Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žádost o práva na Jailbreaku

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    6

    Žádost o práva na Jailbreaku

    Ahoj,
    jmenuji se HoryGP a je mi 15 let.Originalní cs 1.6 nemám,ale jestli mě vybere,tak si ho zakoupím. Váš server je můj nejoblíbenější a hraju na něm od mých mladých 13 let a hraju do teď.Přál bych si,aby jsem se stal Adminem a pokud by jse tak uskutečnilo,zabýval by jsem se hodně hackerami na Vašem serveru.(např.: ve spectu bych ho sledoval.)Ano,adminem jsem byl,ale pouze na malém serveru,který byl později zrušen kvůli neaktivitě hráčů(moje víhoda:vím jaké chování je na kick nebo ban atd.).Tuto práci by jsem byl schopen vykonávat každý víkend,ale na Ts chodím i přes týden.Podle kamarádů a spolužáků mě vystihuje slovo přátelský.Kromě Ts používám také Skype.Aktivní jsem na skype i Ts.Jako helper bych přinesl od každého něco:umím být spravedlivý a důsledný.V realu se jmenuji Michal Horáček,bydlím v Nymburce nedaleko Prahy,moje oblíbené číslo je 7 :D (a narodil jsem se 29.7.2001).Chodím do IX.B ZŠ Komenského.

    S touto pozicí mám velice vysoké zkušenosti,spíše jak bych řekl,tak ne velice vysoké úrovni,které dostačujou k žádostí o práva na vašem serveru.
    Také hraji na portálu hexcom.cz na cs:go. Moje aktivity,což se týče mimo hraní counter striku 1.6,tak je box. Dále,což se týče ohledně mého životu,tak jsem velice hrací typ na počítači,takže na counter striku klidně strávím půlku dne.

    SteamId pošlu jenom popřípade,kdyby jste mě vybrali.

    Děkuji,s pozdravem Michal Horáček

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreaku

    Takhle to nefunguje, bud jej máš, a něco na tom máš nahráno nebo prostě neprojdeš. Dřív to ještě šlo, když se místo adminů dávaly spešlové. + Je už zbytečné si to kupovat za účelem práv, to bys musel zas déle počkat.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreaku

    Dobře tedy,ale já se-li chci zeptat,jestliže bych prošel touto přihláškou do některého pohovoru?

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreaku

    Pohovory zde neděláme, zde dostáváš PRO a PROTI od adminů, pokud zde bude většina pro přijetí, dostaneš rovnou post "Trial Admin" od náboráře.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreaku

    Ďalšie informácie, čo a ako urobiť nájdeš tu: Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE!

    Až to bude aktuálne založ si niekedy novú žiadosť o práva, samozrejme treba spĺňať podmienky uvedené v hornom vlákne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •