Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Stiznost na admina Koprakek

  1. #16

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Sorry ale Bauc uprimne co fetujes? Pribeh o policajtovi nechapu je mimo, perma ban za co? Nezvladnuti situace ja bych to urcite neresil banem at jdu na forko.Duvod banu vuce nez vtipny. Decko vazne nejsem :) a ban a nic tykajici se cska te nepouci o zivote..hra a zivot jsou dve rozdilne veci. Za dalsi proc pises hovna a sve problemy tady? :O uplne mimo tema ? Fakt nefetuj to levne :D pokud jsem te nejak urazil doufam ze to zvladnes a ne jak Kopr(admin ci pise at si nekdo zapne mozek(urazi hrace) admin co urazi rly? a po tom co reknu zapni si ho ty dostanu ban? Trosku zneuzivani. Nadavat, ale kdyz reknu to same mam ban ? :) a prosim nepis tu nic mimo tema:) jeden admin zfetovany resi hovna uplne mimo a druhy nezvlada stresove situace a nesnese kritiku....rekl bych top admin team���� hlavne se nikdo neurazte jak decko diky ja si 6 dnu odbudu stejne mi zdechl PC :D

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Nezvládáš napsat jednu větu bez pravopisných chyb a překlepů, ale budeš tu někoho kritizovat za to, jak vykonává svoje pravomoci? Budeš někoho osočovat, že je zfetovaný? Blbečkům jako ty bych ještě přiložil.

    (sry ex-tvarohu, je mi jedno, že je to z TTT)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #18

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Ja mel vzdy 1 z Cj a jsem to ja co opravuje lidi ;) jen preklepy nebot v zime a jednou rukou se spatne pise :) pokus prijde na nejakou stiznost a zacne valit mimo tema veci a kraviny je proe divny...a prijde mi ze fetuje sorry :) je to nazor, ktery v CR neni zakazan :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Úprimne riešiš dosť hovadiny Vlk, vieš za to že tebe sa nepáči nejaké jednanie admina to neznamená že by mal prísť o práva. Ak podľa toho čo som čítal dal Kopr niekomu ban, a Vy ste velice riešili prečo, no ja si presne viem predstaviť ako to bolo, ono úprimne Vás vôbec nemá čo zaujímať prečo niekto dostal ban, do mňa kebyže sa pustíte tak Vás odignorujem úplne. Čo sa týka banu pre teba: Ja preferujem max Kick pri podobných situáciách ale ak asi dostal hodinu. No zase tak veľa sa toho nestalo, nehrotil by som to tak. Ale to že sa následne napojíš z iného steamu, tak za to by som ti okamžite dal na mesiac minimálne ban. To čo nechápem je proste to že prídeš sem, ideš poučovať že ako ten a ten môže mať práva, a hneď na to takto závažne porušíš pravidlá.

    Výsledok?: Neriešte kraviny, často sa tu riešia strašné konverzácie ohľadom v podstate totálnej hlúposti, míňajte svoju životnú energiu na niečo rozumnejšie :)
    - techtrance - psytrance -

  5. #20

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Kdyz se mi nelibi jednani admina mam drzet hubu? Takze kdyz tam prijde admin a zacne porusovat pravidla nb davat nepravem bany tak nemam delat nic? Na to je ta sekce stiznosti na nekterych serverech je primo i stiznosti na adminy :) Za dalsi ignorovat? Dejme tomu ze admin je neco jako policajt nema hrace ignorovat je tam pro ne pro jejich dotazy a postrehy. Kolik ja uz nahlasil cheateru atd priste se Vam na to vykaslu. A aby admin ignoroval,neumel vysvetlit a nasledne urazel a pak za stejne urazky dal ban? Ma zvladat situace (y) a nema davat ban jen protoze nezvlada odpovedet 3 lidem naraz a davat duvod, takovy abych to sel resit na forko :) admin ma jit prikladem ne davat bany jak decko. A proc jsem to peisel resit? Sam mi to napsal jako duvod :)
    Naposledy upraveno Aceqa Joe; 15-12-17 v 14:44.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stiznost na admina Koprakek

    Příště si podej spíš žádost o UB, kde se to bude řešit. Zbytečný flame. A lepší bude, když nebudeš obcházet, takto bys to měl pouze na hodinu.

    LOCK
    Naposledy upraveno Britny; 15-12-17 v 23:44.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •