Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Takže čau, jsem nonamebot.

    A jdu vás poprosit pojdme společně uživit Furien, Furien býval super mod plno aktivních hráču,zábava předhánění se ve všem...
    at už to byl boost,strafy, aim ty hráči měli chut se to učit, jenže ted je to celé furt do kola

    Nic nového se tam neděje a vy všechno zamítate, nikdo po vás nechce aby jste z Furiena udělali gamesites, nikdo po vás nechce aby jste přidali double jump,XPčka a tyhle bullshity, vážně nikdo. Ale rozumně mi vysvětlete proč máte důvod zavrhovat skvělou funkci SGS,SCJ když jsou na Furienu locklé FPS na 100?
    Proč si myslíte že hráči se nechtějí učit nové věci a myslíte si že je baví furt to samé do kola? Pomalu ale jistě oldschool hráči koukaji jak tenhle mod doslova umírá.

    Dovolte mi teda vám tu navrhnout přidáni SGS,(SCJ) do hry, dal jsem si s tím trochu záležet a připravil jsem si pro Vás video kde vám ukážu krátce pár Jumpů na klasické de_dust mapě , která patří mezi nejhratelnější mapy na Furienu.

    Video kde já skaču : https://youtu.be/dESdZ8evUFk.

    SGS je skvělá věc a hlavně NOVÁ, ne neříkám tady že SGS spasí furien že vám to naplní servery, ale věřte že to nebude něco tak zbytečného jako green světlo které nikdo nepoužívá, já vás prosím dejte tomu šanci, uvidíte že přijdou i hráči z HNS protože je to původně hns "věc".
    A prosím aby jste to hned nezavrhly a dali nějaké šance se vyjádřit hráčům protože hráči dělají daný mod modem a oni by si měli určit co tam chtějí a co naopak ne.

    Prosím o vyjádření adminů , ex adminů , hráču, trialu je to uplně jedno.

    ANKETA ( Nejspíše bezvýznamná jak znám AT) - https://goo.gl/WAKqd6

    Díky všem za přečtení a za případné názory, budu se "těšit" jak se rozhodnete, berte na vědomí to že HRÁČI SE BUDOU CHTÍT VŽDY UČIT JINÉ VĚCI.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Ja som síce len obyčajný hráč čo nemá žiadne slovo ... ale za mňa je to skvelý nápad.. určite to prinesie viac zaujímavý štýl hry a nebude to také suché ako to je už dosť dlho :)

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Jsem pro.

  4. #4

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Ja som 100% pre :)

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Super hoši díky za zájem!
    Jeremy browinguje tuhle temu už dost dlouho tak mě zajímá co napíše

  6. #6

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    proti
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Delik, o tomlhe tom mluvím napíšeš proti,zdůvodníš mi proč proti?
    Tebe furt baví to hrát furt do kola a nedáš možnost tomu to spestřit nečím novým? achjo.


    E: Někdo si s tím dá práci a napíšete Admini proti i když vidíte zájem hráču - lmao
    E2: nečekal jsem že zrovna ty necháš ten mod na kterým si "vyrůstal" umřít, logine.
    Naposledy upraveno grab; 27-12-17 v 23:50.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    pro, nebude to zkurveně nudnej mod a začal bych ho možna i znovu hrat :) stačí?
    e2: unnmend, když ti už teď dělá problém za F trefit to ct tak to raději ani nehraj, uděláš lépe, e18: zůstaň na knifu
    Naposledy upraveno Wentik; 28-12-17 v 12:47.

  9. #9

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    proti
    E: za to že to tam chceš ty + tvoji kamici to neznamená že to tam budeme hneď pchať, aj tak je to volovina. Už teraz furici ledva trafia Ctčka a duplom ich netrafia, keď im tam budu skákať zo strany na stranu.
    Naposledy upraveno Unnmend; 28-12-17 v 03:16. Důvod: edit.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Mužeš být aspon slušný a napsat proč Unnmende?

    ZÁJEM HRÁČU < LINY AT jak koukám co :)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Fakt máte potřebu admini co jste naprosto neaktivní na tom modu se k tomu vyjadřovat? - Unnmend

    Navrhni něco sám, když nejsi absolutně schopný napsat proč ne
    a necháš ten mod umřít, já vím že ti to nic neříká ale někomu ano víš


    Jen můj názor, pls když jsem si s tím dal trochu práci mužete napsat aspon důvody? Děkuju

  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Proti, už tu bylo několik threadu o tomto, nikdy to neprošlo. Důvod je jasný, je to věc, která se na furien vůbec nehodí.

    Já bych potom viděl rád důvody pro "pro", mimo zmíněného "oživí to mód", když už chcete ty důvody pro "proti".

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Ahoj , ja by som to skúsil , za pokus nikto nič neda , len trocha investovaneho času . Na skúšku by som to tam dal. Možno to pomôže možno nie , bez skúšky nič nezistime.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    Jestli to berete takhle jako admini tak vám gratuluju kotelna umirá rychlostí světla , za chvíli vy budete litovat až nebudete mít kde adminovat. Váš problem když se k tomu takhle stavíte, bojíte se přitom ten furien už lepší nebude(možná) tak proč to nezkusit, už i tak je to dead.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?

    dimi3, díky za vyjádření na které sem dlouho čekal - rozumné.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •