Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: admin aim

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    55

    admin aim

    Úplná hanba adminom aimu hanba... už sa mi minimálne 5x krát stalo že som spamoval ! a nikto nedorazil nie nebolo to ani v ranných ani neskorých hodinach napriklad v tomto čase je na aime zas wallhacker spamoval som ! a nik... to isté a istý hráč dnes pred hodinou a stále tam ten hráč hrá a spamoval som tiež... hanba mali by ste si tých adminov roztriediť a urobiť nábor...

  2. #2

    Odpověď: admin aim

    A ty místo spamování "!" nebo fóra bys mohl třeba demo natočit a postnout zde místo tvého plakání!!!
    Allin

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: admin aim

    Z Aimu prišli len 2 hlásenia. Možno sa to prehliadlo, prípadne nikto nebol akurát voľný.
    Naposledy upraveno Samco; 14-11-17 v 20:24.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    55

    Odpověď: admin aim

    to tu môžeš napísať pod každý príspevok frajer s pitbullom... ú to sťažnosti a ja sa sťažujem a nie plačem... a presne som čakal ktorý frajer to napíše prvý... Pokiaľ to tu postnem a pokiaľ sa to vyrieši tak prejde deň... a ja si chcem zahrať v tú chviľu keď som tam a nie čakať pokiaľ sa to vyrieši... :) čakám na tvoje ďalšie teplé slová..

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: admin aim

    Chápem tvoje rozhorčenie, ale bohužiaľ situácia sa nezlepší, aj keby sa nabralo 80 ďalších adminov. Nie je možné ustrážiť servery 24/7. Vždy je preto dobrým riešením hodiť demo na fórko aj keď nikto nepríde na hlásenie. To ale určite vieš. :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •