Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 31 z 31

Téma: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla

    Miesto riešenia témy, odhora nadol popísane všetko, ako sa to nedá všetko spraviť :D Ale ten posledný komentár bol dobrý. :) A je aj pravda, že sa oplatí pomáhať aj keď nie vždy. Teraz som bol na týždeň preč s jedným hráčom, čo my zaklopal u dverí a povedal, jak my s pred 11 rokov dlžil nejaké bonbóny (A to keď píšem bonbóny, tak ich naozaj mal osem v ruke :D) za veci čo som mu pomáhal v tíme. Sme na jednom serveru odmínovali míny a často sa mu nepošťastilo a ostal stáť na míne, tak som ju zneškodňoval (V hre cs1.6 nie v skutočnosti na nejakom bojisku).

    Taktiež problém ako obnoviť kotelnu nie je problém, stačí chcieť. Dobrý príklad je zombie escape server (kde hráči utekajú pred zombie.) Som sa dopočul dávnejšie že proti hráčom stoja aj zombie s umelou inteligenciou, čo ich ako ľudí spomaľujú. Som sa napojil a veľa pozitívne naladených hráčov s toho. To už len ak nie je dosť ľudí na zombie serveroch, by mohlo byť že sa zrodí 80 zombie (NPC) a ľudia sa budú snažiť prežiť vlny zombie útokov a každé kolo to náhodne nasimuluje náhodný počet a triedy zombie. To by udržalo zábavu na serveru aj s štyrmi hráčmi a iste by do roka prišlo stovky nových. Veď je to niečo nové, nie 7 rokov alebo koľko ten server rokov má a stále rovnaký server. Už by bol upravený na lepší a zároveň by sa skoro vôbec nezmenil.
    Ďalej kombinácie hráči, štandardná hra a vozidlá.
    Ďalej veľká mapa a príkladne by pri nejakom režime servera, sa ihneď po štarte každého kola zrodilo100 nášľapných mín. To že bude príkladne 30 prepadnutých za mapou, alebo pod mapou dôležite nie je. Ale že sú stále na iných miestach a na zemi nie vo vzduchu alebo strope.
    Potom ďalšia banalita príkladne server COD. Pridá sa viac itemov ako len 20-25 čo tam len je. Stačí skopírovať ak sa niekomu naozaj nechce, zdrojový kód s existujúceho itemu a pridá sa, že tento bude zas dávať inú obranu a iné meno bude mať.

    Prídavok: Dnes je viac možností ako kedysi, mať viac módov a úprav, teraz majú servery menej veci ako aj všetkých ostatných vecí, ako tomu bolo kedysi, pričom dnes už som napríklad našiel neviem či poznáte cez plugini do cska (Amxx) že do cska1.6 máte bezpilotný vrtuľník, čo riadite s diaľky, bezpečia. To keď som začal, tak nikto ani neuvažoval, že by niečo také mohlo byť a vrchol úspechu bola helikoptéra, ktorú pilotovali 2 až 3 hráči a jeden ju nemal ako uriadiť. Lebo jej ovládanie bolo ako keby 3 panely vo vnútri na ktoré hráč musel stlačiť E, aby prevzal nad jedným kontrolu. Jeden mal ovládanie, druhý kamery na všetky strany aj pod vrtuľník (Čiže veliteľ, hľadal ciele a pozoroval okolie a rozprával s oboma) a tretí ovládal zbrane vrtuľníku s kamerou vpredu a mohol hovoriť aspoň, že či nie je pred nimi stena do ktorej vrážajú, ak tretí chýbal. Neskôr prišli auta, že hráč je odkrytí väčšinou nemajú strechu a vidí kam ide, čiže to uriadi sám a dokáže zároveň aj strieľať a pozorovať okolie. Nevýhodou bolo že keď je odkrytý, tak ho môže niekto hneď zastreliť.

    Je tisíce možností, ako zlepšiť a navýšiť atraktivitu serverov. Len treba si vybrať cestu ktorou sa vybrať s môjho textu je jasné že ja sa skôr uberám k motorizovanej hre CT a T kombinované s bojmi na vozidlách a veľkých mapách, ale dá sa aj príkladne urobiť dobrodružnú časť. Že par hráčov putuje po mape a stále im simuluje rôzne jedlo zbrane banditov a musí hľadať jedlo, náboje, zbrane a stavať najlepšie nazvané pevnosť, aby mohol odraziť útok okolo idúcich banditov (NPC) a iba s určitých vecí ako na serveru BaseBuilder by sa dalo stavať. Bude môcť nosiť veci, čo budú nastavené že sa dajú prenášať. Napríklad také, ktoré by človek uniesol, tak to je nastavené že to môže zdvihnúť, ak to nájde. (Čo je dôkazom toho že je stovky vecí ktorými sa vydať. Vďaka za ďalšie spestrenie, tento mód, prichádza od (autora) hráča cska1.6 Ionman. Ale že ak taký server sa tu bude robiť, bude chcieť skontrolovať autorské práva, tak to píše, že veľa tých vecí už na taký server vyrobil. A mne nadšene skoro všetky veci popisoval na detaily, že ako by ten server kde hráči bojujú o prežitie mal vypadať.) Takže ma aj moju vďaku, ak toto práve číta. To je jedna s ďalších vecí, čo by ma nenapadla, že by mohla o pár rokov vzniknúť.
    Naposledy upraveno Military; 21-01-18 v 14:19. Důvod: Opraveny preklep písmenka :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •