nick zazněl někde co mi stačilo k tomu dát ti momentálně NE
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Ona vás šikanovala nebo proč tady nemůžete napsat proč jste proti? :D Když se vyjádřím za sebe, tak si tě nějak nedokážu představit jako admina. Bylo tady více lepších kandidátů. Navíc vždycky když dostala nějaké práva na jb holka, tak to byl průšvih. Buď začala být uřvaná a nebo nedělala naopak vůbec nic.
    Ale notaak, taková diskriminace holek .. :/ nejmenovaný hráč říkal, že bude problém s tím, že jsem holka.. si kvůli vám nechám přioperovat pindíka no :DD

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Momentálně ještě neznám důvod od Nihilia, ale nechci, aby se opakovala historie (Zdravím naší oblíbenou Kajušku).

    To však není důvot dát NE.

    Vyčkám na důvod od Nihilia. Následně se rozhodnu.
    Latinsi, to co říká Nihilia mi přijde trošku přehnaný..a přišli jste kvůli tomu už o jednoho člověka, co mohl být super admin :P :)

    E: Britny.. aktivita si myslím, že není problém. Nevím, jak to bude za rok, ani za dva. A to, že se práva rozšiřují i na TTT docela chápu, je to stejně zábavný mod, jako Jb. Vím, o čem tu všichni mluvíte. To už nezměním a přijde mi to, kvůli třem slovům, trošku přehnaný, ale co no.
    Naposledy upraveno Benny; 20-09-17 v 19:43.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Adminka na JB?

    včera bych uvažoval že bych dal pro ale po tom co škemrala za nějakýho kida o unban (i kdyz sem ji vysvetlil že ban dostál zaslouženě) davám proti ;)

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno GNHP23 Zobrazit příspěvky
    včera bych uvažoval že bych dal pro ale po tom co škemrala za nějakýho kida o unban (i kdyz sem ji vysvetlil že ban dostál zaslouženě) davám proti ;)
    Milý Humánku :D bylo to předevčírem a psala jsem ti do chatu přesně to, co mi psal ten klučina tady na forku :DD ale ok, díky <3

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Adminka na JB?

    Jedno mi vysvětli, když víš o čem tu všichni mluvíme a když víš, kdo nedostal příležitost být (dle tebe) tak skvělý admin, tak proč vlastně zkoušíš si sama žádat o práva? Musela si asi tušit, že to neprojde ne? A diskriminace holek? Dřív to bylo spíš tak, že holky měly větší šanci mít snad práva, jak kluci, ale ted je už úplně jiný styl náboru. Navíc předpokládám, že pokud se tvá žádost nezamítne nějak hned, nebo ty sama si ji nezamítneš hned, tak by tu byla otevřená celkem dlouho, vzhledem k tomu, že je ve frontě dost lidí ještě z měsíce června. Takže 3, 4 nebo 10 slov, to je jedno, možná to ber jako ponaučení a zkus se tomu vyvarovat, třeba později admini změní názor, jak sem ti sama napsala - momentálně ne, ale kdo ví?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jedno mi vysvětli, když víš o čem tu všichni mluvíme a když víš, kdo nedostal příležitost být (dle tebe) tak skvělý admin, tak proč vlastně zkoušíš si sama žádat o práva? Musela si asi tušit, že to neprojde ne? A diskriminace holek? Dřív to bylo spíš tak, že holky měly větší šanci mít snad práva, jak kluci, ale ted je už úplně jiný styl náboru. Navíc předpokládám, že pokud se tvá žádost nezamítne nějak hned, nebo ty sama si ji nezamítneš hned, tak by tu byla otevřená celkem dlouho, vzhledem k tomu, že je ve frontě dost lidí ještě z měsíce června. Takže 3, 4 nebo 10 slov, to je jedno, možná to ber jako ponaučení a zkus se tomu vyvarovat, třeba později admini změní názor, jak sem ti sama napsala - momentálně ne, ale kdo ví?
    Zkouším to proto, že aktivita adminů na JB stále klesá.. čím starší jsou, tím víc mají jiných zájmů (rodina, práce).. a pokaždé, když jsem na serveru se mi málo kdy odpoledne stane, že by tam byl nějaký admin.. S tou diskriminací:.. kdyby jsi měla aspoň malinko smysl pro humor, tak ti dojde, že jsem si dělala srandu.. Jde tu o to, že TTT a JB jsou oddělený sekce.. A dat proti na JB jenom kvůli tomu, že někdo s někým volá na ts (ještě není ani nijak zjištěný, že jsem to říkala na ts a ne do hry) mi přijde trošku přehnané a zbytečné, ale to je můj názor.. :)

  9. #24

    Odpověď: Adminka na JB?

    Nihilia je jeden z malá adminů u kterých jsem si na 90% jistej, že by nějakou hloupou lží záměrně nezkazili žádost. Z toho vyplývá, ze jsem proti.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nihilia je jeden z malá adminů u kterých jsem si na 90% jistej, že by nějakou hloupou lží záměrně nezkazili žádost. Z toho vyplývá, ze jsem proti.
    Dík :D
    Furt tam máš 10%, ve kterých si nemůže být jistej ani on, protože moc dobře ví, že na tsku nemusí mít čudlík a tím pádem se dá mluvit do hry i na ts -_- ale co, hádat se nebudu

    +Latinsi.. i když mám aktivitu i na TTT, tak jsem furt na JB aktivnější než 95% adminů tady :DDD
    Naposledy upraveno Benny; 22-09-17 v 16:51.

  11. #26

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Benny Zobrazit příspěvky
    Dík :D
    Furt tam máš 10%, ve kterých si nemůže být jistej ani on, protože moc dobře ví, že na tsku nemusí mít čudlík a tím pádem se dá mluvit do hry i na ts -_- ale co, hádat se nebudu

    +Latinsi.. i když mám aktivitu i na TTT, tak jsem furt na JB aktivnější než 95% adminů tady :DDD
    Aktivita ale hned neznamená vhodný kandidát na práva.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #27
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Adminka na JB?

    Prijatie tu momentále podľa mňa nie je vhodné, vzhľadom k tomu, čo sa riešilo inde.

    PROTI

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Adminka na JB?

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Prijatie tu momentále podľa mňa nie je vhodné, vzhľadom k tomu, čo sa riešilo inde.

    PROTI
    Díky Samčo .))

  14. #29
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Adminka na JB?

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •