Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Nevím si rady :(

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Question Nevím si rady :(

    Možná to sem zas až tak moc nepatří (ten reprák), ale alespon si toho všimne víc lidí

    1.

    Takže, když jsi du na DR pořádne zaskákat po celodenním výkonu, skáču převážne v "čupu" (proste, když se skrčím) no a v tom čupu mi nefunguje klávesa "D" takže nemůžu chodit/skákat do prava
    Zkoušel jsem i různě měnit klávesnici i bindy, ale nic nepomohlo :(((((((((((

    no a těd ta 2. část

    Musím za chvilku jít, takže to nebudu zdržovat, mám G-Smart mobil a růžový malý reprák GoGEN, před půl rokem se mi v klidu napojil, ale těd ikdyž je mobil v dostatečné blízkosti repráku (třeba hned nad ním)
    stejně se mi napřipojí přez bluetooth, ale bratr se na něj vklidu připojí

    No nic, já mizím, čus

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Nevím si rady :(

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Možná to sem zas až tak moc nepatří (ten reprák), ale alespon si toho všimne víc lidí

    1.

    Takže, když jsi du na DR pořádne zaskákat po celodenním výkonu, skáču převážne v "čupu" (proste, když se skrčím) no a v tom čupu mi nefunguje klávesa "D" takže nemůžu chodit/skákat do prava
    Zkoušel jsem i různě měnit klávesnici i bindy, ale nic nepomohlo :(((((((((((

    no a těd ta 2. část

    Musím za chvilku jít, takže to nebudu zdržovat, mám G-Smart mobil a růžový malý reprák GoGEN, před půl rokem se mi v klidu napojil, ale těd ikdyž je mobil v dostatečné blízkosti repráku (třeba hned nad ním)
    stejně se mi napřipojí přez bluetooth, ale bratr se na něj vklidu připojí

    No nic, já mizím, čus

    Co se týče DRKA taky mi to nejde v čupu a musíš vždycky "přečupnout aby to šlo".




    K repráku ti moc neřeknu snad jen to aby ses podíval jestli sis nahodou neodstranil to zařízení toho repráku... Nebo to popř zkusil připojit znovu a "resetoval" to tak.. protože občas se stane že se neshodne mobil s reprákem a tak to nejde... A dál taky pokud nemá náhodou brácha zapnutý bluetooth s tebou pak je jasný že prioritou je jeho mobil (pokud jsem to pochopil dobře)

    S pozdravem Fropo.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Nevím si rady :(

    [QUOTE=Fropo;472832]Co se týče DRKA taky mi to nejde v čupu a musíš vždycky "přečupnout aby to šlo".

    takže begrip? :D

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    jestli sis nahodou neodstranil to zařízení toho repráku
    Přejmenoval jsem ho na pink reprak :DDD

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    A dál taky pokud nemá náhodou brácha zapnutý bluetooth s tebou pak je jasný že prioritou je jeho mobil (pokud jsem to pochopil dobře)
    Špatně si to pochopil, bro

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Nevím si rady :(

    Zkoušel si odebrat ten reprák ze sparovaných zařízení a pak ho zase spárovat?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Nevím si rady :(

    lidi mohu se zeptat ještě do teď mi vip šlo a když dám obnovit kod tak mi to píše vip nelze obnovit tak brzo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •