Cheater nováček s WH děruje co se dá i to co se nedá a nesnaží se to nějak krýt takže to je jednoduché.
Cheater nováček s AB má strašně špatný aimbot co vám vyrazí oči jak mu to klepe
1 video WH + AB https://youtu.be/fCMdrbueB48?t=99

Cheater Pokročilý s WH se nesnaží děrovat ale vždy se dívá do všech spotů i když tam nikdo není ale většinou když tam někdo je tak tam jde s předstřelem.
Cheater Pokročilý s AB má už lepší aimbot dal si práci najít něco čím by adminy potrápil. Ale ne moc tihle cheateři většinou hrajou AWP jelikož to tolik netřepe jak s normální zbraní ale dá se to jednoduše odhalit.

AB : https://youtu.be/aalQeVT4DL0?t=39

Cheater Zkušený s WH vůbec neděruje občas koukne spoty a nechává se zabíjet do zad.
Cheater Zkušený s AB no to už není AB tihle cheateři dohledávaj něco lepšího než AB a to jsou triggerboty,silentaimy na legit settingu to neznamená že to nejde odhalit. Dá se to odhalit jednoduše podle pozice crosshairu při silentaimu ho má třeba i mimohlavu a i tak tu hlavu dá kdekoliv má ten cross na tělu tak dá tu hlavu.
Při Triggerbotu se to dá nejlépe odhalit s awp jelikož triggerboty mají 2 čtverečky když máte AWP na celé tělo a 1 malý na hlavě, na midu 1ms reflexy jelikož když vám do toho čtverečku vběhne hráč samo to vystřelí takže hráči čo neskočí na midu nemaj šanci a budou dole.
Ale většinou tihle cheateři neumí moc nastavovat FOV atp klepání silentaimy a podobné viz tenhle hráč který přišel někomu čistý jelikož to vypadlo čistě bez klepání ale tyhle cheaty občas failnou https://www.youtube.com/watch?v=e1zo5AJV5Js

SILENT + TRIGGER
https://www.youtube.com/watch?v=5D5pTacYqV0&t=133s

Cokoliv co vás zajímá se ptejte dole rád odpovím.