Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o práva na jailbreak

  1. #1

    Žiadosť o práva na jailbreak

    Nick--Mjolnir
    Vek--18
    Steam profil-- http://steamcommunity.com/id/getragpanda/
    Steam ID --STEAM_0:1:49445913
    Prečo práve ja:
    Bol som Hl. Admin na Csgu kotelna ale nakoniec som sa vzdal svojej pozície pretože to tam už naozaj nemalo zmysel. Pravidla ovládam a dodržujem. Rád hrajem za CT z 80-90% simonujem práve ja .Počas simonovania dávam prevažne iba atrakcie rôzne súťaže a snažím sa hráčov čo najviac zabaviť .Na jb serveroch som hral prevažne iba na kotelne po dobu cca 3 rokoch. Som ochotný si priznať chybu a pripadne sa ďalšej vyvarovať .Som ochotný pomáhať hráčom keď niečo nevedia. A hlavni dôvod prečo chcem byť admin je to že Pomerne často sa stáva že CT nemajú MIK dávajú MFK a keď sa admin pripojí tak sa dani hráč hneď odpojí alebo počká až admin odíde a začne znova porušovať pravidla .To je asi tak všetko prečo by som chcel byť adminom. Predom ďakujem za odpoveď By Mjolnir

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Dlouhodobá neaktivita, po delší pauze jsi pár dní hrál a požádal si o práva. CS:GO nepatří přímo pod Kotelnu, bavil jsem se, se správcem/Majitelem(Jak chcete) , takže to ti nedává žádné plus. Navíc jsem se o tobě dozvěděl docela zajímavé věci.


    PROTI.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Dlouhodobá neaktivita, po delší pauze jsi pár dní hrál a požádal si o práva. CS:GO nepatří přímo pod Kotelnu, bavil jsem se, se správcem/Majitelem(Jak chcete) , takže to ti nedává žádné plus. Navíc jsem se o tobě dozvěděl docela zajímavé věci.


    PROTI.
    ''Navíc jsem se o tobě dozvěděl docela zajímavé věci.'' co presne si sa o mne dozvedel? :) každý háč bol spokojní so mnou akurát ten správca/Majitel veci prekrúca presne opačne a bolo mu jedno že hl admin nevie a porušuje pravidla :)

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Citovat Původně založeno Mjolnir369963 Zobrazit příspěvky
    Bol som Hl. Admin na Csgu kotelna


    Inak Proti. Daj tomu čas a hraj viac na steame. 97 hodín je dosť málo.



  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    pretože som dlhu dobu hral na nonsteame až keď som vyhral turnaj o original csko tak som hral na steame ale dobre chapem

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Máš na mysli teda tento portál? https://hexagon-community.eu/forum/v...hp?f=159&t=239. Až tak dávno tomu nie je.

    Od podania žiadosti na fóre bez pripojenia a hlásení. Nepríde mi vhodné hneď už prechádzať sem na druhý portál.

    PROTI

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Proti viz Samco

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na jailbreak

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •