Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Player --> Smooke

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Player --> Smooke

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 232974)
    [AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 58 minut a 1 vterinu do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Urazeni rodiny'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Player >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Player
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:45516865
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:45516865
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.21.223.9
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.21.223.9
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Smooke >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:




    Spoiler Spoiler:



    někdo mi napíše šmejde ( zabil jsem ho. ) napíšu "tvoje máma" "ez" .. urážka zatím neni nikde, pokud vidím dobře .. Pak se mě smooke zeptá "co tvoje máma?" tak mu odpovím co moje máma a dostanu ban :(
    Naposledy upraveno teecko; 15-10-17 v 18:31.

  2. #2

    Re: Player --> Smooke

    Jailbreak 6 15-10-2017 18:20:06 STEAM_0:0:45516865 185.21.223.9 Player tvoje mama
    Jailbreak 6 15-10-2017 18:20:27 STEAM_0:1:13354106 78.111.127.32 Smooke playere co tvoje mama????
    Jailbreak 6 15-10-2017 18:20:32 STEAM_0:0:45516865 185.21.223.9 Player smutn
    Jailbreak 6 15-10-2017 18:20:31 STEAM_0:0:45516865 185.21.223.9 Player umřela

    Urážení, přání, konstatování jeho stavu a podobné věci jakéhokoliv člena rodiny, natož do něčí matky ... to u mě vlak nikdy nepojede!

    Buď rád za tři dny a ne za tři týdny jak mám zvykem dávat.

    P.S.: chat mluví jasně. a jak jsem psal výše ... Pokud jsi takový BOREC, že umíš urážet nebo nějak nadávat jenom do rodiny, tak to jsi potom ten největší BOREC, s kterým jsem měl čest!!!
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Player --> Smooke

    však si se ptal na mojí mámu tak co je za problém ? :(
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #4

    Re: Player --> Smooke

    Ahoj, teecka znám ze serveru, je to bezproblémový chlapík. Ten výraz "tvoje mama" mě celkem zklamal, na druhou stranu to z chatlogu vypadá jen jako nějaký prázdný výraz řečený do vzduchu. Neřeknu, kdyby tam bylo, že něčí máma je p... či něco podobného. Já osobně bych to řešil in-game, ale respektuji rozhodnutí Smooka. Přece jen se taky známe dlouho.

    Pokud se teecko omluví a slíbí, že už to neudělá, tak jsem pro UB.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Player --> Smooke

    Za co se mám omlouvat ? však jsem nenapsal nic spatného .. žádnou nadávku ani nic podobného tam stále nevidím. Používám to když někdo napíše něco na mě .. ( v tomto případě šmejde, což mi napsal kopirka, protože jsem ho zabil. )

    "šmejde"
    "tvoje mama" "ez"

    je v tom nějaký problém ?
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  6. #6

    Re: Player --> Smooke

    "tvoje mama" není až tak hrozné jako "tvoje mama je p..." (za to bych ti i já nasolil ban), ale už i to něco znamená a neříkej, že ne. Ono není normální něco takového říkat/psát a to, že si na to dnešní swag generace natolik navykla, že ji to přijde normální, je spíše smutné. Dobře víš, že se tady jakákoliv narážka do rodiny trestá přísně. Navíc každý admin má jiný práh udělování trestů, já bych toto řešil pomocí mute. Vím, že oba jste rozumní lidé, proto jsem navrhl, ať se omluvíš.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Player --> Smooke

    Kdybych provedl něco zlého omluvím se, ale nic zlého jsem neudělal. Kdybych viděl že to hráči vadí .. přestanu s tím ( to je čistá teorie, jelikož jsem to zatím nikomu dvakrát nenapsal. ) Pokud s tím máš Smouku problém tak nebuď taková citlivka na "tvoje máma" a nebo můžeš začít banovat aji toto, když se nudíš a nevíš za co ty bany dávat http://www.csko.cz/chatlog/show?from...indForm-submit

    btw hráč mi řekl šmejde, což mě velice uráží. dostane taky ban ? :(
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Player --> Smooke

    Sup Gayz ? [AMXBANS] Mas 1 den, 6 hodin, 16 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  9. #9

    Re: Player --> Smooke

    Urážení rodiny ... jak jsem psal, u toho u mě vlak nikdy nepojede.
    Že se urážíte vy navzájem, tak to se mi sice taky nelíbí, ale je to pro mě únosnější než rodina.

    Kdyby jsi se omluvil, tak bych to možná stáhnul, ale když si trváš na svém, tak to sorry jako. Mám své zásady, kterých se držím!

    P.S.: díky tomu, co jsi sem hodil za link, jsem se zapřemýšlel. Ban jsem ti smazal. Nejsem ten typ admina co každý den sjíždí historii chatu a hledal by hříšníky ... ale děkuji ti za to. Jeden dostal tři týdny

    LOCK
    Naposledy upraveno Smooke; 17-10-17 v 18:16.
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Player --> Smooke

    Ale stále nikde tu urážku rodiny nevidím. Já napsal tvoje máma ( urážka ? ) Pak ses mě zeptal "Co tvoje máma Player ?" tak jsem napsal co moje máma a dostal ban .. Why ?
    Já se nemám za co omlouvat, žádnou urážku jsem nepoužil. Jestli nemáš co banovat, tak jsem ti tam dal odkaz na Chatlog, tak můžeš pracovat.
    No pokud se ti nechce banovat ani to, tak si příště najdi nějakou jinou kokotinu na banování.
    Naposledy upraveno Samco; 17-10-17 v 19:58. Důvod: odstránenie nepotrebných príloh
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Player --> Smooke

    Veľmi múdre riešenie teraz stále písať do chatboxu "tvoja mama". Vo vlastnom záujme odporúčam zmeniť celkový štýl vyjadrovania, aby sme sa najbližšie vyhli riešeniu podobných situácií.

    E: Už len z dôvodov, že Smooke tu urobil kus roboty a je v prvom rade starší.
    Naposledy upraveno Samco; 17-10-17 v 20:07.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Player --> Smooke

    Samco mě trošku předběhnul, ale má pravdu. Smooky ban smazal, tak se příště zdrž těch poznámek, protože každou chvilku toto číst je neúnosné, třeba si to zle nemyslel, ale číst poznámky směřované k banům adminům se nikomu číst nechtějí, takže si na to dávej pozor.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •