Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Lagujúce serveri

Lagujúce serveri

Myslím že ste si to už asi všetci všimli, že serveri poslednú dobu fest lagujú a nedá sa hrať táto skvelá hra
    Odmietam akéhokoľvek sudcu. Tým môže byť iba Boh alebo jeho hlas v mojom svedomí.
    Kto zaobchádza so všetkými ľuďmi rovnako, uráža tých, ktorí sú lepší.
    M. R. Štefánik

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu; a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Server admin Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín

Odpověď: Lagujúce serveri

Jak laguje? otvor si cmd a daj:
    tracert csko.cz
    vyfot to, a daj to sem. Malo by to vyzerat cca takto: https://kek.gg/i/KtwVg.png
    Ja osobne mam problem, že mam vzdy vecer ping 50+ a to uz sa neda hrat. Do 30 je to pohoda, potom uz to poznam.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG. CZSK-CSGO boosting servis pozastavený, prestalo ma to baviť.

Keď budem mať trochu viac času tak to editnem sem.

Ak sa nemýlim, tak problém je na strane servera a nie na strane užívateľa, pretože to robí hromadne každému užívateľovi pripojenému na serveri v tom istom čase. Teda v skratke laguje server a nie užívateľ.
    Odmietam akéhokoľvek sudcu. Tým môže byť iba Boh alebo jeho hlas v mojom svedomí.
    Kto zaobchádza so všetkými ľuďmi rovnako, uráža tých, ktorí sú lepší.
    M. R. Štefánik

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu; a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Trial admin Avatar uživatele Grakon2702
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bohumín

Re: Lagujúce serveri

Taktéž mohu potvrdit, že servery někdy opravdu lagujou a začalo to nedáno. Přitom s mým "NASA" internetem to nikdy nedělalo, až teď. Vždy, jak mi to začlo lagovat, tak jsem se přes hlášení zeptal ostatních adminů na serverech, jestli jim to laguje a vždy mi bylo odpovězeno, že ano.
    Každý chce svět bez válek. Válka a smrt je však to jediné, co nás může zachránit. Jinak všichni chcípneme žízní.

Trial admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice

Lagujú globálne servery, keďže nelagujú iba určité servery, ale všetky naraz i s rezervačkami.

Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017

Na DR jsem nějaké extra lagy nepostřehl. Hraju tam sice málo (2x do týdne), ale nějaké extra lagytam nejsou.

E: Tak ne, laguje to jak pi..
    Naposledy upraveno sUch; 19-11-17 v 15:39.
    Ruky, které pomáhají jsou více posvátné, než ústa, která jen mluví

Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín

Pridajte k svojim spekulaciam pls tracert, to nam povie viacej, diky.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG. CZSK-CSGO boosting servis pozastavený, prestalo ma to baviť.

Server admin
    Datum registrace
    Nov 2011

Nevím jestli ti to poví více, přijde mi to stejné.

https://imgur.com/a/c4etY

Stálý člen Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014

Potvrzuji taky lagující servery. Dneska mezi 14:50 - 15:00 lagoval dust 2 only i aim server. Načítala se mi pomaleji i csko.cz stránka, takže jednoznačně to je na straně serveru. Lagy potvrdilo několik hráčů na serveru.

https://imgur.com/a/oseex

Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín

Lagy mozes mat na zaklade vela veci, jedna z nich moze byt na prd rounting. To ale u vas dvoch nevyzera, u Futyho akurat jeden hop je nejaky vysoky.
    A inac tie lagy sa prejavuju jak? Loss? Choke? Trha sa to, portuju sa hraci?

Trial admin Avatar uživatele Grakon2702
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bohumín

Re: Lagujúce serveri

Na jb se všechno trhá (=> portujou se hráči). Teda alespon já to tak mám, nevím jak ostatní. Routing mám taktéž v pohodě. To by mělo být teoreticky způsobeno packet lossem. Zkusím se ještě během lagování z cmd pingnout.

E: Tak čirou náhodou to zrovna teď začalo lagovat. Jedná se opravdu o packet loss.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 19-11-17 v 19:18.
    Každý chce svět bez válek. Válka a smrt je však to jediné, co nás může zachránit. Jinak všichni chcípneme žízní.

Server admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Fceit, ESEA, 99DMG

Dělá to i na Oldu, jestli to zas nejsou nějaké útoky.. Každopádně, na straně uživatele problém není.

Server admin
    Datum registrace
    Nov 2011

Není to způsobené ze strany hráče a není to ani záležitost pouze jednoho serveru. V jeden čas začnou lagovat všichni hráči na více serverech. Ve stejnou chvíli, kdy lagují tyhle servery se přestane načítat také fórum, web, a také banlist (moje připojení za to nemůže, ostatní stránky nespojené s kotelnou se načítají správně). Připomíná to zase ddos.

Stálý člen Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014

Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Není to způsobené ze strany hráče a není to ani záležitost pouze jednoho serveru. V jeden čas začnou lagovat všichni hráči na více serverech. Ve stejnou chvíli, kdy lagují tyhle servery se přestane načítat také fórum, web, a také banlist (moje připojení za to nemůže, ostatní stránky nespojené s kotelnou se načítají správně). Připomíná to zase ddos.

Tváří se to tak.

Stálý člen Avatar uživatele petr_stanisevsky
    Datum registrace
    Aug 2016

*VIP*

Ať ráno nebo večer přijde mi to v některých momentech tak jako tak špatné lagy jako prase..

http://peta.czechian.net/Kozelna.png

THIS IS FINE KOZELNA (Kotle nějak by si to mohl vyřešit a nebo s tím něco udělat..)

Naposledy upraveno petr_stanisevsky; 20-11-17 v 11:03. Důvod: THIS IS FINE
    [CENTER]Vidíš, tentokrát bylo vítězství naše. Ale tahle válka nekončí, ani náhodou. Náš čas ještě nepřišel, ani můj, ani tvůj, vojáku. Musíme zpět. Zpět, kde je nás potřeba.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání