Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    24

    Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

    Ahojte, chcel by som zažiadať o práva na servery Basebuilder..

    Vek : 14
    Nick : igiuL (mení sa)
    SID : STEAM_0:0:111107725
    IP : Dynamická (furt sa mení)
    Steam Profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198182481178 , VAC Ban mám na hre TF2..
    Aktivita : Hrával som pod menom Luigi (nonsteam) Teraz hrávam na Steame, mal som menšiu prestávku.. Teraz hrávam BaseBuilder často (podľa možností sa nedá).
    AMXMODX Skúsenosti : Minimálne, bol som admin na menšiom portáli ale takmer ihneď sa rozpadol (Bol to Knife server)
    Prečo zrovna ja? No je tam veľa trollov, blokerov či už hráčov alebo spawnu (východov) väčšinou keď ma blocknú tak aj vylezú ale sú tu aj taký čo sú tam furt a nedá sa to keď stavám layer tam proste môže byť 1 hráč v tých "tuneloch".
    Moje + - Aktivita
    - Hlásenie či už na fórum alebo in-game

    Moje - - chatlog (ten chatlog je fakt zlý, tak keď má človek nervy tak nebudem si báchať do stolíku ktorý je už rozpadnutý, za to sa veľmi ospravedlňujem, sľúbim že to napravím)

    Mal som problémy s Mariom čo sa týka chovania atď, keď som sa kamarátil s mErrym..

    Aj keď nedostanem práva tak dúfam že príjmete aspoň nejakých Adminov na Basebuilder..


    Žiadne prispevky + dátum registracie = pre to lebo som zabudol heslo na účet Bosik.

    Za každý názor vám Ďakujem..
    Naposledy upraveno fuNNy154; 02-11-17 v 13:14.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

    Bohužiaľ, nevidím tu momentálne žiadny plus.

    Žiadosť zbytočne unáhlená, doteraz to bolo počas dlhého časového obdobia bez hlásení. Vystupovanie na serveroch až do podania žiadosti nevhodné. Zmena chovania je tu možno čisto len kvôli právam. Čerstvý VAC ban ešte pribil k tomu ďalší klinec. Kvitujem aspoň hlásenia z posledných dní.

    V súčasnej dobe si ťa preto neviem predstaviť s právami.

    PROTI

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

    Poprosím nejaké vyjadrenie od iných adminov.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

    Nějakou dobu jsi tu nebyl aktivní, pak jsi tu chvíli hrával, ale za poslední dobu aktivita klesla. Nějaká hlášení jsem postřehl.
    Kdysi jsme teda měli konflikt, ale to už je za náma. Bohužel ale musím být proti, v této chvíli nejsi dle mě na admina vhodný.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Basebuilder Móde

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •