Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    3

    GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE

    Hráč GrajoG
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:94767832
    IP adresa 93.99.96.155
    Udělen 27-09-2017 - 22:52
    Délka BANu 80640 minut
    Vyprší 22-11-2017 - 21:52 (1 měsíc 3 týdny 2 dny 22 hodin 18 minut ještě zbývá )
    Důvod Razeni si na TS + lhani na foru
    BAN dal Admin NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE (STERAC NA PONORCE)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_estate)

    Ahoj dnes jsem byl na TTT2 do voicu jsem řekl že volám na TS a že si radíme a admin NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE mi dal ban na 3 týdny.Chci vysvětlení a unban.
    Naposledy upraveno Samco; 30-09-17 v 01:38.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Ahoj, žádost si napsal do špatné sekce, jen ti ji přesunu, kde se řeší žádosti o UB apod. A počkej na banujícího admina.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Re: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Žádosti jsou od slova žádat... zde nic takového nevidím, tudíž se nemám moc k čemu vyjadřovat. Od několika zkušených hráčů jsem dostal hlášení, že si radíš na TS, k čemuž ses následně sám přiznal, když jsi zřejmě netušil, že mluvíš s adminem. Nicméně v případě, že se tu objeví nějaká žádost, jsem ochotný pobavit se o tom víc...

  4. #4

    Re: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    A nebo to uděláme úplně jinak. Jelikož se mi dostal do ruky důkaz o tvém razení si na TS, postup bude následující:

    1. za tón, kterým jsi sem napsal, ti prodlužuji ban o 1 týden,
    2. za drzost chtít unban přes to, že pro vlastní potěšení kazíš hru ostatním hráčům, ti prodlužuji ban o další 1 týden,
    3. za to, že lhát se nemá, dostáváš navrh další 3 týdny.

    Sečteno podtrženo: původní 3 týdny + 1 týden + 1 týden + 3 týdny = hezkých 8 týdnů. Podle mě dostatečný čas na vzpamatování se.

    Měj se pěkně.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    3

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Můžeš mi prosím specifikovat to lhaní?

  6. #6

    Re: Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

  7. #7

    Re: Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Btw pozdrav na TS tvého kolegu Kopra21 a vyřiď, že má štěstí, že si u něj nejsem podváděním úplně 100% jistý, ale ať už to stejně příště nedělá a nekazí ostatním hru :)

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    3

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Neoprávněný ban z hlediska toho že sem ho dostal protože sem řekl že sem s nima na tsku a podle toho co si napsal v době kdy si mi ban dal si žádný Důkaz neměl.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Ja len tak mimo tému.

    Neriešilo sa niekoľko krát že keď si hráč požiada o unban tak by sa mu ban nemal predlžovať v žiadosti o unban ?

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Jsem stejného názoru, že na základě chování na fóru by se nemělo prodlužovat. Avšak ban za razení by měl být stejně minimálně těch 8 týdnů (2 měsíce), takže je to vlastně jedno. Pokud máš důkaz, mohl bys ho postnout sem. Popřípadě někomu do PM.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Souhlasím s těma 2ma nahoře.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12

    Re: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Já s tím nesouhlasím. Pro mě je to nehorázná drzost hrubým porušením pravidel kazit ostatním hru a ještě si sem přijít pro unban s tím, že "já jsem nic neudělal". Pokud vám to nevadí, klidně si to trpte, ale já ponechávám ban v plné výši. Důkaz posílám vzhledem k tomu, že jsem jej nepořídil sám, přes PM Burakovi.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    za razení na TTT je pokud vím, víc jak 2 týdny, dokonce i víc než 8 týdnů.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Tá dĺžka je diskutabilná. Pôvodne mu bol daný len na 3 týždne, predĺžilo sa to na 8. Z toho vyplýva, že ak by nedošiel požiadať, tak by obstál lepšie než teraz, kedy by sa malo diskutovať o možnom znížení banu, tým viac ak hráč pri riešení žiadosti ochotne spolupracuje. Tu žiadal len o vysvetlenie situácie, výstup je primeraný a určite má na to právo.

    Ťažko povedať, či je to teraz takto správne.
    Naposledy upraveno Samco; 30-09-17 v 01:40.

  15. #15

    Re: Odpověď: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Tá dĺžka je diskutabilná. Pôvodne mu bol daný len na 3 týždne, predĺžilo sa to na 8. Z toho vyplýva, že ak by nedošiel požiadať, tak by obstál lepšie než teraz, kedy by sa malo diskutovať o možnom znížení banu, tým viac ak hráč pri riešení žiadosti ochotne spolupracuje. Tu žiadal len o vysvetlenie situácie, výstup je primeraný a určite má na to právo.

    Ťažko povedať, či je to teraz takto správne.
    Na serveru se ve vší slušnosti přiznal - polehčující okolnost. To, že sem ale přijde arogantně pro unban, když dobře ví, že porušoval pravidla, to už je drzost. Vůbec netuším, kde jsi přišel na to, že tu žádál o vysvětlení situace. Já jsem tu nic takovýho nepostřehl. Pokud by býval skutečně žádal jen o vysvětlení situace / či se dokonce omluvil touto cestou hráčům, kterým na serveru kazil hru, ban by mu prodloužen jistě nebyl.

    Ban ve většině případů není od toho, abychom hráče vyhnali ze serveru a už tam nepřišel. Naopak. Za mě je to takový pohlavek, aby si hráč uvědomil, že něco udělal špatně a propříště se takového jednání vyvaroval. Takové hráče potom na serverech chceme zpátky a jsme za ně rádi. Zde jsem ale žádný náznak uvědomění si neviděl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •