Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jailbreak mapa

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Question Jailbreak mapa

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost otestování mapy na serveru. Jde o to, že když si vytvořim novou hru (,,vlastní server"), tak tam nejsou takový ,,fyzikální vlastnosti" jako na opravdovym serveru a nemůžu otestovat např. surf, bugování z cel nebo různé příkazy na otevírání cel atd.. Předem děkuju za odpověď.
    Naposledy upraveno Vachyas; 21-09-17 v 21:53.

  2. #2

    Re: Odpověď: Jailbreak mapa

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Já tam mám teda úplně stejný mapy jako všude jinde
    On myslí svou vytvořenou mapu. Jde o to, že některé módy v jistých případech mění chování entit a mapa, která funguje na local serveru, může být absolutně k ničemu na cizím serveru. Podobný problém jsem řešil (a vlastně i řeším) se svou mapou aim_gkn, kde kotelňácký aim mód plugin má problémy s entitou player_weaponstrip. Dávkovače v té mapě pak bugujou zbraně.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 22-09-17 v 09:19.

  3. #3

    Odpověď: Jailbreak mapa

    Jakékoliv jumpy či surf si můžeš ověřit sám.
    Stačí do konzole napsat v samostatné hře příkaz sv_airaccelerate 100 a máš stejné nastavení jako na serverech JB Kotelny.

    Bugování z cel se dá zabránit tím, že uděláš dostatečně silné bloky, které tu celu zakrývá. Určitě nedoporučuji dávat nad cely entitu. U mapy jb_kingdom je tohle velký problém!

    Samotné příkazy na otevírání cel je už jenom otázka serveru.

    Jestliže chceš otestovat tlačítka tak, že do nich vystřelíš, tak tohle taky nejde v samotné hře. Je to plugin na serveru. Ale kdyby si to doopravdy chtěl, tak se to dá udělat i ve VHE.

  4. #4

    Re: Jailbreak mapa

    To ohledně těch tlačítek bylo taky zajímavé. Normálně se dá entita func_button použít pouze stisknutím klávesy použít (defaultně e). Kromě func_button existuje i button_target, která se dá použít stejně jako func_buttom s tím, že se dá spustit i střelbou. Když jsem si z netu stáhnul rmf mapy snow a chtěl ji trochu vylepšit, zjistil jsem, že kamery a tlačítka v boxu jsou pod entitou func_button, takže střelba by je normálně neměla vůbec aktivovat. Btw, button_target je skvělá entita, díky níž funguje spoustu složitých věcí jako např. náhoda nebo barvy v boxu.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Jailbreak mapa

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jakékoliv jumpy či surf si můžeš ověřit sám.
    Stačí do konzole napsat v samostatné hře příkaz sv_airaccelerate 100 a máš stejné nastavení jako na serverech JB Kotelny.

    Bugování z cel se dá zabránit tím, že uděláš dostatečně silné bloky, které tu celu zakrývá. Určitě nedoporučuji dávat nad cely entitu. U mapy jb_kingdom je tohle velký problém!

    Samotné příkazy na otevírání cel je už jenom otázka serveru.

    Jestliže chceš otestovat tlačítka tak, že do nich vystřelíš, tak tohle taky nejde v samotné hře. Je to plugin na serveru. Ale kdyby si to doopravdy chtěl, tak se to dá udělat i ve VHE.
    Díky Latinsi. A ještě.. jestli by jsi neměl někdy čas mně s něčím pomoct ? :D Např. nevím jak udělat strafy a na tvorbamap.cz jsem to nenašel. :/ Nebo aby se otevřeli dveře už když jsem metr před nima atd..

  6. #6

    Odpověď: Jailbreak mapa

    Určitě pomohu. Stačí napsat do PM a tam se jenom stačí zeptat. Zrovna tyto dvě věci i vím

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •