Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Post Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Zdravím vospolok !

    Nie je to tak dávno ako sme spolu s bratom žiadali o admin práva (viď archív. rovnaký názov témy).
    Nakoľko som viac skúsený ako brat a hrávam viac, pretože on je pracovne vyťažený, tak žiadam o práva ja samostatne.
    Vadilo Vám hlavne to, že sme dvaja. Tak teda sa znova trošku priblížim už ako sám.

    Volám sa Patrik, mám 16 rokov, chodím na technickú školu. najviac hrám dust2only servery, Fun-ko a Bhop, porpípade knife.

    Hlavne chcem argumentovať tým, že moje hlásenia nie sú zbytočné a minimálne 8/10 hráčov reportovaných má naozaj cheaty, na ktoré prídem aj bez ''admin WH'' a iných vymožeností admina. Mám zato, že ak chcem byť admin, tak nemôžem hrať ďalej pod nickom ^[Svk]*DJ_Mr.H, tak som si vymyslel nový pseudonym ^[Svk]*HaTT3ck.. Síce ešte nebol použitý v hre, no ak by sa niečo rysovalo a tým myslím, že budem adminom, tak si reálne zaobstarám nový Steam a hneď aj zakúpim hru.
    *Tak isto veľa hlásení som podával cez steam priamo adminom, čo vedia potvrdiť napr. SuperBeast, StouLanT, bývalý admin Najvyrukavičkovanejší*, dávnejšie SeaBi a SEDA EMINENCE, The Frisco. Posledných troch menovaných už bohužiaľ na steame nemám.*

    Viem, že to nie je minimálne pol rok odkedy sa písala predchádzajúca žiadosť, no táto má iný charakter a teda považujem to za inú žiadosť naproti predchádzajúcej.

    Ďakujem pekne za Váš čas na tento príspevok, túto žiadosť. Za každý názor budem rád.

    Spoiler Spoiler:




    S pozdravom ^[Svk]*HaTT3ck.
    Naposledy upraveno ibavip; 25-09-17 v 01:01. Důvod: doplnenie textu (označené *)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Neuběhl ještě půlrok, a mám dojem, že aby jsi dospěl, bylo by potřeba mnohem více času. Poslední 2 Tvé hlášení, na kterých jsem byla, tak byly faily. Neustále vyplakávaní na serveru, výbušnost. Zkus to reálně tak za 2 roky.

    PROTI

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Tak to víš, 2/10 jsou faily.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Šeda,ďakujem za vyjadrenie..Ale o cheateroch by si veľmi písať nemusela,pretože napríklad ako minule, na servery bol cheater,písal som ti to asi 10x.. zavolal som iného admina,ktorý došiel a to poriešil,ale okej.. Žiaľ stanú sa aj faily,ale určite je veľká väčšina banned :). A čo sa týka správania, som schopný rapídne zmierniť svoju výbušnosť. :)

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Beriem ťa ako kamaráta z cska ale bohužiaľ som proti. Tvoje momentálne vystupovanie a správanie nie je vhodné pre pozíciu admina. Plus failíky tam stále sú. Aktuálne som proti aj pretože ešte neubehol ani polrok od podania minulej žiadosti. Tvoje veľké plus je silná aktivita, ale tu prekrýva to čo som už napísal vyššie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Zdar,

    sorry, že jsem tak nevšední, ale nedal bych ti práva už jen za ten trapný pseudonym, nehledě na to dětské a urážlivé chování na serverech..

    Co si tě vybavuju jednou a dobře, když si mi sprostě nadával do voicu, že ti dávám mute pro všechny a nemutnu si tě jen já sám. Nikdo na ty vaše blbé kecy nebyl zvědavý. Máte si, když už tak povídat o dění ve hře a né, aby sis tam zpíval s tím druhým magorem, co to global mute dostal taky.. Cos čekal, chleba s máslem?

    Měl by sis to vystupování řádně natrénovat a zkusit to na radu naší vážené kolegyně za ty 2 roky, což ani tomu nevěřím, že z tebe vyroste něco zdravého.

    Klidně si tu na mě postěžuj, jak jsem neschopný admin, ale nejdřív se nauč chovat a pak někde vystupuj.


    Víc slov k tobě netřeba, čau.


    DIE

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    V prvom rade vám ďakujem za vyjadrenie.Indian0,správanie som už spomenul vyššie,viem sa aj správať :) Prakticky sme o admina žiadali 2 pod iným nickom a iným steamom,takže problém v tom nevidím..Nedá sa byť 100 percentný.. aj minule 2 nemenovaní admini boli na servery kde bol cheater a nedostal ban,po 2. zavolaní stále nič a potom dostal,stane sa. Die,nenadával som TEBE a v tom je sakra rozdiel ;).. Áno,nechápem prečo si ma nemutneš ty,keď ti vadím..Po dlšom čase sem sa tam streli a bavili sa, predsa len to je hra :)). Ano, naštvalo ma to,že si nás ignoroval a mutol si mi aj chat(neviem či sa to dá osobitne,ale i tak).Nereagoval si ani na nich,písal som mu cez facebook aby ťa popýtal.. Musel som dať retry a ísť od znova(viem,nič strašné,ale predsa len...) A pseudonym ? čo je na ňom zlé ? Volám sa Patrik H. prehoď H a P,volali ma tak v škole,Hatrik a Hattrick snáď vieš čo znamená* + ^[Svk]* z minulého nicku,veľa hráčov ma volá aj svk.* :)
    Naposledy upraveno ibavip; 26-09-17 v 21:25. Důvod: Označené *

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Zdravim Patrik,

    pri adminovani je velmi dolezita istota v tom, ze ak mas podozrenie na cheatig, tak si musis byt aj 100% isty v tom, ze hrac aj pouzil pomocny program...ano, nikto nie je 100%, ale zdrzanlivost a istota su tvoje hlavne "zbrane" aj vo vztahu ku "hecovaniu" hracov o rychlom zabanovani. Preto by som na tvojom mieste este pockal a nechal tomu viac casu "dozriet". Nevidim to sice az tak zle ako DiE, ale este mas na adminovanie rezervy. Zatial sa pripajam ku kolegom a kolegyni...nechaj tomu este cas...

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Tohle neni bondovka, aby sis vymyslel nejaky kryci jmena, proti
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Hm? Nick znamená prezývka a to je moja :).. A nejaký zmysluplný dôvod? :)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Hanba,ďakujem za odpoveď.. Pokiaľ by som sa dostal na ,,vyššiu úroveň,, tak by som v tom specte bol aj pol hodiny :).. aj keď z ,,hajlajtov,, sa ban nedá dať :D..

    No,tento krát už asi z toho nič nebude.. Odložím mikrofón zapadnúť prachom a skúsim to na ďalší rok.

    Len vás všetkých adminov žiadam,že keď niekto dostane nejaké reporty a aj to napíšem cez !,tak dojdite aby sme nemuseli čakať s cheaterom na servery.. Ja ho síce natočím a dám na fórko,lenže on ban dostane až na ďalší deň väčšinou,čo tiež chápem. :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Samozrejme jsem takovou odpoved vubec nemohl cekat.. Poslouchej, me nejde ani tak o to, ze si nadaval na mou osobu, slyseli te tam vsichni, ale spis o spravedlnost, ze lhari Tveho typu prava mit nemaji a akorat si me v tom utvrdil. Ja si na Kotelne odkroutil taktez nekolik tisic hodin sveho zivota a hraju to uz vicemene relaxacne.. Me nikdo neukradl lizatko, jako nejmenovanemu hraci p. Stanisovskemu, tudiz nemam potrebu si vymyslet a ty mit pravo si pripadat ukrivdeny. Slo mi spise jen o trochu pokory, jestli dokazes priznat vlastni chybu, coz je evidentne nad Tvuj ramec sebereflexe, skoda.

    gl

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Humenné, Slovensko
    Příspěvky
    76

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    ,,Lháři,, môjho typu ? Samozrejme,že ja som zlý :)..Nenadával som ti,pretože od kedy mi to raz vyhŕklo na Nihiliu si na to dávam pozor,nadával som,ale nie tebe. Kto ma počul ? Jrk u CT ? ..Ver jemu,netrhaj partiu :)
    Naposledy upraveno ibavip; 27-09-17 v 15:05.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Neubehol ešte dostatočný čas od podania minulej žiadosti a je preto jasné, že sme si nemohli povšimnúť nejakí posun od minulej žiadosti.

    PROTI

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na Dust 2 only; AIM sekcia

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •