Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Trouble in terrorist town

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Trouble in terrorist town

    Napadlo mě hodit sem nějaké tipy k hraní na ttt, které nemusí vědět všichni, stejně jako jsem před lety vytvořil něco podobného pro Jailbreak (viz http://csko.cz/XV9j). Zatím toho moc není, časem můžu třeba něco přidat.

    1. DNA scanner
    Předmět, který si může každý detektiv koupit za 1 kredit. Tenhle scanner a samozřejmě teleport, jsou základní věci, které by každý detektiv měl mít, přesto toho skoro nikdo nevyužívá. Většina lidí hlavně neví, jak DNA scanner vůbec funguje a tak se to budu snažit jednoduše vysvětlit.
    Najdete mrtvolu, klasicky ji označíte klávesou E a zobrazí se vám, že patří nevinnému hráči. V tu chvíli vezmete do ruky scanner a LTM (fire) znovu označíte tělo. Zelenou značkou by se vám měla označit pozice vraha tohoto mrtvého hráče (pokud už tedy není mrtvý). Tato zelená značka se vám bude průběžně aktualizovat podle toho, kudy daný vrah chodí.





    2. Health station
    Pokud se healujete přes health station (lékarničku), skákání a nebo begripování tohle léčení ještě mnohonásobně urychlí. Zobrazit by se vám měla v levé části obrazovky tahle značka:



    (odkaz na stažení awp skinu z obrázku: https://gamebanana.com/skins/153977)


    S anketou admin roku tento topic nemá nic společného, nicméně na kandidátce budu pod číslem 7, díky :)
    Naposledy upraveno The Frisco; 01-10-17 v 02:45.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    jeste toho vic pridej, jak premyslet za nevinne,zradce a detektiva, at se zbytecne nezabijí(nerandomují) jinak cajk, vubec jsem tohle nevedel, ale to proto ze to nepouzivam :) dobrá práce!
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Tu lékárnu, to jsem nevěděl. Dík The Frisco.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Pjekne Frisaku :) Pre zaciatocnikov urcite dobra rada :)

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    O tom prvním tipu jsem nevěděla :O každopádně čím dál víc lidí pak bude tvrdit, že je určitý detektiv "randomák", protože to podle mě asi neví většina na TTT.. :))
    Díky za radu

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    3. Knife
    Pokud jste nevinní a vidíte, jak někdo neoznačený hází s nožem na dálku (LTM), podívejte se do chatu, jestli se ukazuje oznámení, že hází smoke. Pokud se vám tohle oznámení neukazuje, jedná se o zrádce. Pokud ukazuje, hráč je nevinný. (Vysvětlení: oznámení o hozeném granátu (=noži) se ukazuje jen v tom případě, že je daný hráč ve stejném týmu)
    Naposledy upraveno The Frisco; 19-10-17 v 17:33.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    3. Knife
    Pokud jste nevinní a vidíte, jak někdo neoznačený hází s nožem na dálku (LTM), podívejte se do chatu, jestli se ukazuje oznámení, že hází smoke. Pokud se vám tohle oznámení neukazuje, jedná se o zrádce. Pokud ukazuje, hráč je nevinný. (Vysvětlení: oznámení o hozeném granátu (=noži) se ukazuje jen v tom případě, že je daný hráč ve stejném týmu)
    Dobrej tip!
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    4. Bomba
    Pokud v tabulce u někoho vidíte nápis "Bomb", tak si tento hráč koupil bombu a chystá se ji někde položit. Jakmile u něj tento nápis zmizí, bombu položil a za 45 sekund vybouchne. Jestliže jste nevinní, tohohle hráče podle nicku vyhledejte a zabijte. 100% je to zrádce.
    Pokud vidíte někoho, kdo má na zádech bombu, nezabíjejte ho. Pravděpodobně má pouze defuse kit, který buďto našel nebo před několika koly koupil.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    4. Bomba
    Pokud v tabulce u někoho vidíte nápis "Bomb", tak si tento hráč koupil bombu a chystá se ji někde položit. Jakmile u něj tento nápis zmizí, bombu položil a za 45 sekund vybouchne. Jestliže jste nevinní, tohohle hráče podle nicku vyhledejte a zabijte. 100% je to zrádce.
    Pokud vidíte někoho, kdo má na zádech bombu, nezabíjejte ho. Pravděpodobně má pouze defuse kit, který buďto našel nebo před několika koly koupil.

    o te bombe te musim opravit, videl jsem uz xkrat napsane u typka bombu, nebo jsem ji videl na zadech, jenomze to je nekdy bugle a muze byt nevinnej, uz se mi stalo parkrat
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Jak jsem psal, pokud jsi ji viděl u nevinného, tak to není bug, prostě má jen defuse kit.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    S tím begripováním u healu je to dobré, ale přišel jsem na to, že stačí jen zmáčknout a držet E, trochu popojít dál od healu ( o kousek ) a objeví se zelený křížek a hp lítaj
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Trouble in terrorist town

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    4. Bomba
    Pokud v tabulce u někoho vidíte nápis "Bomb", tak si tento hráč koupil bombu a chystá se ji někde položit. Jakmile u něj tento nápis zmizí, bombu položil a za 45 sekund vybouchne. Jestliže jste nevinní, tohohle hráče podle nicku vyhledejte a zabijte. 100% je to zrádce.
    Pokud vidíte někoho, kdo má na zádech bombu, nezabíjejte ho. Pravděpodobně má pouze defuse kit, který buďto našel nebo před několika koly koupil.
    Jen ještě menší dodatek k té bombě, že 45 sekund je základní délka, avšak při zmáčknutí pravého tlačítka při držení bomby v ruce se objeví chat, do kterého lze napsat počet vteřin, za kolik bomba po položení vybuchne, lze psát v rozmezí 30-120 vteřin tuším.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •