Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Problémy s adminana/spešlama!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    8

    Exclamation Problémy s adminana/spešlama!

    V poslední době co hraju jailbreak na cskách tak potkávám více a více hráčů co nejsou schopni hrát u CT... buďto : nemají mik , dávají opakovaně FK , nesimonují , ignorují chat atd... a když se rozhodnu napsat adminům přez ! jak je ve hře dáno tak většinou nikdo nepřijde... občas se objeví Mr.Blue nebo Děda z Depa S.R.O , ale ne tak často .Proto se pak na serverech nedá hrát , jelikož tam jsou hráči co porušují pravidla... :/ Takže žádám aby se zvedla aktivita adminů / spešlů (hlavně když někdo napíše přez ! tak aby někdo z "vedení" přišel a něco udělal) Nebo aby se zavedl třeba na nový rok (zase 1.1.) nábor spešlů... tímto i já žádám o práva (doopravdy stačí jenom práva na kick a mít jako terorista povolený mikrofon). Prosím aby mi napsal nějaký admin nebo někdo co s tímto může něco udělat a ostatní hráči ať si ponechají dementní komentáře :) děkuji -xLossky

  2. #2

    Re: Problémy s adminana/spešlama!

    Ahoj, na hlášení se chodí. Ale ne na hlášení typu "!FK" "!Demence" "!Neznalost". Za dnešek tu máš v brzkých hodinách jedno hlášení. No, řeknu ti to asi takhle. AT je tvořen převážně dospělými lidmi, kteří buď mají normálně školu nebo už i práci. A když náhodou mají volno, tak se spíš chtěji prospat. Tys napsal hlášení v 9.00. Já náhodou zrovna otevřel web, kde to hlášení vidím a bylo 9.05. Šel jsem se tedy podívat na server a nikdo bez miku tam nebyl.

  3. #3

    Odpověď: Problémy s adminana/spešlama!

    Takhle to neovlivníš. Nikoho nebaví hrát jednu hru pořád do nekonečna. Já jsem hrál Jailbreak s přestávkami 7 let.

    A ano,moje aktivita už není. To je kvůli tomu, že mě to už omrzelo natolik, že jsem dělal všechno automaticky. A to už není zábava.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Re: Problémy s adminana/spešlama!

    nebylo to myšlené na ten daný den... na serveru byl někdo kdo neměl mik a nesimonoval... tak jsem napsal a když si přišel tak se už asi změnila mapa :/ ale takto to potkávám KAŽDÝ den a už mě to štve :/ nahlásím to třeba takhle "CT no mik , neohlášené mody a bezdůvodné FK" a stejnak nikdo nepřijde... proto žádám o práva...

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Problémy s adminana/spešlama!

    Nie každý tu je furt a spešlovia nevidia hlásenia, O práva sa žiada TU , ale ako vidíš tak ti už žiadosť lockli - http://csko.cz/forum/showthread.php?...ghlight=Lossky a ďaľšiu žiadosť možeš o polroka od podania

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Problémy s adminana/spešlama!

    žádost o práva inc
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #7
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Problémy s adminana/spešlama!

    Jeden z hlavních důvodů, proč se nechodí tak moc na hlášení, je styl, kterým se nahlašuje. Žádnému adminovi se nechce řešit hlášení typu !neznalost, !fk, !pod sem admin, !neda se tu hrat, !random, !wallhack dojdi admin... Dále také drzost některých jedinců.. myslíte si, že někdo dojde na toto "!zase cheater, admini jsou tu k hovnu"? Následně začne spamovat "!dojdi sem, delej"... Nikdo nebude chodit ne hlášení, které vypadají takto. Pochopte, že admini to dělají zdarma, tak nám to prosím usnadněte.

    Správné hlášení --> "!hrac (1)Player ma wh", popřípadě ještě lepší "!hrac (1)Player ma wh, dojdi prosim", nebo pokud je to cheater, můžete ho nejlepším způsobem nahlásit pomocí příkazu /cheater


    LOCK.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •