Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Banlist lŽe??????

  1. #1

    Question Banlist lŽe??????

    TTT ---- Díval jsem se na banlist a mám tam nějak málo banů (počítám všechny jména, za které jsem na TTT hrál). Přitom si ale moc dobře pamatuji, že během září a začátkem října jsem dostával ban každej den (buď na celej den nebo několik hodin).
    Nejvíc banů jsem schytal od Frisca :3 <3 Teda mám taký dojem (strávil tam se mnou nejvíc času) <3 <3

    Co si o tom myslíte???

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    Myslím si o tom to, že těch banů máš tak moc, že se divím, že jsem ti ještě nedal permu.
    Naposledy upraveno Burak1; 26-10-17 v 20:38.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    Nejspíš neumíš hledat, ne všechny bany jsi měl na nynějším jméně, dohledej si to dle IP,ID. P.S. špatná sekce.
    Co si o tom myslím? Řešíš zbytečnosti, měl bys být rád, když už by se jednalo o chybu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    Právě že jsem hledal na ID a IP a všechny jména, za která jsem hrál.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    BTW. jsem za PERMU ... také to hráče co kazí hru svou "inteligencí" tu nikdo moc nechce

  6. #6

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    To si jenom myslíš. Perma je na hovno. Každej randomák se musí uprgradeovat. Teď místo randomů beru věci do svých rukou. Jeden z adminů mi to dokonce i uznal, když jsem mu tam zdělil příběh o tom, jak na to zrádce sral, detektiv se odpojil a neviní měli v píči...

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    Pro info... já tu nepíšu o tom jak jsi se zachoval. Ale o tvém chování viz. chat a voice... nadávky... a to velké, opakovaně. Nedivil bych se kdyby jsi tu permu dostal.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Banlist lŽe??????

    Pravdepodobne si zle pamätáš. Treba hľadať hlavne na základe ID a IP. To však nemusí sedieť, nakoľko si ich možno mohol mať aj iné. Mal by si len čisto ty sám vedieť, za čo si bany podostával, uvedomiť si chyby a poučiť sa z nich.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •