Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Nezobrazující se steam ikonky

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Nezobrazující se steam ikonky

    Ahoj, mám takový 2 problém. Nejsou nějak strašný, ale tak jestli nevíte čím by to mohlo být.

    1.
    Občas se mi stává, že se připojím na nějaký server a nezobrazí se mi v tabulce ikonky steam hráčů.

    2.
    Občas při připojení na JB neslyším CT a musím třeba jednou, dvakrát dát reconnect.

    Předem díky za všechny rady.

  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    Vždy to dělalo při jednom problému a to malé rozlišení zkus dávat větší jak 800x600 nejlíp maximální rozlišení co můžeš a měl by si je vidět vždy a pokud tomu tak není problém je tradičně mezi židličkou a klávesnice což je na Kozelně častá věc.

  3. #3

    Re: Nezobrazující se steam ikonky

    Co se týče prvního bodu, tak acc má pravdu. Teda alespoň pokud vím. Máš hru na moc malém rozlišení.

    Ta druhé věc holt nejde nijak změnit. Mne to taky neskutečně štve, neboť se tak stává moje řešení hlášení velmi neefektivní. Každopádně stačí, když počkáš na další kolo. Nemusíš se furt reconnectovat. A alespon u mne to bugování není občasné, ale spíše časté.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    Vždy to dělalo při jednom problému a to malé rozlišení zkus dávat větší jak 800x600 nejlíp maximální rozlišení co můžeš a měl by si je vidět vždy a pokud tomu tak není problém je tradičně mezi židličkou a klávesnice což je na Kozelně častá věc.
    No to by nebyla kotelna, aby tady nepadnul jakýsi rádoby pokus o vtipný komentář, který je naprosto scestný.

    Rozlišením to není, mám CS ve full HD.

    Napadá váš ještě něco?

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    1. bod - Pokud nevidím ikonky tak je to max ráno v rozmezí 5h až 7h, server se sám od sebe restartuje a pak zas vše jede jak má.

    Ještě bych dodal že pokud nevidím ikony tak v amx_ip mam místo steam id jenom - VALVE_ID_LAN a to je vše :D

    2. bod - Někdy jsem i rád že se to buguje, aspoň nic neslyším a někdy jsem i rád že neslyším to co ostatní.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  6. #6

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    1.bod- Tento "problém" sa stává aj mne. Stačí reconect alebo pozri, či nemáš náhodou status offline na steame.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    Citovat Původně založeno Unnmend Zobrazit příspěvky
    1.bod- Tento "problém" sa stává aj mne. Stačí reconect alebo pozri, či nemáš náhodou status offline na steame.
    Reconnect nepomůže, mě se to děje na JB8 anebo DMFFA (csko už zřídka hraju nevím jak se to teď chová) a právě se na pár sekund restartovat server aby vše fungovalo (ty steam ikony na JB8 a VALVE_ID_LAN při ranních hodinách jak jsem psal se děje všem steam hráčům, nejsem to jenom já).
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Nezobrazující se steam ikonky

    Citovat Původně založeno Unnmend Zobrazit příspěvky
    1.bod- Tento "problém" sa stává aj mne. Stačí reconect alebo pozri, či nemáš náhodou status offline na steame.
    That's it. Zkusím příště tohle. Myslím, že by to mohlo být tím, akorát mě to nějak nenapadlo :D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •