Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Atrakcia MAKER

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Atrakcia MAKER

    Ahoj chcel by som aby som pred meno dostal nejaký tag: napr. Atrakcia MAKER. Toto téma robim 2. Neviem kde zmizlo to 1.

    O čo ide chcel by som aby sa pred meno v hre (ako je VIP len na miesto VIP by tam písalo Atrakcia MAKER alebo niečo také). Keďže si myslím, že som jeden z mála ktorí sa snažia vymýšlať nejake nove atrakcie bol by som rád keby tí ktorý sa o to pokúšajú boli nejako "odmenení". Je to podľa mňa druh motivácie, ktorá podľa mňa by mohla zase JB trochu oživiť a pridať nejakích nových luďí na server. Pretože by chceli ten tag. Je to podľa mňa v podvedomí každeho človeka/hráča, že chce byť niečim výnimočný a preto by sa snažili o to aby ten tag dostali čo by zapríčinilo nejakú odozvu v atrakciách, boli by nové atrakcie možno trochu pozmenené a podobne.

    Píšem to hneď ako ma napadlo takže píšte pro alebo proti a nejaké vysvetlenie aby som to prip. mohol opraviť. Určite to nemože byť ťažke naprogramovať urč.hračom nejaký Tag pred meno v hre alebo na forku.

    Bola by potrebná komisia alebo by to mohlo byť verejné ako teraz na forku. Niekto napíše atrakciu ako by sa mala hrať podľa neho a ostatní členovia forka by ho mohli opraviť v niečom podporiť pripad. uplne zrušiť a povedať že je to uplna hluposť. Ako som skúšal "YOLOv Quiz" nefungovalo to, čas ktorý som strávil usporiadavaním Tčiek bol priliš dlhý. A celkovo keď sa hraje quiz v RL tak je to oveľa zabavnejšie. Takže a tak by sa to podľa mňa mohol vyriešiť problém stále sa opakujúcich atrakcií.

    S láskov a objatím, vždy krásny a usmievavý KaineSadYOLO.
    Proste som frajer no..

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Atrakcia MAKER


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •