Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Server mi nebere modely

  1. #1


    Server mi nebere modely

    Zdravím , pred niekoľkými dňami sa mi zmazalo csko samo z PC tak som ho nainštaloval a chcel som si ho upraviť ako som ho mal upravené . To znamená modely zbraní na prehadzovanie bez animácií a ESL skiny . Ale po zapatí cska stále píše chybu :

    Server is enforcing file consistency for models/player.mdl
    Bad file Server is enforcing file consistency for models/player.mdl

    Neviete čo s tým ? Díky ..

    btw. Bindy mi ostávajú aj po preinštalovaní cska
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Server mi nebere modely

    Smaž soubor který dělá potíže (v tento případ je to models/player.mdl) a server ti stáhne ten samý soubor s tím že by měl fungovat xdd pokud se ti ukážou další chyby nevím třeba že máš na prd model M4A1 tak uděláš to samé.. Problém by se tím měl 100% vyřešit
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  3. #3


    Odpověď: Server mi nebere modely

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Smaž soubor který dělá potíže (v tento případ je to models/player.mdl) a server ti stáhne ten samý soubor s tím že by měl fungovat xdd pokud se ti ukážou další chyby nevím třeba že máš na prd model M4A1 tak uděláš to samé.. Problém by se tím měl 100% vyřešit
    Vymazal som celý priečinok models a píše to stále xd
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Server mi nebere modely

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Vymazal som celý priečinok models a píše to stále xd
    Hmmm smůla, mě to takhle zafungovalo xxdd ale už nejsem taký znalec jako kdysi vzhledem k tomu že kotelna co se týče in-game je pro mě katastrooofa. Takže upřímně nevím co se tam odehráli za změny všech možných serverů. Třeba kotel zapomněl trochu pošéfit server xdd né že bych o tom něco věděl, je to jen intuice xdd.
    Skus najít na Google nějaké ty tutoriáli.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •