Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Rozloučení, pozdrav, poděkování

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    12 z 13 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Rozloučení, pozdrav, poděkování

    Ahoj přátelé, kamarádi a kolegové!

    Rok 2017 pro mne byl velice krátký, intenzivní a v lecčem poučný. Dost jsem hrál LOLko, zažádal jsem si o práva a začal novou práci. Nevím, zda jsem svá opětovně nabytá práva uplatňoval spravedlivě a správně, nicméně jsem rád, že jsem se s mnohými vámi mohl setkat a pořešit některé věci a probrat situaci na kotelně s ohledem k minulosti. Myslím si, že tohle je živá komunita, každý má své místo a je vždy trochu škoda, když se nadobro loučí.
    Stejně tak je tomu dneska se mnou. Ne vždycky jsem každého z vás bral jako rovnocenného, pro některé jsem měl větší slabost a ne vždy jsem se rozhodoval rozumem. Hráčům jsem kromě špatného příkladu snad nabídnul i pozitivní obraz, ale nebudu se idealizovat. Rozhodně i přes nedokonalosti, nedospělost některých vás (ať už jste v jakymkoliv věku) musím říct, že se mezi váma vyskytuje hodně slušnejch lidí, kteří se umí rozhodovat spravedlivě s nadhledem a odpovědně. Těm patří nejavětší dík a těm bych chtěl poděkovat ze všeho nejvíc.
    Vy jste mě inspirovali k tomu, abych vzal život do vlastních rukou a netrávil čas aktivitou, která mě vybijí, ničí a krade mi spoustu času. Jest to hraní her. Jednou jsem se zamyslel a říkám si, v tomhle nejsem dobrý, v tomhle taky ne, v tomhle nikdy dobrej nebudu, na tohle mám slabej internet. Proč trávit spoustu času něčím, co má pro mne,můj život a život mého nejbližšího okolí jednoznačně negativní dopad?
    28. 12. jsem odinstaloval všechny hry na počítači a zařekl se, že pokud budu na PC mimo pracovní dobu, budu věnovat čas nějaké tvorbě.
    Chci Vám poděkovat za zkušenost, kterou jsem mohl získat s Vámi (a s těmi, co tu byli před Vámi) a přál bych do nového roku kotelně, aby byla lepší a mohla nabídnout děckám dobré věci.
    Začal jsem karéru na kotelně s přáním vanout zde pozitivní a kavalírský duch (takřka Mirka Dušína), protože si uvědomuji, že velká část mládeže dneska postrádá figuru hrdiny, a admin může být někým, kdo pro takového člověka může být příkladem. Chtěl bych, možná trochu sobecky, abyste si tohle poselství vzali k srdci a odpovědně přistupovali k té "práci" (kterou adminování je) a motivovali mládež k tomu, aby hra byla přátelským přístupem vedena k tomu sportovním způsobem zápasit se ctí a užívat si legraci spolu se všemi dalšími hráči dobré vůle.
    Nebudu psát jména, mám Vás všechny rád a doufám, že budete individuálně hledat ty nejlepší způsoby, jak takovou věc ukočírovat.
    Loučím se s Vámi (na dobu neučitou) a přeju Vám a kotleně jen to nejlepší. A to nejen do roku 2018!

    Narut.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #2


    Odpověď: Rozloučení, pozdrav, poděkování

    Kámo, nech ti to vydrží, všetko dobré do nového roku. :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Rozloučení, pozdrav, poděkování

    Přeji všechno dobré, užívej atááák.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    Odpověď: Rozloučení, pozdrav, poděkování

    Ať se ti daří !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •