Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Žádost o práva na Superhero

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Žádost o práva na Superhero

    Ahoj.
    Chtěl bych zažádat o práva na sekci aim,konkrétně server SuperHero.

    jsou to asi 4 měsíce co jsem si nechal uzamčít žádost kde jsem žádal o práva,nyní bych se rád znova o ně hlásil.(Beru to tak že to že jsem si ji nechal zamknout sám takže nebyla zamítnuta,proto doufám že to aj po uzamčení na vlastní žádost nemusím psát po 6 měsících)

    Jmenuji se Tobias je mi 14 let jsem v 9. třídě a půjdu studovat na střední elektrotechnickou školu se zaměřením na programování a trochu slaboproudu.

    Rozhodl jsem se zažádat o práva kvůli porušování pravidel a pro lepší prostředí,hratelnost.Aby přicházeli nový lidé a byl na serveru pořádek,je málo lidí co zde hraje,ale přitom se najde spousta lidí kteří porušují pravidla.

    SID:STEAM_0:0:123046936

    Něco o mě:
    Ve hře hraji pod jménem Sir Valecek Luis

    Zkušenosti s AMX:Žádné nemám,musel bych se vše naučit :)

    Hlášení:.Nahlášeno ze SuperHero mám hodně na forum nebo adminovi Samčovi,občas i přes "!" ale to málokdy,protože bylo lepší sehnat admina na forum,občas na SH jsem nahlásil i cheatera asi 3-4 všechno banned.

    Doba hraní:už asi 4 roky s 1-2 roční pauzou.

    Moje kladné stránky:
    Aktivita
    Docela klidné chování
    Snažím se lidem pomáhat
    Umím rozeznat cheaty
    Žádný ban za urážky,špatné chování

    Moje zápory:
    Velká aktivita na Jailbreak.
    Historie banů-chození k CT bez mikrofonu několikrát následně permanentní zákaz k CT-Myslím že už to není dohledatelné je to staré asi 3 roky.

    To je vše k mé žádosti,děkuji že jste si to dočetli až jsem,budu rád i za pozitivní,či negativní vyjádření.

    E: s AMX už umím :)
    Naposledy upraveno SirValecekLuis; 22-10-17 v 23:20.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na Superhero

    Môžem potvrdiť hlásenia, šlo hlavne o kopírovania nickov. Chcelo by to ešte aj nejaké hlásenia z oblasti cheatingu. Aktivita kolísavá, hlavne na Jailbreaku, na Superhero v poslednom čase nulová. Nerozumiem zmysel spamu tejto vety:

    Jailbreak 5 mini 13-11-2017 21:05:18 STEAM_0:0:123046936 217.170.97.213 Sir Valecek Luis (Counter-Terrorist) Dejvid 125 : jak mam poprosi5 kamaratku abz som ju mohol vilizat ?

    Momentálne v tejto žiadosti nevidím preto perspektívu.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na Superhero

    Lock na vlastnú žiadosť.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Superhero

    Doufám že ti to nikdy ani neprojde, protože radit někomu jak obejít ban je na facana...
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •