Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Vachy jako Jb admin ? :/

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Vachy jako Jb admin ? :/

    Vachyáš
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198333672418


    Zdravím.. Neberte to jako přímo žádost o práva, ale jenom si chci ujasnit jak na tom jsem z Vašeho pohledu. Jestli mám v budoucnu šanci.

    Tak teda jmenuji se Ondřej, je mi 16 let. Rád jezdím na kole (downhill, tríčky na kole, nebo jenom projížďka), 2 roky dělám Parkour, ale už na to poslední dobou kašlu.. zlenivěl jsem. A teď teda Csko.: Hraji teprve rok, ale jsem si jistý, že vše ohledně Jb chápu. Řekl bych, že aktivity mám dostatek, hraji prakticky každý den. Pár banů jsem dostal, většinou bugovaní na Justice, jeden za spam a jeden prý asi za neschopnost u Ct. Pokud jde o hlášení, tak na steamu jsem párkrát hlásil Operákovi, jinak hlásim přes vykřičník. Ale možná by tady byl problém s dynamickou IP, ale jak jsem psal na začátku, jde mi spíše o to, jestli mám v budoucnu šanci. Předem díky za Vaše odpovědi.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Vachy jako Jb admin ? :/

    Tak, ak chceš ujasnenie, tak chýbajú ti hlásenia na forku a v hre som celkom nepostrehol. Neviem ako ty mňa, ale ja teba som nevidel na JB celkom dlhšiu domu, takže aktivita tiež nič moc a ani podľa chl. V CHL za posledný mesiac máš aktivitu 22.12;25.12;26.12. Podľa CHL sa veľmi neriadím, keďže vypadáva s diakritikov ale len mi to čiastočne potvrdil.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Vachy jako Jb admin ? :/

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Neviem ako ty mňa, ale ja teba som nevidel na JB celkom dlhšiu domu, takže aktivita tiež nič moc a ani podľa chl. V CHL za posledný mesiac máš aktivitu 22.12;25.12;26.12.
    O aktivitě se s tebou klidně budu hádat, jelikož jsem na Jb opravdu každý den minimálně hodinu. Jinak teda dík za tvůj názor.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Vachy jako Jb admin ? :/

    Poprosil bych o smazání této "žádosti." Rozhodl jsem se, že už nebudu tolik času trávit hraním her, tak proto. Díky.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Vachy jako Jb admin ? :/

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •