Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Prosim dejte si tedka o Vanocnich prazdninach samozrejme odpocinek, ale taky zkuste na 1 den se sjednotit a provest velike zmeny, ktere ocekava hodne lidi, jak bych to nazval, seskupit hl. hrace kotelny i s kapitanem Kotlem a projednat. Projednat celkove neaktivni adminy, zlepseni hratelnosti, neco na obchazece at mate klid, udelat prulom na rok 2018.

    Serou me nazory neaktivnich adminu, kteri pisou posty o aktivite hracu a dalsich prkotin, jaka je treba pritomnost na forum nebo ve hre, kdyz nemaji ani poneti co se tam deje.
    Diky tomu i Kotel musel uzavrit kramek a konecne si nasel i holku a tim lagujou servry a jsou pred Vanocni skluzy.
    Meli by jste se zdrzovat komentu a odebrat prava. Pomalu, ale jiste pohrbivate kotelnu, nez abyste ji vzkrisili.
    Kotelnu mam rad a nechci se divat jak ji zpomalenym tempem ubijite do diry s pripravenou lopatou a hlinou u prave nohy.

    Jestli fakt nechcete uz nic udelat a myslite si ze co jste udelali pred par rokmi, ze to zustane treba 5 let fungujici, tak to neni pravda a sami to vite!

    Preji krasnej vecer, pekne Vanoce a nabitej Silvestr chlastem a pedard.

    No hate pls, mysleno vsechno dobre a jestli dostanu ban za toto tak prominte, ze jsem to myslel dobre. cus

    ps: hl. prosim nezamykejte a zkuste najit spolecnou cestu k zlepseni a provozu kotelny.
    Naposledy upraveno Kotlys; 18-12-17 v 20:24.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #2

    Re: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Můžeme se dohodnout nad tím, co se bude či nebude a jak se bude banovat. Můžeme se domluvit nad změnou v pravidlech. Můžeme změnit maplist. Tady jsem však skončil. Všechno ostatní je v režii dvou lidí.

    Šťastné a veselé.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Téma presunutá aby sa aj bežní hráči mohli vyjadriť a dodať prípadne nejaké zaujímavé tipy (samozrejme k veci) na zlepšenie chodu portálu. Zbytočné príspevky budú mazané.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Na obchazece jak to nekdo psal na forum do chatu: ze bych udelal kick na to jmeno Player je KRAL, po kazde kdyz se pripoji a jeste neco tam psal, ale v archivu uz to neni.

    Zoid a Bezdak by mohl tedka po Vanocich zkontaktovat Kotla a mohli by probrat i ze Samcem,Britny,Koprakekem a dalsimi hl. aktéry a tim se domluvit na ts ci skypu ci dalsich komunikacnich programech a udelat prulom na rok 2018.
    Vim ze uz mate svoje starosti, zivoty, ze se Vam nechce uz moc menit kotelnu nebo spis neni cas, sice ja bych ten cas jeste videl, ale to je moje.

    Chtelo by to proste velkou zmenu i u neaktivnich adminu, i u dobrych hracu nabrat je za aktivitu, jak psal Grakon(co se bude ci nebude banovat, upravit pravidla, mapy ani netreba).

    A dalsi malicke upravy u kazdeho modu by taky neuskodili + doplnit necim novym. Videl jsem schvaleno od adminu o zmene modu na jb nebo pridani noveho modu a nic a dalsi takove malickosti u kazdeho modu a nic se s tim nedela...Tot vse. Nechce se mi to cele sem hazet to co by se melo udelat tak jsem to shrnul. Tak co dame to spolecne? Od ceho je to forum, aby se prece tohle resilo!
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Kotlys na HRAD!

    Chcelo by aj niečo iné ako len nové csko. Nie je to všetko dotiahnuté do konca a stále sa nájde nejaká chyba. Už som mnohokrát spomínal, že by sa mohlo začať 1 serverom, kde by sa hráči pripojili iba na novom csku alebo cez steam a potom to rozširovať na iné servery. Tak by na to mali aspoň čas.



  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Jen nechápu, proč se ještě nevytřídil AT, když je cca 70 neaktivních adminů :/

    Jinak by se mohli udělat jednotné pravidla, někdo za bugování dostane Ban někdo jen pokárání, to mi nepřijde fér.
    Bylo by fajn, kdyby se sešli aspoň tři aktivní admini z JB a ty pravidla upravily, už je tam pár zastaralých bodů a některé by se mohly lépe vysvětlit.

    Každopádně Šťastné a veselé Vánoce.
    Obvyklá cesta do otroctví je
    že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek
    a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.
    -------------------------------------------------------

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Vy to narozdíl od adminů ještě nevíte, ale tohle tady nikoho nezajima. Smiřte se s tím jak to je teď a zvykněte si na to.

    Hezké Vánoce ;-)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Zajima nezajima, nekoho to zajima nekoho ne to je jedno, ale vim ze to zajima i nejake adminy i hrace, akorat je problemem zdechlost s tim neco udelat.... stacilo by par hodin tomu dat a slysel jsem ze bude brzy zmena tak se tesim aspon mala, ale i tak :)

    Uzijte si naplno Vanoce :)
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Ti, které to zajímá, nemají moc to jakkoliv změnit. A ti, kteří tu moc mají, ty to právě nezajímá.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Tak tak, wowz0r to napsal nejvíc výstižně, co to šlo.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

    Jenze Vy nemate ani tu odvahu to resit uz.


    a Kotel mohl by si dat tomu 3 dny s hl. adminama a probrat o zlepseni kotelny. Bylo by to neco noveho pro vsechny a stacily by jen malinke upravy, banovani, obchazece, lepsi pravidla nebo nekde upravit. Vzdyt to zabere den.
    Naposledy upraveno Kotlys; 24-12-17 v 13:57.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  12. #12

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Citovat Původně založeno Kotlys Zobrazit příspěvky
    Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

    Jenze Vy nemate ani tu odvahu to resit uz.


    a Kotel mohl by si dat tomu 3 dny s hl. adminama a probrat o zlepseni kotelny. Bylo by to neco noveho pro vsechny a stacily by jen malinke upravy, banovani, obchazece, lepsi pravidla nebo nekde upravit. Vzdyt to zabere den.

    Odkiaľ vieš ,že taká téma neexistuje v AF ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #13

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Citovat Původně založeno Kotlys Zobrazit příspěvky
    Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...
    A vieš že nie?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Ti, které to zajímá, nemají moc to jakkoliv změnit. A ti, kteří tu moc mají, ty to právě nezajímá.
    Myslím, že už si 1.6 neudrží nejak dlho tú komunity a Kotel to vie a preto to nerieši.

    Citovat Původně založeno Kotlys Zobrazit příspěvky
    Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...
    Konečné slovo má aj tak Kotel.



  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    detektor: je jedno ze to tam mate, ale aspon kdyby jste se snazili to vseci naraz prednest kotlovi

    Indiano: vim ze ano

    Angel vim ze ma konecne slovo Kotel, ale kdyby jste se trosku zapojili a dovlekli ho k tomu tak to vypada jinak. Urcite je nejaka cesta.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •