Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Jailbreak - Ct prihláška

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jailbreak - Ct prihláška

    Nie je to tu vysvetlené viac než dosť? Dokonca máš to i v 2 jazykoch ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?...D-st%ED%9Enost
    Taktiež ak príde hlásenie v štýle ! Tu poď alebo ! demencia , tak ako to mám riešiť alebo nejaký iný admin? Nie je tam žiaden popis alebo žiadosť, že čo mám vlastne spraviť alebo koho kontrolovať. Ja stále vravím, že ak môžem, tak prídem a hráči, ktorý mi hlásia, tak to vedia. Myslím si, že ak by som dával ignor, tak oni mne tak isto.
    Demo máš vysvetlené v tom linku a aj ako ho odoslať aj všetko. Všetko, čo sa dá banovať cez web, tak môžeš hodiť na forko a aj keby to tam bolo 3 dni, ale i tak hráč bude zabanovaný a ak mu budú bany pribúdať, tak to toho závisí aj dĺžka banu, čiže buď prestane alebo permanentný zákaz. Je to dobrá myšlienka, ale podľa mňa zrealizovať by sa nedal. Neviem aké nápady by s týmto mali iný admini, ale ja nemám žiaden a za mňa je to nezrealizovateľné.

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Jailbreak - Ct prihláška

    Vstupní test k CT ? �� ty jsi jiný fyštrón a jak by to jako fungovalo ? To by jsi si jako chodil na web pro otázky ?
    Když už něco takového, tak bych zavedl možnost vote pro CT, kdy dvě CT mohou dát vote třetímu, kterého to potom kopne, samozřejmě by to ale bylo lehce zneužitelné :/ myslím že tento problém je trošku patová situace.
    Obvyklá cesta do otroctví je
    že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek
    a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.
    -------------------------------------------------------

  3. #18

    Re: Jailbreak - Ct prihláška

    Určitě jsem proti nějakým přiblblým přihláškám. Na hlášení se chodí, ale ne na stejně přiblblá hlášení typu "!Admin pojd sem", "!Demence", "!FK" "!Neznalost pravidel" a jiné...

  4. #19

    Odpověď: Jailbreak - Ct prihláška

    Ok , díky za názor ...Asi nič také sa nezavede takže asi lock. Díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •