Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 45

Téma: AIM - žádost o práva - PŘIJATÝ

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Co sem tak pochopila, tak minulá žádost ti byla zamítnuta skrz nízkou aktivitu, nevím jak to máš ted, ale dost lidí tu xx měsíců čeká na práva a když ti nebyly dány, tak si to zle nesl, ale snad ses poučil a ted to bude o mnohem lepší, za mě jako vždy PRO
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Po dlhšom výpadku, si mal radšej nejaký čas ešte počkať a stabilizovať prípadnú aktivitu. Zbrklý už určite nie si, v tom vidím pozitívny posun. Hlásiš, cheaty rozoznáš.

    Veľmi nemilo prekvapený som ostal po minulej žiadosti, keď som videl aké slová tu padali aj z tvojej strany na adresu náborára. V tomto si veľmi sklamal. Treba si uvedomiť, že je nestranný a vždy má posledné slovo práve on (nech je to hocikto) a hoc aj keď je tu od adminov 20 pro a 0 proti. Tie kladné názory adminov neboli všetky i tak nestranné v porovnaní s inými žiadateľmi.

    Ak by toto všetko nenastalo ( a držal si si naďalej aktivitu - to je teraz ale menej podstatné), dnes by si bol v mojich očiach zafixovaný ako perfektný adept. Veľmi ma to však sklamalo a teraz ma začne asi nenávidieť množstvo ľudí z tejto komunity. Bohužiaľ ja sa na toto nemôžem pozerať cez "ružové okuliare".

    PROTI

    Ak aj teraz bude žiadosť vyriešená s negatívnym výsledkom, tak to bude pochopiteľné a plným právom z náborárovej strany. Ostatní by to mali preto rešpektovať.

    Okrem iného, na konte máš aj nejaké VAC bany. Nedávno boli kvôli tomu odobrané práva 2 aktívnym adminom, ktorí tu v tom čase dokonca mali väčšiu chuť do hry než napríklad ty. Preto aj z tohto hľadiska by bolo prijatie veľmi neférové.

    Spomeniem to ešte raz - toto celé nemuselo nastať...
    Naposledy upraveno Samco; 07-10-17 v 17:43.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Treba si uvedomiť, že je nestranný a vždy má posledné slovo práve on (nech je to hocikto) a hoc aj keď je tu od adminov 20 pro a 0 proti.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ak aj teraz bude žiadosť vyriešená s negatívnym výsledkom, tak to bude pochopiteľné a plným právom z náborárovej strany. Ostatní by to mali preto rešpektovať.
    Tak ako teda ? Je nestranný a zároveň rozhoduje podľa nálady, alebo podľa sympatií? Trochu to vysvetli, lebo , ale nejak tomu nerozumiem...

    A ešte niečo také menšie mi napadlo... Nevidel, resp. nepočul som, aby Mišo nejak verejne na Pepa nadával. Takže k tomu asi toľko, ale bol by som zvedavý, ako by si sa tváril ty, keby že čakáš (už teraz štandardnú dobu - 3 a viac mesiacov) pol roka na práva, s tvojím prijatím súhlasí takmer celý portál a aj tak dostaneš proti bez možnosti vyjadrenia, za dôvod, ktorý je nanajvýš, s prepáčením, smiešny. Nechcem zachádzať do detailov, že nebol aktívny týždeň dozadu (pred uzavretím), lebo sa mu pokazil komp alebo čo, nechcem z jeho žiadosti urobiť nejaký flejm list, ale tak čo je pravda, si povedzme rovno surovo. Nebolo to nestranné rozhodnutie. Za tým si stojím, môžeš si hovoriť, že je to môj kamík, kľudne, no tak to nie je, nevysedávame spolu na TS, ale viem, čo je v ňom a viem, aký je, keďže ho nepoznám len z pohľadu admina, ale aj z pohľadu hráča (hral som s ním totiž asi rok pred tým, ako som dostal práva).

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Pro.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Mě hlasí celkem často,zatím bez failu. Já jsem PRO

  6. #21
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Aktivny na AIM serveroch...ja by som mu toho triala dal... PRO
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Nizku aktivitu ma 90% adminov a novych je treba jak nikdy. 100x sa to tu riesilo, mohol mat triala uz 2 mesiace. Zobrat prava trva 2 minuty.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  8. #23

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Je aktivní, nehlásí mi faily, hraje to dlouho . Jsem PRO
    Allin

  9. #24

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Tiež som ZA prijatie.
    Naposledy upraveno Indian0; 02-01-18 v 18:12.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25

    Re: Žiadosť o práva na AIM servery

    hrasju tu dlho, cheaty pozna, aktivitu tiez, za mna pro
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  11. #26
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Aktivitu má, hlášení jsem viděl, hraje tu dlouho. Pro.

  12. #27

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Nebol som tu vtedy keď bol admin ale poznám ho asi odkedy som začal hrať na kotelne a pohode týpek. Myslím , že sa od tej doby poučil ,dozrel a riešil by situácie oveľa lepšie ako keď bol admin prvýkrát. Už to skúša veľmi dlho ja som určite za prijatie :) A stále hráva , hlási a nerobí blbosti... Dúfam ,že sa ti to už podarí kamo ;)
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #28

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Aktivita v hre aj na fore. Hlasenia su. Cheaty rozozna. Kedze bol admin, prostredie aj ludi pozna. Spravanie je v pohode, nepostrehol som ziadne problemy. Co bolo, bolo. Takze toho triala by mohol dostat, Pro.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Admina tu dělal a že dal pár failů je jeho hloupost, ale už to je snad rok zpátky, tak se určitě poučil a konečně to už není ten 15ti letý usmrkánek :-)

    PRO

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva na AIM servery

    V poslednej dobe som bol na pár jeho hláseniach, čiže aktivita a hlásenia tam sú, som PRO aj keď toto je skôr už o rozhodnutí náborára.-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •