Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: otazky: tim ktory vyhra ma kill

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    otazky: tim ktory vyhra ma kill

    Nemohlo by sa dat do pravidiel ze simon nemoze dat otazku kde su proti sebe timy a povie: tim ktory vyhra umiera? fakt ma to uz sere ze dostanem do tymu debilov a mozem mat akykolvek skill nijak nemozem zabranit tomu aby som umrel. su tam novacikovia ktory to este nechapu a nedavaju pozor a takto to je akurat ista smrt... Otazky by mali byt o rychlych prstoch a brainu nie o tom ze daky dement napise spravnu odpoved a cely tim umre.
    Už neni čas huliť...

  2. #2

    Re: otazky: tim ktory vyhra ma kill

    Jo, je to celkem rakovina.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Re: otazky: tim ktory vyhra ma kill

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jo, je to celkem rakovina.
    By som to prirovnal k takej fajnovej vete: 2 su v cele s gunou a simon povie ked nevyhodite gunu mate obaja kill. Ked sa to tak zobere, princip je uplne ten isty len toto by bol FK. takisto ked tu ganu nemas ty nemozes s tim nic spravit
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: otazky: tim ktory vyhra ma kill

    V pravidlech to vlastně zakázané je, jen se to přehlíží. Teď narážím na pravidlo, které říká, že hráči nemůžou umřít kvůli něčemu, co napíšou do chatu. Tedy pokud tam furt něco takového je.

    e: Tak jsem se díval do pravidel, které jsou vypsané tady na fóru, a není to tam. Takže by se to tam mělo znovu určitě přidat, protože bez toho pravidla není zakázaný ani třeba příkaz "kdo napíše něco do chatu, má kill".
    Naposledy upraveno The Frisco; 26-11-17 v 22:37.

  5. #5

    Re: otazky: tim ktory vyhra ma kill

    Tady se ale nejedná jenom o otázky, ale celkově o všechny atrakce. Btw, pokud vím, tak toto pravidlo nikdy nikde napsané nebylo.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: otazky: tim ktory vyhra ma kill

    Jsem si jistý, že se to za těch 7 let, co je na kotelně jailbreak, v těch pravidlech aspoň jednou objevilo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •