Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žádost o admin práva na Dust2 only

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele kwakos
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    11

    Žádost o admin práva na Dust2 only

    Zdravím, rád bych Vás požádal o admin práva na Dust2 only

    Nick v hře : kwaaak, věk : 35 let, Steam ID : STEAM_0:1:22322011

    Zdravím, na Kotelně sice nehraji moc dlouho, ale je to snad jeden z mála hratelných servru, kde si rád zahraji jak po práci, tak volnu a kde mám spoustu přátel z předešlých cs let. Nejsem sice online pořád, ale je doba kdy hraji víc a doba, kdy zas hraji méně, podle práce. Poslední dobou se stává, že tam běhají různí obcházeči, ale i ti klasičtí cheateři a bohužel někdy trvá, než se nějaký admin-chh připojí i když hlásím co to jde. Pokud bych se Vám hodil, tak by to bylo fajn, mohl bych zpříjemnit hru jak ostatním, tak i sobě.

    Nahráno už něco málo mám a zkušenosti s admin-chh také, v minulosti jsem hrával turnaje jak v 1.5, tak i v 1.6, práva jsem měl například na servrech : harcovský dedík, soe, poruba pub, rapidsharing, gs...Většina z nich zanikla a nebo jsem požádal o zrušení práv kvůli delší neaktivitě. Předem děkuji za vyjádření.
    Naposledy upraveno kwakos; 08-11-17 v 08:32.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Zdravim ta kwaaakos,
    vidim, ze skusenosti mas a casto ta aj na dustoch stretavam, slusne napisana ziadost, len chyba tomu jedno a to hlasenia cheaterov. Na kotelne to je zaklad pre prijatie- aktivita (tu relativne mas) a hlasenia. Na fore nevidim ani jedno, hlasis niekomu na steam??? Ak ano, tak by si mohol dat info, kto by ti to potvrdil? (aj ked viem, ze niektori kolegovia su malicherni a ked nehlasis im, tak ich hlas nemas, ale tak to tu bohuzial chodi). Pre zaciatok si ma pridaj, hlas a ja nebudem vidiet problem ti svoje PRE dat. Ale daj tomu celemu cas, ziadost o prijatie tu byva otvorena pomerne dlhu dobu, co by ti mohlo pomoct, nahlasuj (nielen mne) a mohlo by to mat stastny koniec. Vek na to mas (konecne niekto starsi ako ja s Tomom a Hofim )a drz si aktivitu. Dufam, ze nikto nevytiahne nejaku spinu...
    Za mna asi tolko, drzim palce
    Naposledy upraveno hanba mi; 10-11-17 v 19:24.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele kwakos
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Taky Tě zdravím hanbo a děkuji za vyjádření. Co se týče hlášení, tak jsem měl na mysli přes /cheater, ale po přečtení pár příspěvku jsem zjistil, že zde na Kotelně se upřednostňuje upload dema na fórum s popisem a tím se také budu řídit do budoucna, bohužel co jsem se díval, tak nemám snad ani jednoho admina-chh z Kotelny na steamu, i když, jak jsem zjistil, tak jsou mezi nimi Ostraváci-Ostravačky, tak že bychom se měli relativně znát např. z Poruba pub, soe, rapid, samozřejmě záleží na okolnostech. Vesměs jsem byl adminem-chh na servrech, které nebyly tak rozvětvené jako Kotelna, až na pár výjimek, tak že se tam cheateři moc dlouho neohřáli. Děkuji Ti, samozřejmě přidám, bude to i kolikrát rychlejší a budu rád, pokud si budu moci přidat i některé další, teda pokud to nebude některým otravné, ne všichni mohou být vstřícní, doufám že zde ano :) Co se týče nových posil, tak jsem si už všiml, že je zde o něco odlišný systém, než jsem se kdy kde setkal, ale určitě to má svá pro. Nikdo není bez chyb, sem tam něco ujede snad každému, ale nemyslím si, že by to mělo ovlivňovat zdravý úsudek.
    Naposledy upraveno kwakos; 10-11-17 v 21:32.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Potkávám ho ve hře a působí na mě rozumným dojmem. Nějaké hlášení na fórum asi nejsou zapotřebí - aktivně hlásí ve hře a dlouhodobě působil na jiných portálech. Za mě dobrá posila na střílecí.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele kwakos
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Děkuji za vyjádření Frisco.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Videl som ho v hre. Nie si tak trochu nervák? Ale čo by som mohol čakať od "starého" hráča PRO
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 13-11-17 v 10:33.



  7. #7
    Nováček Avatar uživatele kwakos
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Videl som ho v hre. Nie si tak trochu nervák? Ale čo by som mohol čakať od "starého" hráca PRO
    Děkuji za vyjádřeni AnGeL, nervákem bych se nenazval.., ale někdy, když ma hra spád a jelikož jsem po většinu času hrával na voice servrech, kde se hodně mluvilo a vyjadřovaly se různé herní emoce, tak to třeba ujede, určitě na tom zapracuji, je to o zvyku :)
    Naposledy upraveno kwakos; 13-11-17 v 10:25.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    So založením žiadosti si sa veľmi poponáhľal. Nedávna regitstrácia, na fóre iba jedno hlásenie (bolo vyriešené síce v hre, ale to je v poriadku), v hre si ja konkrétne nevybavujem. Ako tak vidím, problém s neustalým kecaním do micu si už mal dlhšie. Častokrát to boli až nezmysly, sám som to videl a počul. Nervák, nenervák, tolerovať sa to dá len do istej miery. Je pekné že si starší hráč, avšak hráči na serveroch bývajú za to trestaní, preto sa čudujem, že tu dal niekto za tento konkrétny aspekt pro.

    Trošku ma zarazilo toto:

    dust2 only 27-11-2017 22:41:08 STEAM_0:1:22322011 78.102.34.78 kwaaak odpad
    dust2 only 27-11-2017 22:41:06 STEAM_0:1:22322011 78.102.34.78 kwaaak spina
    dust2 only 27-11-2017 22:41:05 STEAM_0:1:22322011 78.102.34.78 kwaaak protoze si luzr
    dust2 only 27-11-2017 22:40:47 STEAM_0:1:22322011 78.102.34.78 kwaaak preco tvoja mama zrobila takeho zebraka ako si ty?

    Momentálne vidím len viac negatívnych dôvodov, než pozitívnych. PROTI
    Naposledy upraveno Samco; 02-12-17 v 18:37.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o admin práva na Dust2 only

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •