Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    Shootingu mam te rad si dobrej admin, ale na ttt neumis banovat a si celkem zmateny hrac, ikdyz ten mod umis ovladat.

    Jako ani me nevadi, ze jsem dostal za nic ban na 4h, to si pockam, zadat o unban si nebudu.

    Vim, ze si vzdycky radsi prijdes zahrat a neresit ostatni jen sebe(pr. kdyz tebe nekdo hitne a nebo te zabije tak mu das ban, ale kdyz nekdo randomuje jinej a ty to vidis, tak mu nedas nic nebo ho upozornis).

    Jenze ty si videl furt nejake hitovani, randomovani, 3 hraci na servru meli 0 karmy, nicili tam hru a ty sis dal hral.

    Ohledne nepravem banu, zacne te nekdo jinej hitovat s jinou zbrani nez mam ja a ty me zacnes hitovat, tak co jsem mel delat, mluvil jsem na tebe a ty si to ignoroval a kdyz si neodpovidal, tak jsem te musel zabit, protoze se nenecham jen tak zabit. Chcu si uzit hru.

    Tot vse, mel by si zvazit, mohl bych ti napsat sice zpravu, ale kdyz uz to pisu sem, tak to taky postnu tadyk.
    Odeber si prava na ten mod a budes mit lepsi hrani a zadne starosti, co ty na to rikas?
    Naposledy upraveno Kotlys; 16-11-17 v 17:15.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    tady od Kejtynky: Videla som tvoju sťažnosť a musím povedať, že máš pravdu. Dnes na servery detektív randomoval. A čo ban? NIČ! Hráč sa odpojil.
    Zaujímavosť? Menovaný admin "scratch" bol na serveri. Písala som mu do chatu a rozprávala som do voicu (lebo som vedela, že je admin a prosila som ho, aby daného hráča zabanoval) a reakcia IGNOR. Hráča nechal odísť bez potrestania.


    tady jde videt ze mam pravdu, a urcite bych nasel i dalsi hrace, kteri by mi to potvrdili.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #3

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    kdyz hitujes detektiva za nevinne, tak ti ban patri. Vzhledem k recidive bud rad ze jeste muzes dneska hrat.

    Co se tyce toho zbytku, prosim ber na vedomi ze admini nejsou stroje. Kdyz vidim ze nekdo hituje za detektiva nebo za nevinneho nahodne hrace, tak to resim vzdycky. Hlaseni samozrejme neprehlizim, ale ver nebo ne, na dobre slovo ban nikomu nedam.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    ale ty si mi dal nepravem ban! cetl si to vubec?

    precti si tohle jak to bylo:"Ty si byl detektiv na druhe strane na strese, hitoval te nekdo z boku z kulometem, ja tam jen stal a ani nevystrelil a ty jako detektiv si me zacal hitovat jen tak bezduvodne, vysvetloval jsem ti to ve voice i v chatu, ale ty si dal hitoval, takze jsem te zacal taky hitovat, takze ty si dej ban a priste kdyz nevis, tak nebanuj diky"

    a k tomu ostatnimu, ja nwm jestli sis to vubec cetl, ja tam nepisu ze na dobre slovo mas dat nekomu ban, ale ze ty poruseni pravidel vidis a nebanujes to, jen ohledne sebe banujes, takze si odeber prava bude to lepsi, vidim ze nejsi pri smyslech.

    a TY SI ME HITOVAL PRVNI NE JA TEBE! :) vim ze se muzes splect, ale to by si musel byt slepej, byl jsem na proti sam na strese z jinou zbrani a zacnes me hitovat kdyz te hituje nekdo jinej....nobrain-
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #5

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    Zajimave je, ze vis o kulometu (ktery stal hodne blizko tebe), ale i pres to se uprostred tveho zamerovace objevil detektiv. Bohuzel k situaci neni jediny dukaz, polemizovat nad necim co nikdo vyssi neposoudi tu nebudu.
    Nicmene, detektiva nesmis za nevinne hitovat nikdy (ani na vysvetlenou ze jsi nevinny). Vzhuru do hry, hrajeme to pro zabavu tak se drzme alespon tech zakladnich pravidel.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    tvl ze ja blbec jsem si tu udelal spatnou minulost a daji pravdu za tobe, skoda ze neni zaznam, hned by se obratily karty v muj prospech :)

    jinak nevedel jsem o nem a nestal ani vedle me, s tim co tady pises, tak uz si myslim, ze tu hru vubec neovladas a si nejakej zacatecnik.

    nekomunikujes s hraci, nebanujes ty co delaj prohresky a ani to uz neumis hrat, proste odeber si prava a budu spokojen, diky muzete lock :*
    Naposledy upraveno Kotlys; 17-11-17 v 07:36.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    Tos mu mohl napsat do pm ne s tim trapit ostatni
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: pro ShootingStaaraaa aalias scratch

    mozete lock, bude nova stiznost na nej uz z dukazem.


    tady to pokrecuje uz jako stiznost: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-admin-scratch
    Naposledy upraveno Kotlys; 17-11-17 v 20:22.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •