Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: JB - žádost o práva

  1. #16

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Ták, jestli zde není už žádný ze schopných adminů, který mi chce trošku obohatit tuto žádost, tak asi můžeme lock poupátka❤
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Som si myslel, že to bolo moje konečné vyjadrenie, ale svoje Proti mením na PRO z nasledujúcich dôvodov.
    + v pohode človek
    + vie použiť hlavu
    + desiatky a desiatky hlásení na forku, steam, v hre cez víkričník
    + ak nevie, tak sa nebojí opýtať
    Toto sú asi hlavnejšie body nad ktorými som zvážil svoje PRO.
    Aktivita je teraz síce nízka, ale každý raz aktivitu zníži a zvýši a tak dookola.
    Na základe hlásení je aj vidno, že pravidlá ovládaš a aj keď si sa zmýlil, tak mýliť sa je ľudské.

  3. #18

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Děkuju ti moc Kajsinku, moc pěkně jsi to napsal a já jsem za to rád, za tebe. Neboť jsi jeden z mála adminů, kteří si na hlášení udělají čas pokaždé i když zrovna něco dělají, čehož si opravdu vážím. Desítky a desítky hlášení mám hlavně u tebe, protože jsi nikdy nezklamal a jen tak ses na t s prominutím nevysral. Už aby ti byl udělen Server Admin, nevidím žádný zábrany aby ses konečně dočkal a obdržel již zmíněného server admina.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Bany nejsou vážně, ale nejsou ani dávné. Momentálně to na práva nevypadá, o svém "pro" bych mohl uvažovat nejdřív za půl roku. I když se snažíš a jsi aktivní, bany a minulé chování (co si pamatuji) mi nedovolí dat pro. Tudíž proti. Jak jsem psal, dřív jak za půl roku názor nezměním.

  5. #20

    Odpověď: Žádost o práva na JB.

    Čauves Bouráku, jasně chápu, respektuju tvůj názor a posnažím se, aby jsi ho změnil. Dík
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #21

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Chtělo by to tu trošku oživit, a tak vás vyzývám aby se mi zde ještě někdo vyjádřil. Děkuji
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Nedovedu si tě představit jako člena admin teamu, proti.

  8. #23

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Ahoj Bee, na serveru jsme se potkali snad jenom jednou, a to už nějaký ten čas bude, potkali jsme se sice jenom jednou, ale na to co se tam tehdy odehrálo už jen tak nezapomenu :'D. Každopádně na forku občas narazím na nějaký tvoje odpovědi k okolním tématům nebo potičky s tebou a tebou či někým jiným vyvolaný. Abych nechodil kolem horké kaše, chci jen říct, že ten názor co jsi napsal není vpodstatě vůbec žádnej názor a myslím, že jsi do toho nedal úplně všechno tzv. Nedal jsi do toho srdíčko.. :(. Nic méně i tobě patří mé díky :)


    E: není to žádnej ''hejt'', tak si to prosím neber nějak osobně.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 31-03-18 v 16:06.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #24
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Jo tuhle situaci, to si docela pamatuju a vím že jsem v ní měl pravdu , jen ti tehdy k unbanu pomohlo to že jsem na daný sekci neměl práva. Nepotřebuji do ničeho dávat srdíčko, jen stačí kouknout a vidím že tenhle člověk momentálně na práva nemá. Pro tebe ať klidně ten názor nic neznamená, ale pro ostatní je můj názor platný a je tu hlavně pro náboráře. Jak vidíš nejsem jediný který si tě momentálně nedovede představit jako součástí admin teamu, takže na tom asi něco bude.

  10. #25

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Jo tuhle situaci, to si docela pamatuju a vím že jsem v ní měl pravdu , jen ti tehdy k unbanu pomohlo to že jsem na daný sekci neměl práva. Nepotřebuji do ničeho dávat srdíčko, jen stačí kouknout a vidím že tenhle člověk momentálně na práva nemá. Pro tebe ať klidně ten názor nic neznamená, ale pro ostatní je můj názor platný a je tu hlavně pro náboráře. Jak vidíš nejsem jediný který si tě momentálně nedovede představit jako součástí admin teamu, takže na tom asi něco bude.
    Dobrá, možná jsem si to jen špatně vyložil, neboť si to podal trošku jinak než ostatní, za což se omlouvám. Nic méně tu ''situaci'' co se tehdy odehrála si náhodou pamatuju taky velice dobře a musím s tebou opět nesouhlasit, pravdu jsi neměl. Oba víme jak to bylo, né přímo ta situace protože ty jsi to v tu chvíli nemohl ani vidět, ale oba víme z jakého důvodu jsi mi vůbec ten nesmyslný ban dal. O tomhle tématu bych mohl hovořit hodiny a hodiny, ale nechci tady zase rozjíždět jakýsi ''konflikt'' který už je celkem starý. Myslím že jsme se tehdy oba nezachovali zrovna nejlépe, ty jsi byl trošku pod vlivem alkoholu a já byl zase ještě víc mladší a blbější než teď, vlastně jsem byl ještě takovej začátečník.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Proti.

    Důvod: Bany, nedávné chování.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •