Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Moje demence, nebo simonova?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    63

    Question Moje demence, nebo simonova?

    Zdravím fórko.

    Dnes když jsem hrál jailbreak, tak nastala situace, kdy nám simon dal lasery. Po tom co řekl, abychom začali přeskakovat, tak jsme 2 zůstali na startu, a čekali jsme, až ten druhý z nás začne přeskakovat, popřípadě zemře. No ale potom simon zakázal být na jednom místě, tak jsem se už rozeběhnul, že laser přeskočím, ale ten druhý ho stihnul přeskočit dřív, než já a začal mě blokovat. Když sem se pokusil ho obskočit, tak se posunul tím směrem, co já, tak sem se pokusil simonovi napsat do chatu, aby mě neblokoval. No ale během toho mě simon zabil, a odůvodnil to tak, že sem neskákal. A to že ten druhý nepřeskakoval, to už ignoroval.

    No víceméně, jen bych se rád zeptal, zda v takovéto situaci mám právo na VD, protože když jsem simonovi řekl, že bych ho měl dostat, tak mi řekl, že ho nedostanu. protože jsem deb*l, a neskákal jsem.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Rozumny simon by povedal zakazujem blokovat. Ostatny si urcite budu mlet svoje a na vd zabudni lebo on si hovori tu svoju pravdu a v podstate ju aj ma. neskakal si on skocil skorsie zacal ta blokovat ale simon si jednoducho vsimol ze on uz skocil a ty steal cakas tak ta zabil. Skor by som sa priklonil ktomu aby si VD nedostala nez opacne.
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Re: Moje demence, nebo simonova?

    O jaké lasery šlo? Většinou bývají atrakce s laserama dost široké na to, aby se dva hráči sami sobě vyhnuli a neblokovali se. Navíc byste správně měli začít skákat hned po tom, co to Simon řekne, ne čekat na startu, kdyby se náhodou všichni před tebou zabili. Na VD to není, na druhou stranu Simon to nemusel hned fragnout.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    No to snad neeee.. :DD Hele pokud Ti jde o to blokování, tak to už nebyla moje věc, nezakázal jsem blokovat. A jelikož on začal a aspoň ten jeden laser přeskočil, tak jsem Tě sejmul. Nevím proč z toho děláš takovej bordel..

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Tvoje demence, simon má vždy pravdu.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Pokud Simon nezakáže na začátku atrakce blokovat, tak je blokování povoleno a během atrakce pokud tě už někdo blokne, tak nemůže měnit pravidla, takže to byla bohužel tvá chyba, že si přestal skákat a začal si psát.. Na VD si právo neměl, protože Simon ani netušil, že třeba píšeš a jen čekáš až se ten druhý zabije..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Kdybys uměl číst, mohl sis přečíst jak to bylo a nemusel bys tu spekulovat :) + Jeho chyba že nezačal dřív, mohl začít dřív a mohl blokovat on jeho :) a žádné VD bych z toho neviděl :)
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Otázkou je, jak blokoval, jestli blokoval tak, že tam jenom stál a ty jsi nemohl nic dělat, tak kdyby jsi tam skočil tak jsi mrtvej, ale jestli blokoval tak, že ti tam vždy nechával místo a pak když jsi naznačil že skáčeš tak ti tam vlezl a simon to nezakázal tak v tom nevidím problém. Ale jak říkám, otázkou je jak blokoval, jestli blokoval tak že tam jenom stál tak bych to viděl na VD, jelikož ty jsi neměl na výběr, čekala by tě smrt tak jako tak, kdyby jsi skočil , tak tě zabijou lasery, kdyby jsi neskočil, tak tě zabije simon.
    ty jsi jb hráč?
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  9. #9

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?

    Neřešte blbosti tvle měl jsi to přeskočit první a blokovat ty jeho
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Odpověď: Moje demence, nebo simonova?


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •