Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: JealBrick mody

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Lightbulb JealBrick mody

    Mám dotaz nebolo by vhodnejšie niektoré mody odstranit alebo ich vyměnit za nove ???? podlá mna su tam niektoré úplně zbytočne ako například shark veď to sa tam už ani nedáva vůbec
    nebolo by lepší ich nahradit něčím novým a trosku to oživiť ????? skosit dačo vymyslet nápady od hračou by možno boly dobre nápady ????? sorryjako:

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: JealBrick mody

    Citovat Původně založeno ALKATRAS Zobrazit příspěvky
    Mám dotaz nebolo by vhodnejšie niektoré mody odstranit alebo ich vyměnit za nove ???? podlá mna su tam niektoré úplně zbytočne ako například shark veď to sa tam už ani nedáva vůbec
    nebolo by lepší ich nahradit něčím novým a trosku to oživiť ????? skosit dačo vymyslet nápady od hračou by možno boly dobre nápady ????? sorryjako:
    Bylo to plno zajímavých modu a u nektěrých se psalo, že by tu mohly být a nejsou tu.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: JealBrick mody


  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JealBrick mody

    sak ano to bol dobrí nápad ale čo z tým keď všeci na to kašlú podla ma by to jb pomohlo dosť pridat alebo zaměnit mody :)

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JealBrick mody

    Kajsi sam ty dobre vieš ze tam je len sama prestrelka sem tam občas sliepka a skovka a nič vác važne ludia dajme tam nove mody prospelo by to a dost

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: JealBrick mody

    To tu můžete psát ještě 10 let a nic se nestane xdd kotel má tolik práce že mu to zabere času habaděj. Taky mě štve přestřelka/sparta/gangster, je to jako kolotoč, který mě prostě přestal bavit a tak už mam skoro nulovou aktivitu na JB xdd. Možná kdyby se všechny mody upravily a byly dá se tak říci nové a lepší, možná že bych zas začaly někteří hrát znovu JB xd ale to je bohužel jen představa. xdd
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  7. #7
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: JealBrick mody

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    To tu můžete psát ještě 10 let a nic se nestane xdd kotel má tolik práce že mu to zabere času habaděj. Taky mě štve přestřelka/sparta/gangster, je to jako kolotoč, který mě prostě přestal bavit a tak už mam skoro nulovou aktivitu na JB xdd. Možná kdyby se všechny mody upravily a byly dá se tak říci nové a lepší, možná že bych zas začaly někteří hrát znovu JB xd ale to je bohužel jen představa. xdd
    V každém jednom threadu zmiňuješ, jak je kotelna špatná a "že už tam nehraješ", přitom se ve hře objevuješ a fórum navštěvuješ taky pořád.

    K threadu, na novém módu se zkusím domluvit, popřípadě na team gangsteru.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: JealBrick mody

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    V každém jednom threadu zmiňuješ, jak je kotelna špatná a "že už tam nehraješ", přitom se ve hře objevuješ a fórum navštěvuješ taky pořád.

    K threadu, na novém módu se zkusím domluvit, popřípadě na team gangsteru.
    Já ale nezmiňoval že celá kotelna je špatná.. najdi mi slova kde jsem napsal že je všeobecně kotelna špatná. Myslím, že nikde jsem nenapsal že celá kotelna je špatná, pouze její části.

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    přitom se ve hře objevuješ a fórum navštěvuješ taky pořád.
    Tak jsem zvědavý jestli bude nějaký ten pokrok, copak mi odebíráš právo navštěvovat fórum ? Myslím že ne.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: JealBrick mody

    Asi si nepochopil co chtěl burák napsat ( jako vždy ) Burák tím chtěl říct, že na to, jak nadáváš, že je kotelna zlá, tu až moc hraješ a koukáš na forko. Takže asi zas tak zlá nebude ... Pokud se Buráku pletu tak mě oprav

    Btw nemáš koule říct že je kotelna zlá ? lul

    Kotelna aka Kozelna je zlá ! ez boiz
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: JealBrick mody

    Jj, řešte tu pičoviny ohledně módů v tuhle dobu, když největší problém jsou cheateři a obchazeči.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JealBrick mody

    Ale aj mody by vyriešili vela problemou podla mna a mojho usudenia niektori čituju z toho titulu lebo ich asi udajne nebavi klasicke hranie mozno ze zlepsenim nejakim by to mozno sa umiernilo čiteri.......nejsom admin ani spešl ale hrač ktori si všima si pametam na jb byvalo vzdy plno ci na jb 6 alebi iba na jb1 stale plno ale jak som to sledoval tak ich uz nebavi ten isti kolotoč mozno aj malinka zmena by pomohla ci pri modoch alebo pri inich mapach :) treba sa pozerat aj na toto ze nemoze byt stale to iste treba to rošku ozivit :)

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: JealBrick mody

    Je to hra stará 17 let. Módy se už nějak moc nevyvíjí:) Counter strike jakk takový nebyl vytvořen kvuli jb. Tudíž dle mého to není tak akutní, jako stávající obchazeči a cheateři.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JealBrick mody

    A preco ty čiteri a obchadzaci to robia lebo ich to uz nebavi jake to je :) chcelo by to dodat csku nieco nove a lepsie

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: JealBrick mody

    Jailbreak ještě totiž drží kotelnu nad vodou :D
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    Myjava
    Příspěvky
    129

    Odpověď: JealBrick mody

    a preto trosku to jb upravit potom by to hralo vac ludi :) len bohuzial ked nikdo nechce stym nic robit ani sa necudujem ze to je take ake je preto to chce rosku upravit :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •