Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Admin na Jb

  1. #1

    Admin na Jb

    Ahojte,

    chcel by som požiadať o práva na JaliBreak,kedže teraz hrávam aktívne na JaliBrake6 tak mam taký pocit že by som mohol mat Admin práva je mi 15 rokov a JaliBrake hrajem pomerne dost často aj ked som mal malú pauzu.
    Chcel by som aby tam to fungovalo uplne v pohode ale nehovorim že teraz to tam nefunguje len chcem to zlepšit a nechcem aby na tom serveri nerobili hluposti a priliš si nedovolovali rad hrávam JaliBrake a aj určite ma poznajú Admini môj nik je MeliXer a moje steamID: STEAM_0:1:199366334 Moje realne meno je Štefan :D



    S pozdravom

    MeliXer

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Admin na Jb

    třetí žádost za rok, dej tomu víc času

  3. #3

    Odpověď: Admin na Jb

    Ako čo mi az povedal jeden admin nech splnam podmienky a nech vtedy si dam žiadost splnam už všedky podmineky a davam žiadost :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Admin na Jb

    Komu hlásiš? Mne si sa ozval podľa chatu prvýkrát včera a to s otázkou. Žiadne hlásenia som nepostrehol ani cez "!".
    Naposledy upraveno KajSinek; 01-11-17 v 16:53.

  5. #5

    Odpověď: Admin na Jb

    tak raz som poprasil Mr.Blue a par krat som hlasil ale na ttt to je trošku mimo jb asi a le začinem halsit viac lebo dnes tam bol diež s prepačenim debil ktori nevedel sajmonovat,

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Admin na Jb

    PROTI, protože se prostě neumíš ani pořádně vyjadřovat a jediné co chceš, jsou práva.

  7. #7

    Odpověď: Admin na Jb

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    PROTI, protože se prostě neumíš ani pořádně vyjadřovat a jediné co chceš, jsou práva.
    tak to je velka chyba že si to myslite lebo mne ide oto aby sa hračom hralo lepšie.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Admin na Jb

    Lck na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •