Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Twist internet

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Twist internet

    Hoj!

    Potřebuju nutně pomoct co se týče twist kreditu na týden, vždy, když mám 200 kreditu nabitých, tak se mi do týdne ztratí a zůstane mi 30 kreditu.
    No, problém je vtom, že mě píše T-mobile vždycky, když mi má "výhoda" skončit, nebo se aktivovat, ale ono se to aktivuje tak nějak samo.
    Aktivoval jsem si ho asi tak nějak v dubnu,květnu? Přesně nevím, ale pár měsíců předtím určo.

    A od Vás chci poradit, jak to zastavit. Psaní esemesek "stop" nepomohlo a v nastavení je vše vypnuté, ikdyž nevím přesně (mobil mám G-Smart).
    Naposledy upraveno sUch; 21-10-17 v 07:57.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Twist internet

    Tam zavolej
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Twist internet

    Dneska (před minutou) jsem jim tak volal a prý, že mimo provozní dobu, takže zatím nevím, ale co se mi to dělo i u mojí starý nokie, tak to fungovalo, tak alespoň dík, že si mi to připoměl

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Twist internet

    Ale tož, furt mi ta pipka, které volám (č. 4603) mi tak furt vysvětluje jaké čudlíky mačkat, ale já mám dotykáč (G-Smart) takže mě to má upe v pi*i!!!

    Prosím kdokoliv pomoct, tu jde kurňa o koruny a každá korunka je nad zlato!!!

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Twist internet

    Tak si najdi na jejich webových stránkách online chat. Jestli to mají.. což by měli mít, když to má konkurence
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •