Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: JB - žádost o práva

  1. #1

    JB - žádost o práva

    Zdravíčko,

    ano, vím že se tu toto téma otevírá celkem často. Vím že je velmi malá pravděpodobnost, že tu ty práva dostanu, ale jak se říká: za zkoušku nic nedáš.
    Dal jsem si na slušnou dobu s JB přestávku. Cca pár roků. Teď jsem se k tomu vrátil o opět mě to baví. Hraji ale často pozdě do noci a tu nastává problém, kvůli kterému bych rád měl práva. Často se k CT dostávají lidé, co nemají mikrofon, neznají pravidla a nebo vůbec neví, co je JB zač. Stává se tam poté spousta FK a lidi to v ty noční hodiny přestane bavit.
    Na JB mám odehráno spousty hodin, dalo by se to počítat ve stovkách a myslím, že jsem i celkem rozumný člověk.
    Jak jsem říkal, dlouho jsem nehrál a tak mě tu dost z vás asi nebude tolik znát. Tak o sobě něco napíšu. Je mi 20 let, studuji na VŠCHT v Praze. Mezi moje zájmy patří hraní pc her, tenis a příprava CTH na tábor. Až dostuduji výšku chtěl bych jít učit. Jsem velmi klidný člověk a také tak trochu flegmatik. Moje trpělivost nezná mezí a vidět mě naštvaného je opravdu vzácný úkaz.
    Doufám, že jsem tímto řekl vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mě shledali buď kompetentním k tomu dostat práva a nebo opak. Pokud si myslíte, že i tak je v noci dost adminů na JB, rozhodně se nebudu zlobit kvůli odmítnutí vstupu do admin teamu. :)

    Přeji krásný zbytek noci,

    Sejrák.


    steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198078870766
    Naposledy upraveno Fsteklej Sejra; 15-11-17 v 01:56. Důvod: steam

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Práva JB

    Pri tejto rýchlosti naberania adminov na JB ťa to prestane baviť hrať.
    Inak z toho čo si pamätám, tak si v poho. PRO



  3. #3

    Odpověď: Práva JB

    Určitě si ho většina adminů bude pamatovat... Řeší věci v klidu, chová se slušně a pravidla ovládá... Udrž si aktivitu a práva s velkou pravděpodobností dostaneš.

    Sice to není moje sekce, ale malé bezvýznamné PRO

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Práva JB

    pro

  5. #5

    Re: Práva JB

    Děkuji vám za pozitivní ohlasy. Myslím, že mi to vydrží. Hrával jsem teď velmi kompetetivní online hry které mě dostávali do stresu. Teď jsem v prvním ročníku na VŠ a škola toho do mě valí hodně. Takže JB je vítaná změna, kde toho stresu je co by se za nehet vešlo. Práva nechci na to, abych se víc bavil sám, ale aby to bavilo více ostatní. Ono později večer tu většinou tolik adminů nehraje a když jeden, tak je to super. Já jsem většinou aktivnější až pozdě.
    Myslím, že bych mohl být i přínosem mimo JB. Nemám sice žádné zkušenosti ohledně chodu serverů nebo spravování, ale nápadů je v mé hlavě spousta. :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Práva JB

    Zdravím,
    si v pohode človek, ale kde je tá aktivita? Viem, že škola vie ubrať dosť veľa času, ale 15.11 požiadanie práv a najbližšie pripojenie podľa chl 22.11. a ďalšie 28.11. ; 11.12. ; 12.12.
    Iba tieto dni si podľa CHL bol online a dokonca to nie sú ani víkendové dni. Hlásiš niekomu niekedy? Poznám ťa zo serveru, ale i tak. Nemáš zatiaľ moje Pro a ani Proti.

  7. #7

    Re: Odpověď: Práva JB

    Ahoj, ano, je možné že jsi mě v chatlogu poslední dobou nenašel. Hraju teď často pod nickem Mocný vládce Lucifer, ale nejsem na JB každý den, měl jsem problémy se zápočtem, takže jsem moc nehrál. Pravda je, že nehlásím až tak často. Většinou když už, tak juknu kdo je online na steamu, přes ! jen málokdy.

  8. #8

    Odpověď: Práva JB

    Tohoto borca si pamätám ešte z čias keď som aktívnejšie hrával JB, v pohode týpek. Síce to nie je moja sekcia, ale také malinké PRO ti dám.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Re: Práva JB

    Ahoj, podle chl tu máš nulovou aktivitu. Máš ještě zájem o práva?

  10. #10

    Re: Práva JB

    Ano mám, omlouvám se za neaktivitu, ale měl jsem teďka problémy ve škole, ze které mě vyhodili. Naši se stěhovali, takže jsem jim pomáhal a pak jsem měl okolo svátků dost nabitý program. Od příštího víkendu opět začnu být aktivní.
    Neříkejte, že nikdy prostě nemáte perný dny, kdy se prostě pro relax k počítači nedostanete.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Práva JB

    Až zvýšíš aktivitu, budu pro.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Práva JB

    Nulová aktivita ako v hre tak aj na fóre.

    PROTI

  13. #13

    Re: Odpověď: Práva JB

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nulová aktivita ako v hre tak aj na fóre.

    PROTI
    Co bych dělal na fóru, když je tu nulová aktivita i ze strany adminů? Zatím nemám důvod sem lézt, snad jen kvůli tomu, abych se jednou do měsíce podíval, jestli mi sem někdo něco přidal. K aktivitě ve hře. Ano, poslední dobou hraju méně protože mě to až tak nebaví. Nemám to tak, že bych na tom seděl od rána do večera, prostě mám návaly, kdy hraji klidně několik desítek hodin týdně a pak třeba měsíc jen chvilku. Ne,ne, nebudu teď psát víc, jsem naštvaný a to nejen kvůli hře.
    Každopádně w/e, žádost jsem zakládal někdy před 4 měsícema? Asi? Trošku jsem upadl do apatie ohledně Práv. Tákže si budu hrát jak budu mít chuť. Stále bych se rád přidal, ale nehodlám to více řešit, obhajovat se tu.

    Momentálně hraji pod nickama "Mocný vládce Lucifer" a občas "Fsteklej Sejra"

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Práva JB

    Aktivita žádná jak na fóru, tak ve hře. Je to škoda, zdáš se jako dobrý kandidát, pokud pomineme aktivitu. Máš stále zájem o práva?

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Vzhledem k neaktivitě žádost nemůže být dále řešena. Při zvýšení aktivity je možné si nechat opět otevřít žádost.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •