Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: žiadosť o práva na servery DeathMatch

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Dobrý večer týmto bi som chcel požiadať o práva

    nick v hre : amater
    sid: STEAM_0:1:198696573
    bany: žiadne
    vek: 16
    Niečo o mne: volám sa Matej mam 16 (ochvilu17) študujem stolárčinu. Bývam blízko Popradu. Baví ma šport. Vo voľnom čaše som na brigáde a v posilňovni. Cs hrám už okolo 3 roky na kotelne. Môžete ma poznať z cod mw. Deňe hrám približné 1-2 hod . O pravá pýtam preto lebo by som chcel pomôsť adminom a nie vždy ich otravovať (každý ma svoj život a nie vždy ma čas). Chcem dosiahnuť aby na servery neboli cheatery .... aby sa hráči vracali na tento portál a hrali pre zábavu a nie aby prišli o nervy a tím zlepšiť zážitok z hry.

    Chybí z minulej žiadosti sa snažím vylepšiť /odstrániť.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...rava-na-cod-mw

    hlásim adminom :samco; stoulant; hanba mi; Luccy; a potom adminom na forku.
    Hlásenie na forku nemám lebo hlásim online adminom.
    Ďakujem za precitanie a prajem pekný zvišok dna. A vopred ďakujem za vyjadrenie
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Čav Na to mám 1 visvetlenie tento hráč má kopíroval pár krát bol aj nahlásený za kopirovanie vtedy sa to riešilo. Mal by som to mať aj v starších prispevkov. Ale aj tak diky za "vijadrenie"
    Naposledy upraveno nikt0; 12-10-17 v 16:23.
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Proti. Nie si vhodný kandidát a namiesto hrania by si sa mal venovať slovenskému jazyku.

    E: Aktivita slabá oproti iným kandidátom, hlásenie iba na steam a zatiaľ sa nikto nevyjadril k tomu, že im hlásiš.

    Citovat Původně založeno nikt0 Zobrazit příspěvky
    hlásim adminom :samco; stoulant; hanba mi; Luccy; a potom adminom na forku.
    Hlásenie na forku nemám lebo hlásim online adminom.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 11-10-17 v 22:38.



  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Tak prepáč že nie som taký dokonalí ako ty ale aj tak diky za vyjadrenie a smiem vedieť tvoj názor prečo niesom vhodný kandidát?
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    No ale pozdravujem ťa!

    V prvom rade by som rád ocenil, že si začal používať ypsilóny a musím uznať, že text písaný tebou je oveľa zrozumiteľnejší. No na druhej strane musím vyjadriť sklamanie nad tým, že ešte stále to nie je reprezentatívny prejav admina. Pokiaľ niekto nechápe (alebo resp. si neuvedomí pri písaní) písanie y/i vo vzore pekný/plurál (alebo čítaj množné číslo), dá sa to trochu prehliadnúť, no pokiaľ napíšeš elementárne slovo tak gramaticky nesprávne, dokonca v ňom urobíš dve/ a viac chýb (napr. čaV(Ťe)), tak musíš uznať, že to a špatí celý text.

    Čo sa týka serveru: Myslím si, že by z teba mohol byť dobrý admin, aktivitu máš akú takú, no chápem, že nie vždy má človek na to čas 15 hodín denne (a ani chuť nie je každý deň), tvoje správanie je priateľné. S nikým sa nehádaš, nevyhľadávaš konflikty, takže s tým som spokojný, mne osobne si nehlásil, takže k tomu sa nemôžem, žiaľ, vyjadriť. Pokiaľ by si ešte trochu zapracoval na gramatike a niekto by ti potvrdil hlásenia, tak by som nemal problém s tým, aby si dostal práva, teda by som bol ZA udelenie práv.
    Naposledy upraveno Chemo; 11-10-17 v 19:40.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Zdravím,
    vopred sa ospravedlňujem, že sa starám do tejto sekcie, ale dôvod pošlem iba do PM adminom alebo po jeho vyjadrení sprístupnení.., ale k veci...mohol by si mi prosím ťa povoliť nahliadnuť na tvoje hodiny ( koľko máš nahrané na tomto steame ) ? Chcem si niečo potvrdiť.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Caves Matej,

    v prvom rade (Chemistrik to dal ako podmienku k jeho ZA) mozem potvrdit cca 10-12 hlaseni, ale teraz si presne nepamatam, ci tam bol aj nejaky fail...takze by to mohlo byt OK. CHL u mna cajk, ale mam naozaj vyhrady k tej reprezentacii v podobe tvojho gramatickeho vyjadrovania sa. Musis si uvedomit, ze v tvojich postoch je to zaklad, pisat zrozumitelne a gramaticky spravne, co som ti uz, myslim, pisal aj v nasej steam komunikacii. Nikto ale nie je dokonaly, popracuj na tom a inak za mna (za predpokladu zlepsenia vyjadrovania sa) by som ti dal PRE...

    E: zase to s tymi ypsilonmi neprehanaj a nedavaj ich vsade :D
    Naposledy upraveno hanba mi; 12-10-17 v 09:40.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Citovat Původně založeno nikt0 Zobrazit příspěvky
    Čav (ťe) Na to mám 1 visvetlenie tento hráč má kopíroval páru razí bol aj nahlásený za kopirku vtedy sa to riešilo. Mal by som to mať aj v štátoch prispevkoch. Ale aj tak diky za "vijadrenie"
    Kopíroval aj tvoju ip?

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Pomalí 600hod dám si na verejný profil.

    Chemo: diky za vyjadrenie a pokúsim sa zlepšiť /odstrániť gramatické chyby. A aktivitu zlepším lenže tento týždeň to nejde hrať 2-3 hod dene.

    Hanba mi : diky za vyjadrenie a ako som písal vyššie budem pracovať na zlepšení gramatiky.

    Ak máte nejaké otázky kľudne píšte :) a pekný zvyšok večera.
    Naposledy upraveno nikt0; 12-10-17 v 16:37.
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Áno mal by som mať aj v staršariších príspevkov zajtra by som mal mať čas tak ak to nájdem tak ty to doložim.
    Naposledy upraveno nikt0; 12-10-17 v 16:21.
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Hh, v Popradu jsem byl nedavno a oni tam maji vsechno nejak naruby, inteligetni vychod se nezapre..

    Beru to tak, ze nahlaseno neco mas, z te gramatiky me v chl. boli oci a dost casu travis na jinych fun serverech. Za me ted urcite ne a ani tak nejsem presvedceny, ze mas dostatek zkusenosti, zkratka na mne pusobis dost neohrabane, abys dostal tu pozici aim admina.

    Taky bys ale nebyl prvni ani posledni, co tu ma prava po par set hodinach na csku, proto se v kreativite banovani meze nekladou.


    Gl
    Naposledy upraveno DiEAcE; 13-10-17 v 11:28. Důvod: gramotyka

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Tak diky za vyjadrenie tvojho názoru. A hrávam deathmatch je môj hlavný server na ktorom hrám a ostatné ako aim awp hrám pre zlepšenie aimu a deathrun hrám pre rozcvičenie lebo moja grafika keď zapnem Pc tak ide nejak slabo a na deathrune na strafoch sa rozbehne. Ale je to tvoj názor
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Nulová aktivita, proti.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: žiadosť o práva na servery DeathMatch

    Ahoj nulovú aktivitu mám preto lebo sa my pokazil pc niektorich adminiv som oznámil že nebudem aktívny. A čo sa těka aktivity Pc som už opravil takže aktivita sa zlepši. Diky za vyjadrenie.
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •