Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: žádost o kamarádství na JB

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Post žádost o kamarádství na JB

    Ahojda admini, moje jméno je Matěj a já vám moc děkuji že jste si otevřeli tuto žádost.
    Jak jste asi četli, moje jméno je Matěj, je mi 14 let a pocházím z Plzně. Jsem bohužel v 7. tříde (2x odklad ne nepropadl jsem nikdy).
    Hraju zde na kotelně +- 5 let, dříve jako NS teď myslím že za posledních pár měsíců jako steam.
    Hlášení tak bych řekl osobně že zde na forku toho moc nemám, ale hlásím poslední dobou Kajsinkovi (tímto ho zdravím pokud si to čte :3)
    Pár (myslím že 1 nebo 2) hlášení u Mr.Blue a asi tak 5 hlášení na forku.

    Proč já si tak říkám ?
    Tak ono přitom to psát byl jsem trochu nervozní a hlavně když mam menší předtuchy co asi tak odpovíte.
    Často je potřeba admina při ranních hodinách, pár krát se stalo že v 6 hodin ráno bylo na serveru JB asi tak 9 lidí a jenom jsem viděl, že byly stížnosti na CT a to třeba: no-mik, totální demence, neschopnost apod.
    Když byl potřeba admin tak nikdo nikde nebyl.
    A někdy prostě musím riskovat když mohu a nezabije mě to :3.

    SID: STEAM_0:0:188870510
    Nick: ❤ Asiimovíček ツ ❤ (možno se změní)

    Přiznání: Někdy se chovám jako kdybych to nebyl já, třeba že se někdy stane že na někoho někdy vykřiknu z ničeho nic, ale myslím že nikdo nemá furt šťastný dny.
    Někdy taky spamuji emoji ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) pokud by jste to hledali v chatlogu tak bohužel nic nenajdete protože se to záhadným způsobem nezapisuje ten chatlog.

    Drobnosti:
    Hraju Assassins Creed (dohrál jsem 1,2,3 a plánuji si taky zahrát black flag a další)



    Tož znovu děkuji že jste si přečetli mojí žádost, taky děkuji za PRO/PROTI
    A ahoooj!!! :3.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: žádost o kamarádství na JB

    Lck na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •