Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Dotaz

  1. #1

    Dotaz

    Proč admini nepoznají, kdy hráč skutečně nemá a kdy má Knifebot? .... Néé ted vážně...Tohle je směšný. Myslel jsem, že na tyhle věcí mátě různě anti-cheaty a další chujoviny. A najednou zjistím, že jedete starým způsobem a spoléháte se čistě na demo respektive na svůj zrak ... Tomu říkám profíci fakt že jo :-D To by jste na to demo museli koukat trochu déle, než délku toho zápasu, aby jste z toho něco poznali. Já dostal neprávem ban za kb a furt jsem se nedozvěděl v čem byl vlastně problém :-D A pak tu došlo k těm říkankám, že se na to demo podívají. Samozřejmě, že se nepodívali a nechali mi ho :-D ale je fakt, že za to si mohu sám ... nepodívali se na demo, protože se zjistilo, že jsem hříšník, který si odpykává trest a obcházel jsem ban. To je v pořádku beru a přiznám to. Nicméně mě spíše štve, že tu lžou o tom, že se na to demo důkladně podívali a podle toho vyhodnotili situaci. Chápu, že jste zvyklí se bavit převážně s dětmi ... u nich stačí jednou říct a hotovo asi :-D...Kdyby jste normálně řekli, že ano důkladně jsme zkontrolovali demo a po pečlivém uvážení jsme vyhodnotili, že jste dostal ban neprávem, protože jsem ho dostal neprávem :-D jediný co jsem měl, byla změněná hodnota ex_interp, aby se mi lépe hrálo na knifu, ale to dle mého názoru není cheat a jestli je, pak jsem vinen :-D...pokračujme .... Nicméně se zjistilo, že máte prohřešek, který si odpykáváte a tudíž jsme nuceni Vám i přesto tento ban nechat nebo něco podobného. Občas by nebylo na škodu se bavit jako člověk s člověkem a nééé jak člověk s debilem. Nebo ještě hůře debil s debilem....Tak to je vše Děkuji.
    Naposledy upraveno Peperone; 08-10-17 v 22:03. Důvod: dopsání textu.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Dotaz

    Cheating ti bol potvrdený viacerími adminmi, ktorí rozdali veľké množstvo banov za tento script a majú v tom slušný prehľad. Víriť naďalej okolo toho diskusiu nemá zmysel, pretože sa to nepohne nikde. Ak by si mal nejaké iné dotazy, môžeš skúsiť kontaktovať jednotlivých adminov prostredníctvom súkromných správ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •